ВЕЛИКДЕНСКАТА СЕДМИЧКА 25.04 - 1.05

  • 7 792
  • 147
  •   1
Отговори
# 90
  • Sofia
  • Мнения: 21 740
Цитат на: Хера
Сори и аз ама пак не ще...дай нови линкове Mr. Green

Ти , чакай ..... требе да ни поизмъчи малко , па после ша ни пусне да зяпаме  Mr. Green

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Направо ми се плаче
Много ми се спиииииии
Ще каже лягай и спи , е да ама не
Пия чай - Регулавит 2 за подтискане на апетита и отслабване , че имам доста нужда , та той се пие 3 пъти. #-тия път ми е преди да си легна и понеже трябва да седи да се запарва поне 10 мин . си го оставих в кухнята и преди малко отидох да си го взема да го пия и да лягам . Е да ама не. Отивам и трагвам да слагам малко захар , че иначе ми е много блудкаво , пак и като сам на доета една лъжичка захар 3 пъти могада си позволя, все  едно пия кафе( аз не пия кафе) . Та слагам опитвам и плюя - СОЛ , сложила съм сол , толкова ми се спи , че съм объркала кутиите и сега  водата завира , а пакетчето чака да бъде запарено , а аз се чудя как да не заспя.
Е такъв номер не бях си правила .

# 92
  • Мнения: 1 329
Ехоооооооо днес е Велики четвъртък!
Ще боядисваме яйчица smilie_colors урааааааааааа...
Много ми е кеф днес, незнам поради каква причина, може би заради слънцето, поради празниците или защото ви обичам Heart Eyes
Лек и прекрасен ден на всички сладуранки newsm51

# 93
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Прекрасна сутрин е днес. Нека веселото слънчице огрее и вашите сърца и ви накара да се усмихвате непрекъснато.
 newsm62  newsm62  newsm62
Тази година и аз мисля да боядисвам яйцата днес   redecoration   redecoration  smilie_colors
Пожелайте ми успех, купили сме една нова боя и би трябвало да се получат седефени яйца, пък да видим.  Grinning  Grinning
Весел ден на вас и успешно цапотене по яйчицата, на тези, които днес ще се занимават с това.

 Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower

# 94
  • София
  • Мнения: 4 272
Ехооооо, здрасти сладуранки! Много се радвам, че сте изписали доста и имам какво да чета Stuck Out Tongue
Юлче, радвам се, че си намерила време да пишеш! Голям Патиланчо е твоят Младенчо! Дано се излекува по-бързо и занапред да държите далеч от вас разните гъби и други подобни гадории Imp А иначе ти завиждам за подготовката за сватбата! Като знам какви емоции са Flutter
Диър, това със солта много ми хареса! Stuck Out Tongue И аз ги вършила такива, само че специалитет сол с кафе Shocked А дядо ми, като се пренасяха в нов апартамент, реши да черпи носачите с ракия. Извади тубичката, наля им....и се оказа олио #Shocked Тия, които са свикнали на екс да пият, хубаво си наквасиха устите с  Laughing олио.
Тея, айде давай снимките, бе жена, че нямам търпение...
А от мен... май трябва да махам лентичка за моето летоброене, щото мъжът ми като каза кога ще е в командировка... Shocked  ами аз отвсякъде изпускам овулацията. Освен ако не зачена непорочно Wink

# 95
  • Sofia
  • Мнения: 21 740
Цитат на: lea
...Освен ако не зачена непорочно Wink


 Laughing Леа ми т'ва е вариант , като няма друг начин   , въпреки  че мина Благовещение  Wink  !  Laughing

# 96
  • Мнения: 2 825
Ихаа, то голяма активност имало в4ера следобяд...4ак не вярвам.
Айде сега и аз да се опла4а....направо ми се пла4и...нали ви писах, 4е миналия месец бях на преглед и тая ми намери някакви бактерии, без да имам никакви оплаквания. Изписа ми някакви кремове и един куп глупости и аз като добро дете, изпълних вси4ко...и сега познайте...В4ера сутринта станах и ве4е имам оплаквания....досега не съм имала такива работи....и такова гадно 4увство и усещане Cry  Cry Направо ще лудна...а тая ако я видя пак ще я #2gunfire  #2gunfire Не знам какво да правя, ако отида да си запиша 4ас за безплатен гинеколог, ще ми го дадат за след 2 месеца....ако отида на 4асно, не ми мърдат 100 еврота Cry  Cry А тоя месец такива разходи ни 4акат, 4е  ooooh! , нали ще има сватба....а за капак изпуснахме и овуто май...
Тея, мила беше ми казала нещо за кисело мляко, плиййс пусни на ли4ни едно съобщение, какво то4но да го правя това мляко....малко не ми се нрави идеята....ама за момента май не виждам друго какво да правя....и да ви питам какво мислите за тия антибактериаллни интимни гелове....аз от години само такива ползвам и досега наистина не съм имала проблеми....в бг и на майорка ползвах този на Ейвън и бях много доволна, ама тука ми е трудно да се снабдявам с него и си купувам един на Carefree....та ако някой има опит да сподели плийййс Praynig

# 97
  • Мнения: 529
Здравейте слъчеви момичета,
Да ви се оплача, хич ама хич не ми се работи тази седмица, бях се настроила за голям мързел, обаче шефката е яхнала метлата и само лае разни команди  Imp  Добре че сега замина по срещи, та да се развеселя с любимото форумче.
Я споделете с какви бои ще боядисвате яйцата, че мен ме чакат в Плевен да боядисвам. В събота сутринта ще ходя да боядисвам на свеки яйцата, а следобеда с мама ще се забавляваме и мацотим.  Laughing  Та съм обещала аз да подсигуря бои и досега съм купила има няма 10 вида. Ами така де, да не взема да се изложа нещо  Embarassed
Тея, линкове щеше да даваш, ама нещо ни забрави.
Лея, чета те редовно, твоя син е страшен сладур, редовно ни разсмива.  Mr. Green  Та по повод  командировката на мъж ти и отлагането на бебеправенето исках да ви кажа нещо. Ние нали от следващия месец ако д-ра разреши ще почваме да се трудим. Та аз смятам, смятам ако стане веднага кога ще се роди бебо.И какво излиза - февруари. А мъж ми като чу и вика - хайде да пропуснем този месец, все пак през февруари празнуваме рожденните дни на майка му, баща му, брат му и баба му  #Shocked Та много щяло ни дойде ако и бебчо е тогава.  #Silly
Но аз му казах  за стотен път, че то бебето само ще си реши кога ще дойде, от нас се иска да се гушкаме когато ни се иска. Grinning

# 98
  • Мнения: 4 212
...азще съм нани на Tired , след кафето ще вдяна...... #Silly

не се пи отварят линковете Thinking ми ша дам целият албум, има около 35 снимки, ако не ви мързи да ги минете вси4ки.... #Silly

КЛАРА, сега кака ти Тея ше те нау4и на шмекерлъци. Grinning
Никви записвания, никви 4акания, никви 4астници по 100 евро....отиваш в Урхенсия, заставаш на гишето хинеколохия вадиш СИП картата си казаваш, имам болка, дават ти листа с направлението, вкарват те вътре, и 4акаш пред спешното да те извикат.Като влезеш обясняваш молестията, казваш, 4е е нетърпимо, щипе, пари, боли, каквото искаш и след прегледа, директно ще ти изпишат лекарствата.Ходиш си по живо по здраво.Ако искаш да ползваш 60 % намаление за тях, отивай при ли4ният ти лекар да ти даде рецепта.На мен ми бяха изписали сине канестен крем и глобули, помогнаха ми, едното струва 6 евро, другото  и то толкова.Бях на зор и не ходих при ли4ният лекар, директно си ги взех от аптеката.Гинеколожката, която ме преглежда, понеже беше жена, аз все на мъже попадам, млади, готини доктор4ета Blush , ми каза профилакти4но на се мия сутрин и ве4ер с разбито кисело мляко.Зна4и правиш си тоалета и обливаш с млякото, малко даже го разреждам, ина4еее, с тез гъбииии, кафа.... Imp

......а ето снимките http://community.webshots.com/user/doroteya71

на family съм ги сложила........

# 99
  • Мнения: 4 212


ето го сладура Роко

...още не мога да си обясня, защо не се отварят, ама на мен ми е нужно пове4ко време де.... Mr. Green

И ДА ЗНАЕТЕ, ЧЕ СИ ЧАКАМ СНИМКИТЕ С КОКИТАТА.....

# 100
  • Мнения: 2 825
Тея, Роко твой ли е? Голям е сладур....искам и аз...
Мерси за инфото и аз си мислех за същия вариант, ама не знаех дали ще мине номера....а тая докторкаи на мене ми изписа същото, канестен крем 2 дена /аз слагах 3, нали съм разсеяна.../ после един хап, май пак канестен беше и после 7 дена друг крем...направо цял месец отиде на сухо Sad  и сега стана зле работата.....мамка им и доктори...аз бая се 4удих дали изопщо да ги ползвам тия работи...ама нали викам бебе искам, може да е за добро....
А за млякото, ще пробвам....сутринта казах на кандидат мъжо 4е си споменала нещо за кисело млляко и, 4е днес ще те питам, а той милия като взе да се хили....в красива мама 4етох, 4е за целулит е хубаво масаж с утайка от кафе, за петна по лицето - изциден лимон, за стягане на кожата по лицето - краставица, та като съм му казала това сутринта и той направо припадна от смях и ми каза, 4е днеска ще мине да купи един хладилник за банята....питаме имам ли предпо4итания за марка и големина.... Grinning  Grinning  та така...поне ми оправи настроението за добро утро Grinning

# 101
  • Мнения: 4 212
Хили са, да са хили, лесно им е на тях....
Ама как само 2 дена ще го ползваш този канестен, на мен ми казаха минимум 6, 7 дена, то и за толкова стига де.Сега ще ти дам схемата на ползване.....уф, хварлила съм го.
Ето сега ще ти обясня горе долу.Купуваш сине канестен, май беше 6 % , в купийката с глобулите са то4но 6, за едно ле4ение, имат си една джаджа за слагане във влагалището, крема е малка туби4ка с 3 такива джаджи за 3 слагания, от крема купуваш 2 опаковки за да имаш за 6 пъти.Всяка ве4ер след тоалета, като си легнеш слагаш глобул4ето и после крема и лека нощ, така 6 дена, ина4е няма да се махнат.Ако продължаваш да имаш притеснения пак отиваш в урхенсия, и не се притеснявай, полага ти се и са много мили4ки.Поне тук.
Още нещо, тук в Аликанте има директно представителство и магазин на AVON, аз от там си купувам интимният душ гел.Ако нямате там магазин, ама предполагам в Малага ще да е или поне дистрибутор, тук ги има доста, пиши ми да ти изпратя едно колет4е. Flutter
А, между другото, сега ползвам и интимният на felce azzurra, италиански е, тестван е в гинекологи4на клиника, с екстракт от папрат, има го и в България , тук се намира също.
И не забравяй за киселото мляко, много помага.

за съжаление, Роко не е мой, ако беше, щях да спинкам с него... Flutter

# 102
  • Мнения: 2 825
Oх, излъгала съм за канестена, зна4и беше 2 дена крем канистен, сутрин и ве4ер, после един хап, който не го помня как се казва6е и после още 3 дена канистен, пак сутрин и ве4ер, след което 7 дена друг вид крем, с много дълго име, което пак не помня Embarassed  Embarassed ама ще ги погледна в нас как бяха...За Ейвън и в Палма имаше такъв магазин и аз много си го оби4ах, тука в Марбея сегуро няма, за Малага и аз си мислех, 4е поне там ще има, ама търсих в справо4ниците и в нета и не можах да намеря Sad 4е и дисттрибутори българки няма, само на орифлейм...а аз тях не ги харесвам много Sad ще потърся това другото, дето ми го каза, дано да е по добре....аз предии да тръгна от майорка си купих две туби4ки от там и отскоро го смених, та си мисля да не е от него ooooh!
А за киселото мляко, ще го пробвам....тенкс мнооогоооо Heart Eyes  Heart Eyes

# 103
  • Мнения: 1 930
Привет от мен( оооопппс, нас Embarassed )
Нямам никакво време напоследък, толкоз работа, спукват ми д-то, ама все неотложни неща има за правене Twisted Evil
 Довечера за пръв път сама ще боядисвам( без мама) и в събота ще и подаря яйчица Simple Smile
 Утре с Никси сме на прегледи, и как ме е хванало шубето няма да ви обяснявам Praynig , така ме е страх, че всичко ми се е свило, ама всичко, хем искам да си видя бебоната, хем ме е страх, дали ще е наред всичко.
Целувки от мен Heart Eyes , и весел ден

# 104
  • София
  • Мнения: 4 272
Ей, Гея, отпусни се малко! Всичко ще е наред! А ти имаш чувството, че бечето е моминченце, а? Wink Ами трябва да имаш и вътрешната увереност, че всичко си е наред. Човечето си расте и хабер си няма мама колко се притеснява.
Айде успех на теб и Никси при прегледите и после искам усмихната и успокоена да докладваш!

Общи условия

Активация на акаунт