С тумбаци или не, през ЮЛИ бебчета ще имаме!

  • 10 757
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 979
Цитат
Ине, ти с какви глобули се излекува? И моите са три, за това питам - Гинодактарин.
Да - Гинодактарин си слагах и явно действат. Дано ти помогнат и на теб бързо  newsm08

# 286
  • Мнения: 58
Нещо ме хвана музата и измислих две нови заглавия за темички!И понеже не разбирам как се пуска нова тема,затова давам идеите си:
Малки и големи дебелани,през ЮЛИ ще ставаме мами!
Аз усещам вече ЮЛСКОТО човече!

Жалко че не мога да се похваля и аз с това  Sad,но ще му дойде времето Wink!Втората тема може да я пуснем по натам когато всички се похвалят с това!

# 287
  • София
  • Мнения: 18 679
Видях малкото човече Hug Много е сладко, много е пъргавко, направо свят ми се зави колко пъти се завъртя за 5 минути Grinning Махаше с крачета и ръчички, обръщаше се ту с гръб, ту с лице към сондата, абе голямо връткане пада там вътре hahaha Размерите му отговарят на 12-та седмица, перфектно. Пуснаха ми изследвания и ме викат пак на консултация чааак на 18-ти февруари, когато ще ми прави фетална морфология. Само дето аз другата седмица съм при Марков Wink Тия хора как я мислят таз работа, да не си виждам аз бебето седмици наред Mr. Green Иде ми да си купя един ехограф и да си го гледам постоянно Heart Eyes

Забравих да кажа, че и аз си отглеждам гъбки Twisted Evil Лекарката ми каза, че по време на бременност всъщност гъби не могат да се лекуват, вземат се лекарства само за облекчаване на симптомите - сърбеж, течение и т.н. Но истинско лечение в повечето случаи не се и налагало, защото с раждането гъбите изчезвали при повечето бременни. Та тъй..сега три глобулки Гино-Паверил ми е изписала и това е.

Последна редакция: чт, 10 яну 2008, 11:49 от belinda

# 288
  • Мнения: 142
belinda, супер Simple Smile
Аз съм на преглед чак на 18ти и седмицата след това ще правя ФМ. Дано да видим и пола тогава, че ми е много любопитно  Rolling Eyes
Аз съм почти убедена че ще е момче и майка ми това казва (не знам от къде е толкова сигурна) а и калкулаторите това показват (не че им вярвам)  Rolling Eyes

# 289
  • Мнения: 9 905
Дуци, айде на среща, обаче ме притеснява този грип или каквото е там, всеки втори е болен.

всички калкулатори даваха деян за момиче, с изключение онзи календар на инките, дето се прибавят разни цифри към 49, не знам пуснали ли сте го тук като линк. Този път обаче хич не ме интересува какво е, на феталната живот и здраве ще ми кажат.
Дуци, и моята лекарка каза, че преди 14та седмица нищо не се лекува. А ти по-кротко с вратите, моля.

заглавият на душичката32, не ме касаят още  hahaha и двете Simple Smile но слагайте което искате, с това темпо на писане ще имаме нужда от много заглавия.

какво ви се случва, като ви гледат с лоши очи?

Последна редакция: чт, 10 яну 2008, 11:51 от тити

# 290
  • Мнения: 132
мамита я се почерпете виртуално с моята торта
http://www.yoannacakes.com/index_files/cakes/big/erotic/e11.html
днес съм рожденничка, но явно яко ме парът хормоните, щом от сутринта ми се плаче,отвратително ми е настроението,тъпо ми е,гадно ми е, това май ще се окаже най-кофтият ми рожден ден #Cussing out
но няма значение вие се почерпете


аааа къде са тия календари за пола на бебето?

# 291
  • Мнения: 1 427
За маста от баба ми съм виждала,че я премива. Както е студена,я слагаш под течаща студена вода и я мачкаш с ръка,докато стане бяла и пухкава.А за ароматизиране стават малките есенции дето ги продават по индийските магазини,мисля че струват около 5лв и има най-разл.аромати.

# 292
  • София
  • Мнения: 18 679
Честито на рожденичката Hug Я се усмихни и се порадвай на живота! Хормони-мормони, хич не им обръщай внимание  bouquet

# 293
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Пуснах нова темичка Wink Ето тук

# 294
  • Мнения: 1
Аз също ще си имам бебче през юли,но все още не съм го усетила.Очаквам го всеки момент(

# 295
  • Мнения: 6 390
Краси
има нова тема, виж Ивончето какво е написала, и натисни линка  Wink

# 296
  • Мнения: 39
Ехо Честита Нова година на всички мами и татковциии. Нямаше ме далго време защото нямах нет. Чичо доктор ми каза че термина ми е на 07.07 Много се вълнувам макар че ми е за втори пат  Party
Целувки и преградки на всички  Hug

# 297
  • София
  • Мнения: 1 946
ИМА НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт