Обърната матка?

  • 12 182
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
az syshto sym sys obyrnata matka no v syshtoto vreme sym i bremenna no oshte v pyrvite sedmici tova problem li shte e za razvitieto na ploda?  Cry

# 31
  • Мнения: 1 173
Няма проблем при бременността mp,
аз също съм с обърната матка и изкарах много лека бременност.

В течение на бременността тя заема "правилната" позиция и е така до разждането, след раждането отново застава в началната позиция Simple Smile

# 32
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Да, така е. При мен само дето малко по- трудно ми установиха бременността защото не се виждаше хубаво но след седмица вече се видя всичко... Аз забременях трудно, точно година без никакви причини.

# 33
da moqt lekar oshte ne e na sto procenta siguren zashtoto nemojel da se vidi dobre i mi kaza sledvashtiq pyt kogato otida da ne hodq do toaletnata za da mi se nadue mehura i toi shtql da q obyrne i za tova mnogo se pritesnqvam.Blagodarq vi za byrzite otgovori tova koeto si pishete tuk malko me uspokoqva

# 34
  • Мнения: 19
И моята матка е обърната и ми казаха,че ще забременея по-трудно,но....Първия път беше преди 5 години след прекъснат полов акт. Тогава не бях готова за дете...Втория път(преди 5 месеца)-вече целенасочено започнали с опитите за бебче, стана от третия път, но за съжаление се оказа кухо яйце (по други причини).Така,че не мога да кажа,че обърнатата ми матка пречи на забременяването. Надявам се след 2 месеца,като подновим опитите,пак да стане бързо Praynig
ох колко ми е познато ... и аз съм преди шест години след стриктно пазене се оказах бременна и в шок ... а уж трудно щеше да ставааа забременяването... е детенце е вече на 5 г. .. . преди месец два пак без да искам се оказах неочаквано бременна за съжаление за кратко и изобщо през ум не ми е минавало че обърнатата матка може да е проблем въпреки лекарските подмятания ... не си го прави психологичен проблем ..... това е моя съвет

# 35
Здравейте, момичета! От дълго време чета форума, но чак сега се регистрирах. Може ли някой все пак да уточни някоя и друга поза. Смятам, че ще бъде полезно за тези, които се опитват да забременеят, а имат такъв проблем.  newsm78 Embarassed

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 22:11 от Луши

# 36
# 37
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Здравейте, момичета! От дълго време чета форума, но чак сега се регистрирах. Може ли някой все пак да уточни някоя и друга поза. Смятам, че ще бъде полезно за тези, които се опитват да забременеят, а имат такъв проблем.  newsm78 Embarassed

 Защо да е проблем?Както виждаш повечето са забременели от раз.Една лекарка ми беше казала, че в такъв случай е по-добре да си по корем, като отдолу имаш възглавница.След полов акт е хубаво да полежиш няколко минути в тази поза.

# 38
  • UK
  • Мнения: 1 351
Здравейте, момичета! От дълго време чета форума, но чак сега се регистрирах. Може ли някой все пак да уточни някоя и друга поза. Смятам, че ще бъде полезно за тези, които се опитват да забременеят, а имат такъв проблем.  newsm78 Embarassed

 Защо да е проблем?Както виждаш повечето са забременели от раз.Една лекарка ми беше казала, че в такъв случай е по-добре да си по корем, като отдолу имаш възглавница.След полов акт е хубаво да полежиш няколко минути в тази поза.

 Аз лежах по- корем без да мърдам цяла вечер  Mr. Green Blush

# 39
здравейте аз току що бях на гинеколог и ми каза че по нормален начин с видеозон не може да ме види защото съм с обърната матка. Взе един друг уред и през влагалището ме гледа, при вас така ли беше?

# 40
  • UK
  • Мнения: 1 351
здравейте аз току що бях на гинеколог и ми каза че по нормален начин с видеозон не може да ме види защото съм с обърната матка. Взе един друг уред и през влагалището ме гледа, при вас така ли беше?

 Аз не позволих да ме гледа в вагиналния  Confused

# 41
  • Видин
  • Мнения: 685
Аз съм с обърната матка, или поне бях преди да родя. Сега не знам, другата седмица ще ходя на гинеколог. При мен нямаше особен проблем със забременяването. Стискам палци съвсем скоро да се похвалиш Hug

# 42
  • UK
  • Мнения: 1 351
Аз съм с обърната матка, или поне бях преди да родя. Сега не знам, другата седмица ще ходя на гинеколог. При мен нямаше особен проблем със забременяването. Стискам палци съвсем скоро да се похвалиш Hug

 Пак си си  Peace

# 43
  • Мнения: 499
Аз също съм с обърната матка. Но не ми попречи д азабременея като бях на 18 год. от тогавашния ми приятел. И го попитах как е станало като всеки път беше от вън, а той ми каза че съвсем леко се е изпуснал. Което ме навежда н амисълта че матката не е от голямо значение, а така наречените плувци. Както майка ми тогава ми казваше ти ако минеш покрай казарма и да духне вятъра си бременна така че внимавай. Но до този момент аз все още не мога да забременея. Понеже проблема не е в мен а в мъжа ми. Но знам че до края на годината ще съм бременна.

# 44
  • Мнения: 571
И аз съм с обърната матка!Забременях на 19 за пръв път и то от раз!!От веднъж и то с пазене!!
Сега отново съм бременна/имахме проблеми но свързани с друго не с матката/Забременях на 1вия месец опити след лечението на някои неща!!И то не в позата "Той отзад" или с възглавница под корема/кръста или с краката на свещ!!! Peace
Доки не ми е казвал че матката може да ми е проблем за забременяване и така се и оказа!!Чета че се обръща по време на бременност newsm78Не зная дали се е обърнала вече ще питам моя лекар следващия път!!Успех желая на всички с обърната или не матка скоро да гушкат малки сладки бебоци  Hug

Общи условия

Активация на акаунт