Отговори
# 105
  • Popovo
  • Мнения: 571
 Flowers Four Leaf Clover Изпращам много прегръдки и положителна енергия на Сладка мама и бебчето и. Вярвам, че всичко ще е наред.

# 106
  • Мнения: 111
Сладка мама, с теб сме!
Моля се за теб и твоето бебче, дано се роди здравичко и да се развие нормално!
Вярваме в теб!   bouquet

# 107
  • Варна
  • Мнения: 435
Успех СЛАДКА МАМА, стискам палци!!!

Прекрасна темичка, но аз имам една забележка към модераторката, само розовите надписи на дата 26 и 28 мисля беше почти не си личат. А срещу мен има щъркелче със синьо чувалче, а аз чакам момиченце, поне засега Wink

# 108
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Sladka mama Моля се за теб и бебенцето.Дано всичко да е добре. И да си имаме първото сладко априлско бебоче newsm17 newsm17 newsm17
Ще чакам новини .

# 109
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Изпращам цялата си позитивна енергия на Сладка мама. Дано този път ввсичко завърши благополучно Praynig

# 110
  • Мнения: 354
Момичета, само Бог може да помогне на Сладка Мама и аз вярвам, че ще го направи! Просто вярвам, че бебенцето ще е добре! И баща ми се е родил седмаче, но жив и здрав си е и до ден днешен!
ВЯРВАМЕ ЗА НАЙ-ДОБРОТО!

# 111
  • Мнения: 134
Трябва всички да мислим положително , има много седмачета който са си съвсем нормално развити и аз искренно вярвам , че първото ни априлче ще е такова  Hug
Испращам на Сладка Мама цялата си положителна енергия  Hug  bouquet
Просто не е честно ..........

# 112
  • Мнения: 70
И аз вярвам, че бебчето на Сладка мама ще е първото живо и здраво родено априлче.
Изпращам и цялата си положителна енергия и чакам хубави новини  Hug

# 113
  • Мнения: 1 095
Doroty_d, прегледа боше около 15 минути, но влязох с 1 час закъснение. По принцип знам, че Томова отделя около 30 мин. за преглед, но явно тогава се опитваше да навакса за закъсненията.
Bibobibo,аз смятам да я натисна ,ако се опита да ме мине набързо Simple Smile
Мерси за инфото !  bouquet

# 114
  • Временно
  • Мнения: 788
Моля се всичко със Сладка мама и нейната бебка да е наред!!!Изпращам и всичките си положителни мисли!!!

# 115
  • Мнения: 200
Още нямат инфо за сладка мама, ще се молим и ще чакаме.... Praynig При толкова молитви и положителна енергия просто няма начин да няма щастлив край всичко  Praynig
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=253373.280
Момичета нали утре е Атанасов ден?
И съжелявам от вълнение забравих- Честит Имен Ден на всички именници  bouquet

Последна редакция: чт, 17 яну 2008, 13:35 от Aquariel

# 116
  • варна
  • Мнения: 147
Сладка мама,моля се и стискам палци за теб и бебката!дано всичко е наред и си имаме първото живо и здраво Априлче! Praynig Praynig Praynig

Честит празник на всички именици!Дано Свети Антон закриля Сладка мама и детето й!

# 117
  • Мнения: 319
Сладка мама е силна жена и вярвам,че ще се справи!!!Стискам палци малкото бебче да укрепне бързо и да заличи болката........!!!

Честит имен ден на именниците!!!  bouquet

# 118
  • Мнения: 370
Сладка Мама с теб сме и успех!Сигурна съм ,че всичко ще е наред с теб и бебока и ще е първото бебче за Април-живо и здраво! Hug Praynig Hug Praynig Hug

# 119
  • Мнения: 134
Ох нервите ме хванаха вече ........... ooooh! ooooh! ooooh!
Да седиш и да чакаш е нещо мъчително , поне да знаехме нещо ...............
Доли виждам че си тук ти нямаше ли и тела на Сладка Мама ? Когато се събирахме за срещата нали всички ти го дадохме или тя не е ?Не че е много разумно да звъним ,но все пак по късно може поне смс да пуснем .

Общи условия

Активация на акаунт