С чичко Дюки се гордеем и похапвайки слабеем - 67 тема

  • 20 142
  • 709
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 352
Хубав и отслабващ ден   bouquet на всички аз отивам да се трудя.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 214
Добро утро момичета!Мерси за кафенцето ,сервирам и моето и отивам да ви чета че пишете като за световно .

Вещи мерси за новата тема   bouquet
Участници 135  свалени кг/обявени/ - 961.5  
Давайте момичета малко ни остана до 1т Joy Joy Joy

              

# 17
  • София
  • Мнения: 3 789
Добро утро и запис в новата темичка! Hug
Виждам, че кафенцето е сервирано, аз тогава поднасям закуската:
овесено хлебче     и кисело мляко   

Да ви е сладко!

Тази сутрин кантарчето пак беше на 77.4 кг, въпреки рибената вечер. Но съм доволна, скоро ще видя 6-ца след първата седмица Praynig

Хубав ден, момичета!  bouquet

# 18
  • Мнения: 5 873
Добро утро и от мен. Grinning


Участници 135  свалени кг/обявени/ - 961.5  Shocked

Аааа,свалените кг са вече-  962 кг   Laughing  Днес съм със 500 грама  по-лека. Grinning

Хайде по една водичка от мен.За свежа кожа и здрави бъбреци. Laughing

Последна редакция: чт, 17 яну 2008, 11:10 от Ванчето

# 19
  • София
  • Мнения: 9 111
Добро утро и от мен.
Вещи изчака да се нагътаме всички снощи и тогава пусна новата тема, че щяхме иначе и нея да сме я "одраскали" вече  Laughing
Вещи,   bouquet
За срещата- както кажете, просто преди няколко дни Джедира беше предложила и аз подхванах темата. Иначе мен ме устройва всеки ден- нали съм по майчинство и не ходя на работа...
От днес съм П, дано потръгнат нещата  Flutter

# 20
  • София
  • Мнения: 2 245
Вещи, мерси за темата! Страшна си! Мерси и за заглавието Wink

Пожелавам ви страхотен ден!

А, забравих да кажа добро утро!

# 21
  • Мнения: 601
Добро утро и от мен.
Току що се излюпих и аз.Сипвам си кафенце и сядам да ви чета.
мишленце , сузи мерси за закуската и кафенцето.
Олеее, скоро ще имаме свален общо 1 тон свалена мазнина от плещите си .Направо сме за рекордите на Гинес  Joy Joy Joy
Аз имам предложение да пишем на чичко Дюки какво става тук при нас.
Днес смятам да изкарам един постен ден, без млека и меса само зеленчуци.Нещо задръстана се чувствам, а от утре мятам ударния 5 дневен протеинов маратон.
 Hug Hug Hug До скоро

# 22
  • Мнения: 2 180
Добро утро-лек ден на всички.  Hug

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Добро утро на всички




Ванче, честито намаление  newsm51

# 24
  • Мнения: 5 873
Вещи,благодаря . Heart Eyes


И 
Честит Имен Ден на всички Антоновци!
Да са живи и здрави!




# 25
  • Мнения: 1 403
     Добро утро на всички!  bouquet
     И аз забелязвам, че кожата ми е станала по-гладка Sunglasses, а и макар и с грамове, пъпля надолу Grinning.
    Хубав ден на всички! Hug

# 26
  • Мнения: 296
Здравейте и от мен. Hug
Мерси за кафенцата и аз съм с едно в ръка. Simple SmileИмам минусче,но само 200 гр. SadОстават ми още 800 гр. за да сляза при двуцифрените,но съм сигурна,че и това ще стане.Момичета казвам ви едно голямо благодаря,че ви има.  bouquetАко не бяхте вие и този прекрасен режим,мисля,че нямаше да се справя.
Кри. HugТи ме подкрепи толкова много в началото,че заслужаваш много повече от една преградка.
Вещи,справила си се страхотно с новата тема.  bouquet
Честит имен ден на всички именници.  bouquet
Честито и на всички свалили.  bouquet
Аз нещо много се разчуствах май. EmbarassedЖелая ви лек и режимен ден.И дай боже повече минуси. Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 958
Добро утро,хубавици  Heart Eyes Записвам се и аз вновата темичка,пък после ще дочета страничките от снощи  Simple Smile
Вещи,браво за чудесната темичка и страхотното заглавие,както винаги  bouquet
Имам молба,ако можеш ме прехвърли в трета фаза в табличката и си коригирам днес кг на 66.4 Praynig То не че корекцията на някакви грамчета е съществена за табличката,де,фазата имах предвид.Благодаря ти  newsm51

Пожелавам прекрасен и отслабващ ден на всички Дюканки,обичам ви,момичета  Hug

# 28
  • Мнения: 54
Добро утро и от мене! Аз днеска пак нямам резултат. Е не е на горе,ама няма и надолу. Реших,няма да се тегля до понеделник.Ако и тогава няма???? Ох, дано устискам. Желая лек и режимен ден на всички. Вещи благодаря ти от сърце за това което правиш за нас!!! newsm51 newsm51 newsm51

# 29
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Добро утро и от мен!
Благодаря на Вещи за темата, както и за това, че ме е включила в табличката, без да се моля!!! Laughing Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet
за протокола дата на началото 08.01.2008 г.
начало 99 кг.
след малко ще напиша сега колко съм!  Embarassed
Днес ми е последен ден със зеленчуци и ми е тъжно, дано минат бързо останалите 5! Wink
Бейби дол, ние с теб с еднакво меню! И аз бях на дробчета!Вече ми се яде сравнително по-малко, с изключение на  днес!!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт