Бебета ЮНИ - 12

  • 9 988
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=139212.0
хайде проверявайте пола на детето,за тези дето знаят и кажете познава ли този метод поне на този етап
tanita_83 само съжалявам, че си взех толкова светъл(прави ми по голямо д-то), а относно витамините пиех О-Мами 1 месец и ги спрях и по късно пак,щото сега съм на феро-фолгама

# 16
  • Мнения: 17
Благодарим за темичката, MeryLu!
Относно фолиевата кислина, на мен доки ми е казвал, че след 3 месец няма смисъл да се пие. Тя се предписва за да спомага за развитието на костната система на бебока, а тя до края на 3-ти месец е вече развита. И затова след това няма смисъл. Не че ще навреди, ако се пие, де. Мисля, че може да се ползва като добър антиоксидант.  newsm78

Днес бях на преглед, за малко само гледахме бебо, защото във втроник съм на ФМ и ще го гледкаме много.  Hug А той бебончо спеше сладко сладко и не помръдваше!   sleepuu Ооох, дано като се роди, живот и здраве, да е поспаланко като мама!  Mr. Green smile3524 Дадох кръв и урина днес. Дано резултатите да са си ок както досега. И дано във вторник на феталната да успеем да видим пола и да се окаже такъв, какъвто искаме!  Praynig  Hug

tanita_83, честито за ремонта! Хубаво е, че няма да сте там докато са майсторите, защото е ужас при ремонт.  #Cussing out А пък после как ще ви е хубаво.  Grinning И като се преместите при татко ти, да го поздравиш от мен непременно!  Wink Отдавна не съм минавала да ги видя как са....

Хубав петъчен ден ви желая, момичета!   bouquet

# 17
  • Мнения: 212
хайде на новата темичка Simple Smile пак докато се усетя.... поне съм на първа страничка Simple Smile

# 18
  • Мнения: 212
а за близнаци има ли формула?  newsm78

# 19
ми незнам Wink, то и без това надали е истина

# 20
  • Мнения: 533
Здравейте, Маци  Hug

maichenceto  Hug не се притеснявай и мисли положително, всичко ще бъде наред!

По тази формула за мен излиза невярно за първото ми дете, за сега също  Naughty

Момичета, да ви кажа, вчера ходихме с колежката (която има бебе на 6 мес.) в един магазин за колички и бебешки дрешки. Беше много забавно, аз разгледах подробно количките, че откакто съм имала, минаха 7г, сега модата е друга  Wink, а бебешките дрешки са толкова сладки и мънички, гледам дрешката, гледам етикета - пише 6м, какви 6м на мен ми изглежда съсвем мъничка и постоянно питам колежката, ама това може ли да е за 6м, това може ли да е за 9м, накрая взех едни мънички дънки, пише 6м, поглеждам колежката, а тя (на майтап ме взе) и вика- тези са за изписване  Joy голям смях падна, аз съм забравила колко са мънички бебоците, така де, щерка ми е почти на 8г  Laughing

# 21
  • Мнения: 33
Аз се чудя къде ще е най-добре да раждам в Майчин дом или Токуда. В майчин дом ходя при д-р Дяволов от началото, а в Токуда трябва тепърва да се опознаваме. Незнам на къде да се ориентирам.
Мими Лео, имаш страхотен късмет с д-р Дяволов, аз дори се чудех дали да не го търся и да ходя при него и после при него да раждам. Ти как се свърза с него? Плащаш ли или по ЗК? Аз имам страхотни отзиви за него  Peace

# 22
  • Мнения: 33
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=139212.0
хайде проверявайте пола на детето,за тези дето знаят и кажете познава ли този метод поне на този етап
tanita_83 само съжалявам, че си взех толкова светъл(прави ми по голямо д-то), а относно витамините пиех О-Мами 1 месец и ги спрях и по късно пак,щото сега съм на феро-фолгама

Формулата важи и за мен - момиче - въобще на мен всички предсказания ми познаха Wink Даже преди време правих една подобна формула, която вклучваше и годините на мъжа, пак се падна момиче. После я търсих да ви я пусна, но не я открих...
Но и тази работи де Wink
Ели24, ти все такива интересни неща изровичкваш отнякъде!

# 23
  • Мнения: 279
Здравейте, момичета!Преди малко се върнах от преглед.Бебето си риткаше нещо и таткото го видя(беше много смешен-изцепи се пред лекаря " А ама то си има и гръбнак" Joy, ама не се видя пола.
Надявам се на феталната да се разбере. Иначе изследвания тоя месец няма, чак в 5 мес. -А ви е защо имате?
Ама нещо ме съмнявам , че ще е момиче, щом не се вижда нищоооо newsm78,ама ще чакаме да ни кажат Wink
 
Относно раждането във вода-гледах едно предаване на "Часът на мама"  и се обсъждаше точно тази тема.
Разбрах , че до момента се предлага такова раждане само в София. Били все още малко желаещите, някъде към 32тина
момичета са раждали така до сега. Но си има и условия за такова раждане- трябва бременността ти да е безпроблемна и
бебето да е застанало както трябва. Иначе бебчето излизало розовичко Grinning, а не синьо както при нормално.Какво друго....
....аа водата във ваната, в която е родилката е 37 градуса и друго не се сещам. Някой, ако го е гледал нека да ме допълни.

Теглиха ме!!! Качила съм 7кг Shocked хо-хо-хо.Голям майтап.От 50 на 57!!! Ама кво няма аз само лежа и ям :thinking       
По принцип съм от слабите, ама вече няма дя съм Mr. Green Важното е да е живо и здравичко бебето, а за другото не ми пука Grinning   

# 24
  • Мнения: 616
Хехехе, кирилица на работа... как ги метнах, великата компютърна фирма  hahaha

Само нещо, ако един месец си пропусна ЖК-то, страшно ли е? Имам предвид административно. Ми немога да се свържа да си запиша час, сестрата ми се кара като ходя без час, а работното им време е едно.... като моето - никакво го няма  Crazy
Та само да ми кажете ако не отида и следващата седмица, дали ще ме "санкционират" или само ще ми се мръщи сестрата? (аз иначе си ходя на прегледи при друг лекар, затова не се тревожа за бебето, а и реших че няма да правя БХС.)
Майченцето, малко повече да мързелуваш и да лежиш! Сега имаш нужда  от почивка, и трябва да си позволиш "капризи"! Така де, няма да излагаме на риск бебетата я!
Мойто момче вече все по-често се обръща към корема ми по име, сменя ги веднъж за момче, веднъж за момиче... аз му казвам че ще смути детенцето, после няма да знае какво е  Joy

# 25
  • Мнения: 279
Цитат
Били все още малко желаещите, някъде към 32тина
момичета са раждали така до сега.
Ох, как го изчислих точно 32 newsm78 Mr. Green hahaha Joy Исках да кажа 30тина, не ги знам с точност,
нещо съм объркала копчето Mr. Green

# 26
  • Перник
  • Мнения: 277
Да се запиша и аз.  Sunglasses

# 27
  • Мнения: 24
Здравейте!Аз всеки месец си ходя н аЖК на една и съща дата,най ве4е заради болни4ния.И всеки път ми вземат кръв и урина.И така ще е до края на бременноста Simple SmileЯвно всеки лекар практикува по разли4ен на4ин.

# 28
  • Мнения: 210
  hahaha
а за близнаци има ли формула?  newsm78
Joy Joy Joy

maichenceto , пази се ,стискам палци всичко да е наред...
elly24 , дано се оправиш и ти!

Прити_Галина, аз пиех Центрум Матерна ,но така озверявах от глад, че можех и картон да налапам... денонощно ми се ядеше ... преди седмици разбрах, че на снаха ми док. й е препоръчал веднага да ги спре - ама вече била качила 30 кг.  Shocked
Питах док. и той ми каза да търся комбинация без много витамини от БЕ- групата, те са виновниците за дзверския глад и тях да набавям само с храната  newsm78
Каза ми също да не пия постоянно а през ден или по половинка , защото така или иначе се и храня, от толкова много нямало нужда...

Имаме си срамежливо слънчице в Орландовци ... дано разкара мъглата  1swing

# 29
  • Мнения: 256
записче, само, че поста се разбъзика яко.

Последна редакция: пт, 18 яну 2008, 13:41 от In4oka

Общи условия

Активация на акаунт