гр. София - Овча купел

  • 33 612
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 418
Доставчици на какво?Ако е за детска кухня,само Ози предлагат доставка.

# 286
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен. Живея близо до НБУ. Дъщеря ми е на 2г. и 2 м. Никой не познавам от квартала /с изключение  на 1-2 мами/ и ще се радвам да се запозная с други мами с деца, колкото моята госпожичка.  Вече порасна и има нужда от компания, пък и аз също.

# 287
  • Мнения: 138
Добре дошла selza Hug

В кой блок си, и аз съм от ОК 1, в 405-и блок съм

Нашата педиатърка е в 403-и блок, доволна съм,казва се Обретенова Wink

Там има един медицински център, за него ли става въпрос?

# 288
  • Мнения: 283
Добре дошла selza Hug

В кой блок си, и аз съм от ОК 1, в 405-и блок съм

Нашата педиатърка е в 403-и блок, доволна съм,казва се Обретенова Wink

Там има един медицински център, за него ли става въпрос?

Да!

# 289
  • Мнения: 349
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА, може ли да ми кажете къде се намира частната детска кухня в ОК2 и горе - долу колко е таксата на месец.
Предварително ви благодаря  Hug

   Имаше такава в едно магазинче с детски стоки срещу едно дървено заведение и един денонощен супермаркет,горе-долу близо до ОДЗ 84

Ето тази частна детска кухня предлагат там
 

http://www.juniormenu.com/

# 290
  • Мнения: 250
Cveti_Eti  много ти благодаря за информацията  Hug!

# 291
# 292
  • Мнения: 199
Момичета, извинявам се, че нахлувам в темичката и то с въпрос, некасаещ дечицата ни, но ще съм много благодарна ако ми помогнете със съвет.  Търся си добър стоматолог и дерматолог няма значение в коя част, важното е да в квартала. Имам проблеми, а от съвсем скоро сме тук, не ми е удобно с малкия да посещавам предишните си лекари.
Може да ми пишете на лични, за да не спамим темичката. Благодаря ви предварително.
Аз ще ви прочета и ще се радвам да си намеря компания в квартала Hug

# 293
  • Мнения: 250
Момичета, извинявам се, че нахлувам в темичката и то с въпрос, некасаещ дечицата ни, но ще съм много благодарна ако ми помогнете със съвет.  Търся си добър стоматолог и дерматолог няма значение в коя част, важното е да в квартала. Имам проблеми, а от съвсем скоро сме тук, не ми е удобно с малкия да посещавам предишните си лекари.
Може да ми пишете на лични, за да не спамим темичката. Благодаря ви предварително.
Аз ще ви прочета и ще се радвам да си намеря компания в квартала Hug

За дерматолог виж в сайта на болница Доверие, а за зъболекар знам че има на гърба на бл.11, но незнам дали е добър. Успех!  Peace

# 294
  • Мнения: 992
здравейте
Лилчо аз знам на гърба на 418 -ти блок зъболекар, съседката ходи и е доволна , аз лично нямам опит. Дерматолог незнам. А ти в коя Ок си кой блок

# 295
  • Мнения: 721
Наш съсед има кабинет в 406ти блок на гърба, но не зная дали е добър

Май ще заключат скоро темичката...

# 296
  • Мнения: 283
Май ще заключат скоро темичката...

Ей сега ще пусна нова темичка!!!


Новата ни тема - "ОВЧА КУПЕЛски мами - 2 част"

Общи условия

Активация на акаунт