Отговори
# 270
  • Мнения: 543
леле, кво става......

честито на суит кис!!!! да е жива и здрава, а също и малката Ана Мария!

според моята линийка вече ми остават 0 дни до раждането...... свърши ми обратното броене.....

лека нощ мами и на татко Ган!

# 271
  • Мнения: 4 242
Честит син Емануил на Дездемонка и гордия татко!   Да расте здрав, силен, умен и късметлия човека с красиво библейско име! Много е сладък на снимката!



Tatko Gan не се чувствай досаден, не пречиш никому! Блазе на Броящата звездите че има такъв загрижен мъж до себе си!  Grinning  bouquet

Момичета не се стряскайте от тапата, за това писах по рано за да няма излишен стрес и търчане до болницата за бъркане (както направи сестра ми). Тапата или слузестата запушалка затваря входа на шийката на матката, иначе казано е бариера която пази бебето от инфекции идващи от влагалището. Тапата може да падне и две седмици преди раждането, не е задължително след падането и да се роди веднага, тя само "бележи" че раждане скоро ще има. Иначе представлява слуз, която обикновено е примесена с малко ръждива кръв, все едно - съжалявам за грозното звучене- сопол с малко стара кръв в него. Като количество е около една супена лъжица, може да падне наведнъж, може и по малко на части. Ако кръвта е ярка консултирайте се с лекар.
Много съм уморена, исках да кажа още нещо но забравих.
Спокойна нощ! И утре нови бебета! Hug

# 272
  • Мнения: 0
Леле и аз докато прочета всичко!
Честито на мама Дездемонка и мама Суит кис! Живи и здрави да са съкровищата  им, да трупат грамчета , да не плачкат!
Уф да ви се оплача , нещо последно време ме гони нервата, постоянно съм вкисната нещо и всичко ме дразни!Купих си  стерилизатор, шишенца и още 2-3 неща и сега не мога да им намеря място!Всички шкафчета пълни- направо съм бясна!От 3 месеца разправям да си поръчаме още кухненски шкафчета и все не идва ред!Иде ми да изхвърля половината сервизи!
И от работа нещо ме натовариха тези дни , точно сега последния месец! #2gunfire
Какво да ви кажа, луда работа, въобще не съм седнала  от няколко дни, и съответно контракциите ми зачестиха.Даже на моменти спирам и просто не мога да се движа!А нощния сън е кошмар!
Ама хайде стига съм ви натоварвала с глупости!
Лека вечер на всички от мен !

# 273
  • София
  • Мнения: 1 185
ЧЕСТИТА БЕБКА НА МАМА SWEET_KISS, да расте силно мъниче и да радва всички, на мама пожелавам скоро да се възстановява и да се гушкат в къщи  newsm51
       Мен пак ме гепи безсънието, само че този път имам и контракции, та ви чета и засичам, че са доста болезнени  newsm12.
        За тапата - моята като падна беше 24 часа след преглед, от който си имах леко зацапване на бельото. Представляваше желирано нещо, с дължина около 4см. и дебелина около 1см., беше ми на бельото, гъстичка беше, защото я хванах с тоалетна хартия и я изхвърлих, в нея имаше и няколко нишки с кафеникав цвят. Дано успях да го обясня.
        За дните на отворени врати - ходих в бившата Тина Киркова, това е обиколка на предродилна, родилна зала, и стаите за мамчета. Какво да ви кажа, не че нещо друго, ама поне като зараждам няма да вляза в непозната обстановка. Гадничко е, ама нали е болница, а в БГ това е равно на гадничко  smile3503. Обичам да знам къде отивам и от тази гледна точка ми беше полезно.
             Лека и спокойна нощ!!!  smile3524

# 274
  • София
  • Мнения: 1 185
Снощи - последна, днес - първа!!! Явно съм спала най-малко  Thinking

Добро утро, тумбачета, мами и бебета!

Въпреки болезнените контракции 2 часа тази нощ аз още съм към отбора на тумбачетата  Simple Smile

Желая ви хубав и бебешки ден!!!

# 275
  • Мнения: 3 020
Добро утро и от мен,
и аз нещо не можах да спя тази нощ, макар, че си легнах късно.

Честита бебка на SWEET_KISS, да е радостта на мама и тати, много да слушка и папка и да спинка.


Честит рожден ден на zlatоmira boneva, да е жива и здрава, много щастлива и обичана.  bouquet
Тя не се е обаждала скоро, някой чувал ли я е, може да си има бебче вече.  newsm78 Ако не и пожелавам скоро да си гушка малкото слънце.

Отивам да правя закуска и после пак в леглото, дано поспя този път.

# 276
  • Мнения: 15
Благодаря на ЗИТА и ЛИДИЯ ДИМИТРОВА за отговора!
На sweet- kiss ЧЕСТИТО и бързо оздравяване!Да и е жива и здрава малката Ана Мария и много да ги радва!
На всички мами пожелавам приятен ден изпълнен с много положителни емоции!!!!!

# 277
  • Мнения: 387
   
 
       
Честито на sweet kiss за чудната и дьщеричка Ана Мария  ...Да им расте здрава ,щастлива и вьв много любов и нежност !!!

Честит рожден ден     newsm59  ЗЛАТОМИРА   newsm59 Здраве ,щастие и сладко бебче от все сьрце ти пожелавам  bdbaloni baloni hbday

Последна редакция: чт, 24 яну 2008, 08:30 от бубето 29

# 278
  • Мнения: 29
Честита бебка на sweet kiss! Много да ги радва, да спинка ,да слушка и да похапва добре! Добро утро на всички февруарски мами1 Нова съм тук, но ми е много приятно да си пиша с вас!

# 279
  • Мнения: 29
Някой би ли ми споделил някоя идейка за преборване с нощното безсъние, защото направо е ужас! Най- много спя до 1:30 и после- край!

# 280
  • София
  • Мнения: 137
Честита бебка на мама SWEET_KISS!  bouquet Hug
Много хубаво име е избрала. Ние ще кръстим нашето съкровище само Анна (и преди съм го споменавала), но Ана Мария също много ми харесва:)
[/color]

# 281
  • Мнения: 105
ЧЕСТИТА  АНА-МАРИЯ  НА SWEET KISS!
НЕКА РАСТЕ УМНО И ЩАСТЛИВО ДЕТЕ, А НА МАМА БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ!
Добре дошли на новите мами - желая им леко раждане.
Наденцето - изгуби се някъде. Flutter...ако не се е обебила да се отчете бързо...че май почваме да се броим....
При мен все още няма нищо конкретно....нормалните бремелински оплаквания .....освен, че от няколко дена съм започнала да гнездя .....налегнало ме е едно упорито търкане с парцали и препарати, подреждане на гардероби и т.н.... 1dishes newsm79
Ох, на и на мен вече ми писна от всекидневни проверки по тел. или по скайпа от познати и приятели #Cussing out....особено ако съм полегнала по обяд и не мога да се обадя веднага,се започва едно неистово звънене.....докато не ме вдигнат.То и без това вечер не се наспивам добре, ами и сладката следобедна дрямка ми развалят с тъпото...."ох...помислихме,че си родила..."Като че ли няма да разберат,ако се случи...
Хайде стига оплаквания от мен....
Желая на всички спорен ден,пълен с хубави новинки Heart Eyes

# 282
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Честита малка мома на SWEET KISS! newsm51
Честит рожден ден на zlatоmira boneva.  bouquet

# 283
  • Варна
  • Мнения: 1 023
жаси, къде ще раждаш?
Ще раждам в Окръжна болница.



# 284
  • Мнения: 15
Здравейте отново!В Тина Киркова по повод 'деня на отворените врати' ми казаха , че капацитета бил запълнен още преди 1 месец и ако искам да се запиша за 07.февруари -записаха ме ама аз дотогава може и да родя .И малко си се ядосах на мен, защото мислех да се запиша още преди месец , ама нали си виках , че може да родя до 24.01(знаех ли как ще станат нещата) и затова не се записах, ама хайде вече е свършило.Щеше да ми е интересно ама няма.Ако не родя до 07.02,ще отида . Simple Smile
Още веднъж приятен ден на всички!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт