Дюкан събрал е тук любителки на месце и зеленчук - 71 тема

  • 27 277
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 417
Лека и от мен момичета  Hug
Ще се видим утре за кафето  hahaha
Вещи, да не седиш до много късно  Joy Joy
Креми, аз си лягам към 2-3  Joy  Joy  Joy

и ние тогава Joy Joy
Момичета,лека и от мен,че нещо ми се smile3507 smile3524 на всички.До утре!!!!!!!!!

# 721
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 147
а мен сън не ме лови  Confused
кантара ми се блещи насреща и сякаш всяка минута по-голям и по-лъскав става  Confused
аз, обаче, съм хард  Joy няма пък да му се метна още днес - утре ми е трети ден - ще изчакам до петия  Blush дано тогава има някаква разлика  Hug

# 722
  • Мнения: 3 202
 Joy Joy Joy
Хайде лека ! Аз сега ще лягам, за вас незнам  Flutter

# 723
  • Мнения: 819
 
а мен сън не ме лови  Confused
кантара ми се блещи насреща и сякаш всяка минута по-голям и по-лъскав става  Confused
аз, обаче, съм хард  Joy няма пък да му се метна още днес - утре ми е трети ден - ще изчакам до петия  Blush дано тогава има някаква разлика  Hug


Ни му сЪ давай на мръсникааааааа.... Joy hahaha JoyТе кантарите са като мъжете.Като ни прелъстят, и ни изоставят....

# 724
  • Мнения: 171
Здравейте момичета Hug

Отбелязвам, че съм тук, режимна и задържаща. Днес се случи ега ти тъпотията - П ден ми е и си взех храна в работата - извара с нарязани вътре яйца, но се оказа, че диването забравило виличка да си вземе. Така си преглъщах и се залисах с работа и хапнах чак към 19.00.  newsm78
Анелия27 ти си с моя ръст и килограми когато започнах, но аз реших да не си поставям толкова висока цел. Направих пет ударни /-3кг - направо летящ старт/ и оттогава само килце надолу. Действай и ще сравняваме резултати  Wink Hug

# 725
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 147
а мен сън не ме лови  Confused
кантара ми се блещи насреща и сякаш всяка минута по-голям и по-лъскав става  Confused
аз, обаче, съм хард  Joy няма пък да му се метна още днес - утре ми е трети ден - ще изчакам до петия  Blush дано тогава има някаква разлика  Hug


Ни му сЪ давай на мръсникааааааа.... Joy hahaha JoyТе кантарите са като мъжете.Като ни прелъстят, и ни изоставят....

море, като лИбовник го наобикалям  Joy
 ooooh! хем ми се иска, хем не ми стиска  ooooh!
 Stop петия ден ще е - има още време  Blush

# 726
  • Мнения: 171

море, като лИбовник го наобикалям  Joy
 ooooh! хем ми се иска, хем не ми стиска  ooooh!
 Stop петия ден ще е - има още време  Blush
Изненадай го в гръб... качи се, ама мижи!  Simple Smile

# 727
  • Мнения: 819

море, като лИбовник го наобикалям  Joy
 ooooh! хем ми се иска, хем не ми стиска  ooooh!
 Stop петия ден ще е - има още време  Blush
Изненадай го в гръб... качи се, ама мижи!  Simple Smile

 Е то ква лИбоФ ще е тогава? Joy hahaha

# 728
  • Мнения: 454
По - принцип до преди година съм била около 55 кг и сега тези 10- 12 ми тежат. Проблемът при мен е , че когато съм на работа нямам никакво движение - 12 часа седнала на един стол пред компютъра. Реших още от тази вечер да се пускам на режима и си приготвих пилешки гърди задушени .   chef

# 729
  • Мнения: 1 586
Goody Направо незнам как устискваш да не му се метнеш ,аз моя всеки ден го тероризирам...................  Crazy
Що не се качиш може пък да те зарадва приятно!

anelia27 Поздравявам те за решението ти  bouquet давай смело!

# 730
  • Мнения: 171
Волна, туй либоф дет не наранява Simple Smile
Анелия27 добре си решила да не отлагаш. И аз в работата съм същата картинка, но смятам скоро да започна да се пораздвижвам - фитнес, плуване... По едно време ходех на тае бо, но ми дойде множко подскачането.
Добре дошла и успех! Hug

# 731
  • Мнения: 397
Много съм доволна, защото си направих тази вечер  пиле на сол!!!!!
НЯМА ТАКАВА ВКУСОТИЯ!!!!ПИЛЕТО НА ГРИЛ - ряпа да яде!!!

Хей, Кате, и аз това направих за вечеря!  Grinning За първи път ми е, но беше много удобно, защото нережимната част от семейството си облиза пръстите - било душичка, сочно, равномерно осолено и, разбира се - кожата била страхотна. Първо "оголи" горката кокошка и после допусна и мен до нея.  Laughing

Бачи, много се радвам, че ти е харесала!  Hug

Зелено човече, понеже вечер озверявам за сладко и спретвам непланувани десерти към 22 ч, яйцата, които хапвам междинно (само в П дните) са лишени от жълтък. Така на ден ми се връзва по 1 цяло яйчице и то не всеки ден. А е по 1, а не повече, защото не си правя цели дози. Само, колкото да излъжа ламята, че тя спирка няма и докато не остърже дъното на съда...  Laughing

Гуди, убиваш ме!  Grinning Мятай му се, когато ти е кеф. Стига си се тормозила. Само гледай сефтето да е сутрин. Утре ти е трети ден. Ако си била стриктна, със сигурност имаш резултат. Виж го и се стимулирай. Ако нямаш, стани по-стриктна, за да не си замине ударният без желаното от теб. Защото ударният режим е единствен. Колкото следващи да правиш, организмът си помни и не ги приема така.

# 732
  • софия
  • Мнения: 3 417
Вещи,мерси че си ме записала при Дюканките. Hug Hug HugВсе си мислех,че трябва малко да се постарае човек та да го лепнеш на първа страница.В подписа ми са последните резултати.Розови сънища на всички момичета и утре на кафенце преди работа. Peace

# 733
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
а това пиле на сол на обикновенна сол ли го правите? Има ли го някъде като рецепта, че пощенливите като мен ако не знаят как се прави ще го сънуват ... или пък няма да заспат да го мислат?

# 734
  • Мнения: 1 407
В рецептите го има- върху морска сол се прави. Все му се каня и аз, но много обичам кожа и ще е голямо изкушението Confused

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=135084.80 Тука е дадено с обикновена сол  Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 23:45 от Fancy N

Общи условия

Активация на акаунт