Дюкан събрал е тук любителки на месце и зеленчук - 71 тема

  • 27 291
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 986
Поздравления за Дори, Мишето и Нуш! newsm10 newsm10 newsm10
След вас върви бодра и доста нетърпелива смяна, така че ще ви помоля да ни прощавате от време на време... newsm03 Но като гледам каква разлика има при всички вас и ми се иска с магическата пръчка на foli да сложа и аз бързо - бързо снимки в "Преди и сега" и много често забравям да отчета постоянството ви и от колко време сте тук...А пък аз, новак...От 16 дена и искам чудеса...Вие сте добри и ще ми/ни простите, знам!
 newsm51    love001
baeva, ти си поредният ми стимул!  smile3501

rachonka, бързо да преминава стреса и да се възстановява бързо детенце! spoko
Лека нощ и до утре! smile3507

# 706
  • София
  • Мнения: 2 245
КремиHug  и аз уж чета, но не мога да запомня всички....много сме, силни сме!  Joy

Лека нощ, момичета!  bouquet  Аз не съм сигурна, че ще изчакам новата тема.

# 707
  • Мнения: 3 202
.......................таз новата, кимион, другия път ще я сложа и нея
.....................да се правя, че пия сока, който ми сипаха... Засега не ми се иска да споделям, че спазвам режим.................
.................................има ли и други като мен...............
Кимиона го зная от дете. Основна подправка на магарешки и конски луканки Simple Smile) Ползвай го.
Направо се чудя, как издържаш да пазиш режима в тайна Rolling Eyes
Аз в началото ядях доста яйца. След първия месец ходих на изследвания и доктора ме пита, каква е диетата. След това ме предупреди за яйцата. Така реших да внимавам и аз.
баси не ти ли звучи по-добре - намекващо някак  smile3534
Joy Joy Ми то предназначението според настроението Simple Smile)
Дори Simple Smile)

# 708
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Лека и от мен момичета  Hug
Ще се видим утре за кафето  hahaha
Вещи, да не седиш до много късно  Joy Joy

# 709
  • София
  • Мнения: 3 789
Лека нощ, мили момичета!
 Hug

# 710
  • София
  • Мнения: 6 288
Ох, момичета, целия ден (от вчера даже), се опитвам д аизчета предишната тема и да следя зорко тази (да не изпусна важна информация  Crazy ), ама не смогвам  Tired

Аз също не ям повече от 2 яйца на ден, ама щото не съм им фен. Сутрин едно в палачинката (страхотна, даже мъж ми я хареса  Mr. Green ) и това е май  newsm78 Но вчера примерно вечерях пържени яйца (пържени, ама без мазнина, смао в тефлоновия тиган), но сутринта не бях яла палачинка.

Виж киселото мляко как го ям  Crazy Уж гледам да не надвиша 1000 гр., ама май си ги минавам лекичко всички млечни.

Лека нощ, отивам да си дочета старата тема, че то вече новата чука на вратата.

# 711
  • Мнения: 819
Виж киселото мляко как го ям  Crazy Уж гледам да не надвиша 1000 гр., ама май си ги минавам лекичко всички млечни.

 И аз тъй мила,и аз...Минавам ги не ами....чак ме е срам. Embarassed

# 712
  • Мнения: 1 417
Виж киселото мляко как го ям  Crazy Уж гледам да не надвиша 1000 гр., ама май си ги минавам лекичко всички млечни.

 И аз тъй мила,и аз...Минавам ги не ами....чак ме е срам. Embarassed
Naughty Naughty Naughty Joy Joy Joy

# 713
  • Мнения: 819
Перличке  Hug Hug Hug,признат грях е половин грях...  bouquet

# 714
  • Мнения: 124
Здравейте момичета!При мен нищо ново.Опитвам се да укротя кантара, че този половин килограм ме изнервя-ту надолу,ту нагоре Tired.Честито на всички с минусчета.Поздрави на Дорчето и Мишле за постоянството и волята.Лори,надявам се вече да си добре  Hug.Сега ще опитам да кача снимка.Ако не успея,моля,не ми се смейте много :blush:http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=5056252

# 715
  • Мнения: 124
 JoyЗнех си .... Sick

# 716
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542

направи си албума публичен и преди линка удари една шпация и ще стане

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 14 105
Лека и от мен момичета  Hug
Ще се видим утре за кафето  hahaha
Вещи, да не седиш до много късно  Joy Joy
Креми, аз си лягам към 2-3  Joy  Joy  Joy

# 718
  • Мнения: 1 408
Лека и от мен момичета  Hug
Ще се видим утре за кафето  hahaha
Вещи, да не седиш до много късно  Joy Joy
Креми, аз си лягам към 2-3  Joy  Joy  Joy

и ние тогава Joy Joy

# 719
  • Мнения: 124
AvAnA,без чужда помощ поне първия път при мен няма да се получи.Голям абориген съм  JoyДруг път ще ме видите  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт