Стройни снагички с къси полички - това постигаме в Дюканските редички - 72 тема

  • 32 498
  • 794
  •   1
Отговори
# 405
  • софия
  • Мнения: 3 425
Какъв е тоя среднощен кютек бе момичета. Joy Joy Joy JoyТрици има в магазинчето на ул."Три уши"днес си взех от там 1,50лв.пакетчето.И май се пристрастих към тях. Laughing

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 23:48 от slave

# 406
  • Мнения: 43
Мили Дюканки ,чак сега ми остана време да чета и да понапиша,днес заради вас щях да си изпусна две спирки да слезна ,че нали имам нет на тел и в лондоските автобуси чета ли чета всичко ,което пишете ,че иначе нямате смогване . Heart Eyes HugМного вярвам във вас и наистина искам да сваля кг-те ,малко се пообърквам ,защото все мисля ,че хапвам повечко от необходимото ,особено че злоупотребявам с котиджа-той е толкова лек като масленост ,че не се усеща -взимам си от този с 0,4% или 0,9% масленост ,защото чета и разбирам от вас ,че няма проблем с по-нискомаслените сирена,киселите млека гледам да ги избягвам ,че много нишестени са тук ,но днес си намерих овесени трици ееееееееееейййййййййййййй голям зор с тея трици в тоя Лондон ,ама днес си намерих едно сладко магазинче с всичко-то е едно такова пълно със здравословни храни -напомня ми за това на Гладстоун в  Пловдив -като влезнах и ми напомни миризмата ,чак ми стана мъчно.Пиша доста ,но рядко имам възможност ,повече ви чета .Искам да ви кажа ,че дори да не сваля ,няма значение много ме зареждете и ви ОБИЧАМ ,залепена съм по цяла вечер на РС-то. Не се меря още ,че наистина хапвам доста ,режимно ,но доста и ме е страх да се качя на кантара .3дни съм П и съм все на мръвка ,котидж и кисело мляко с трици ,много вода и кола лайт.Цунки по муцунки ,лека нощ Simple Smile Hug

# 407
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542

Авана Simple Smile) Да и така е , защото французина тъй го нарича. Хубаво ти е хлебчето. И най-важното става светкавично Simple Smile) С изяждането-5 минути работа Simple Smile)

Мерси   bouquet аз пък винаги като я прочета тази дума "Маизена" и за майонеза се сещам пък хич не е здравословно  Sick

# 408
  • Пловдив
  • Мнения: 14 105
Нищо лично към никой, ама просто много ми хареса:


                                             

# 409
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
Нищо лично към никой, ама просто много ми хареса:


                                             

това си е направо за първа страница, че аз ги имам в изобилие в репертоара си  hahaha и може да се "стряскам" преди да пиша и да питам чичо гугъл, а не вас  Joy

# 410
  • Мнения: 469
Лори, благодаря, току що прочетох какво си писала за мен, издигнала си ме до небесата  newsm51
Деси  newsm51
Фрактал, по отношение на спорта, за себе си мога да ти каже, че нищо друго не спортувам, освен ходенето пеша и от време на време, когато не съм с разтегнати ръце, натоварени с торби не ползвам асансьор, а живея на 8 етаж, на работа съм на 4 и по няколко пъти на ден си намирам работа до 1.
Кри, Вещи, щом децата ни са малки и ние сме млади майки (то вие сте си млади), но тук ще говорим за стройни и красиви мами, а не за млади или стари.
Волна, желая ти успех през първия ти работен ден, дано да ти хареса  bouquet
Пожелавам ви лека нощ!

# 411
  • България
  • Мнения: 166
Здравейте и от мен в този късен час, то си стоно време за нанкане,но чак сега сколасах. Нямах никакво време да чета днес, но се надявам през почивните дни да мога и тогава ще ви разкажа за бургаската среща.
Иначе чакам кантарчето вече да покаже -
Лека нощ на всички сладки сънища! newsm51

# 412
  • софия
  • Мнения: 3 425
Лека и от мен,а утре с начала. newsm09

# 413
  • Бургас
  • Мнения: 614
исках да попиша днес, но пак не остана ред
лека нощ от мен http://www.youtube.com/watch?v=C3aZ3p1m1ow
утре ще пиша, обещавам, липсва ми диалога с вас
 newsm51

# 414
  • Мнения: 434
ichkata83 ,желая ти успех с режима. Heart Eyes
Сигурно ти е доста трудно и да работиш, и да се ограничаваш с храната.
Щом ядеш режимни храни,даже и по много, при всички случеи ще отслабнеш. Peace
Да ти е лека нощта!  bouquet

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 01:20 от муцка

# 415
# 416
  • Мнения: 1 314
Здравейте, хубавици!
Вещи, чакай малко със Сънчото Laughing
Появих се, след кратко отсъствие. Благодаря на всички за хубавите пожелания за юбилейният рожден ден на майка ми. Прекарахме си страхотно, е, не всичко ми беше съвсем режимно Embarassed, но толкова танци му ударих в замяна на това Wink
И понеже обещах снимки с новата рокличка, ето двенки от тържеството, специално, за да ви се покажа.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=205763&view=1&photo=65
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=205763&photo=64

Най - бях доволна от комплиментите, които получих от хора, които не ме бяха виждали дълго време. И от това, че продавачката в магазина за дрехи, дето пазарувам често, онзи ден все ми казваше: От това нямам малък номер, от другото нямам малък номер. Допреди няколко месеца беше обратното: Това няма да ви стане, нямаме големи номера Grinning
Хайде, до утре, ще ви чета със сутрешното кафе!

# 417
  • Мнения: 352
Добро утро момичета,

снощи голям купон сте си спретнали отивам да чета, че изостанах.

Цвети, теб успях да видя невероятно изглеждаш и си заслужаваш комплиментите newsm51

Заповядайте по едно кафе

/без нережимните неща/

и

# 418
  • София
  • Мнения: 5 301
Добро утро, момичета! Пък да ви се похваля, че талията ми вече се вижда с невъоръжено око  #Crazy

Цвети, страхотни снимки   bouquet

Зелено човече, добре си се запасила   bouquet  А мислех, че аз нося много манджи на работа  Simple Smile

Гледам да има в повече, за да не се изкуша за нещо нережимно. Истината е, че често връщам останала храна у дома, но по-добре така  Embarassed

ЗлаВещица, страхотна е тази иконка ! Можем ли свободно да я ползваме - да не дойде някой и да каже: аууу, имам авторски права за таз иконка, дайте сега 1.000.000.000,00 лв. такса за 3 дни ползване  Joy  Бих си я сложила в подписа, ако не беше толкоз зает от линийката  Embarassed  Може би ако се събере ДО нея  newsm78

Успешен и красив ден на всички   bouquet

# 419
  • София
  • Мнения: 1 544
Добро утро и от мен.
Кате 73* мерси за кайветата. За всеки има Hug
Аз тогава ще почерпя с чайче.

Днест отново съм 78, но от снощи съм с МЦ, и задържането (добре че няма покачване Wink ) е разбираемо, та спрях за малко да се тръшкам. Crossing Arms
Отивам да чета от 7ма стр. Tired
Хубав ден  ви желая, с много прекасни емоции и минуси. Hug
Хубава песен за хубави хора Hug

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 06:37 от Майка Зайка

Общи условия

Активация на акаунт