Стройни снагички с къси полички - това постигаме в Дюканските редички - 72 тема

  • 37 954
  • 794
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 171
Кукумявке аз живея близо до този в Света Троица,има много видове диетична храна но днес се втрещих като видях....
Злати, ами супер  Simple Smile ще проверя този в Надежда и ако зареждат редовно тази верига магазини Вещи може да ги включи в списъка.

# 391
  • Пловдив
  • Мнения: 15 101
Скок в новата тема, която вече не е чак толкоз нова  Joy  Joy  Joy
Joy Joy

                           

# 392
  • Мнения: 749
Лека нощ от мен!
Лягам си по рано, защото иначе пак огладнявам Rolling Eyes

# 393
  • Пловдив
  • Мнения: 1 448
Скок в новата тема, която вече не е чак толкоз нова  Joy  Joy  Joy
Joy Joy

                           
hahaha hahaha hahaha
E ся акУ нИ мЪ погнИ и мен с тиганаааа  Joy Joy Joy
Не сЪ сърдетИ зЪ правУписЪ ми, ходЪ нЪ уроци при една съфорумкЪ  Sunglasses

# 394
  • Пловдив
  • Мнения: 15 101
Скок в новата тема, която вече не е чак толкоз нова  Joy  Joy  Joy
Joy Joy

                           
hahaha hahaha hahaha
E ся акУ нИ мЪ погнИ и мен с тиганаааа  Joy Joy Joy

Че ти кво си мислиш?
 
                             

# 395
  • Мнения: 749
дали да не остана, че стана интерсно ShockedБОЙ С ТИГАНИ Rolling Eyes

# 396
Klemy, благодаря smile3525 Може би и аз затова не свалям. Ходя на фитнес 3-4 пъти в седмицата от месец и половина. Миналата година свалих много само с ПЗ и си мислех, че сега резултатите ще са още по-добри,но newsm61 ефекта е само че заформих мускули, на които всеки мъж би завидял.Явно доста си хапвам. Отивам да  smile3529, че то така не става!
Поздрави на всички с минусчета sohappy sohappy sohappy

# 397
  • Мнения: 1 417
Скок в новата тема, която вече не е чак толкоз нова  Joy  Joy  Joy
Joy Joy

                           
hahaha hahaha hahaha
E ся акУ нИ мЪ погнИ и мен с тиганаааа  Joy Joy Joy

Че ти кво си мислиш?
 
                             

Леле,ма бой!!! newsm78 hahaha hahaha hahaha

# 398
  • София
  • Мнения: 3 242
Злати, къде се намира този магазин 345. Има един в Надежда, на Ломско шосе, този ли е?

Вчера проверих там и нямаха трици! Не знам дали е моментно или по принцип не зареждат, аз моите ги купих от Пикадили в мол-а на Стамболийски.

# 399
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
Маизената обикновенно царевично брашно лие и ако "да", защо го наричате така - това някакава марка ли е?

по колко на ден е позволено от него?

# 400
  • Мнения: 3 202
Дюканска среща, София, 02.02.2008г. в ДИВАКА на "Христо Белчев"16, от 16 часа-събота.
 
Не на Гладстон, а на "Христо Белчев"16 е срещата този път.

Момичета, взимайте си тиганите и идвайте на срещата.

Авана Simple Smile) Да и така е , защото французина тъй го нарича. Хубаво ти е хлебчето. И най-важното става светкавично Simple Smile) С изяждането-5 минути работа Simple Smile)

# 401
  • София
  • Мнения: 1 165
Ни сЪ биЙти бе!!!Ма мноУ енергиЙ по Туй времИ newsm78
Ма я да си мълчЪ, да не отнесЪ нещо за тиЙ нережимни отклонениийца

# 402
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 754
 Joy голям кютек се заформя - я и аз да се метна, пък дано мина между тиганите
 хваля се Mr. Green намаляват ми подкожните  Party
обявих, че няма да се меря до събота, но сантиметъра ми се омота около телесата и ....  Crazy

# 403
  • Мнения: 3 202
Казвам: - Лека нощ деца!
Толкова много за четене, че не остана време за писане.

# 404
  • Мнения: 1 417
Казвам: - Лека нощ деца!
Толкова много за четене, че не остана време за писане.
Лека!!!И весели сънища!  love001 Момичета,лека и от мен!

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 23:43 от perlata

Общи условия

Активация на акаунт