Стройни снагички с къси полички - това постигаме в Дюканските редички - 72 тема

  • 37 954
  • 794
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 750
Ето за всички които се интересуват от фото програмката
от тук си я идтеглете
 http://www.photoscape.org/ps/main/index.php
а после използвам ПРИКАЧИ Laughing

# 496
  • Мнения: 1 890
Здравейте Hug
Да се оплача- тъкмо стана супер стриктна и ми се отваря възможност за мини почивка. Да ме оплаче  човек Joy.
Дано устискам Praynig

Тисиии  Naughty никаква почивка, ти си на режим.  Hug

# 497
  • София
  • Мнения: 9 644
Ей. Тази програмка е супер.
Ели    bouquet

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 10:52 от zazu1

# 498
  • София
  • Мнения: 6 888
Добро утро и от мен!

Честито на всички свалили грамчета и килограмчета   bouquet

Честити рожден ден, Сиси! Много щастие, здраве, късмет и любов  newsm38

Днес дребоса се ме събуди в 7.20  Shocked И сег аси заспа блажено, а аз тъкмо си гаврътнах сутрешното кафе и закусих с тричава палачинка, успявайки да ви изчета.

Вчера забравих да ви се похваля, че мъж ми каза, че ми личало, че съм свалила няколко килограма. Направо паднах. Той моичкия, хич не е по комплиментите, но това щом го казва, значи е истина  Flutter

Хубав и слънчев ден на всички  Hug

# 499
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте, момичета-  bouquet
Стискайте ми палци днес, моля, защото имаме важно събиране с едни важни хора и много ме е страх как ще мине всичко- Crazy
Цвети- изглеждаш прекрасно-  bouquet
Браво на всички с намаления-  bouquet
Мария- браво за дънките-  bouquet
Честит рожден ден на празнуващите-  bouquet
Успешен ден на всички и дано и за мен мине добре, че ще се пръсна от нерви- Crazy

# 500
  • Мнения: 2 138
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, СИСИ! БЪДИ ЗДРАВА И СТРОЙНА...
ЧЕСТИТО И НА ВСИЧКИ, КОИТО ДНЕС СА ОЩАСТЛИВЕНИ ОТ КАНТАРА!

foli, днес имам друга оферта: дали да не ти подаря нова пръчка за Трифон Зарезан? Какво ще кажеш за тази:

Кантарът неумолимо се е устремил нагоре и хич не мисли какво ми причинява като го видя! Да не би да задържам вода от нещо? Ама от какво? Не съм съгрешавала, не ям сирене...От днес съм пак на 5П дни, пък да видим...
Креми и Дори, страхотна промяна има и при вас! Hug
Цвети, като момиченце си! Hug
ели, чудесна идея да ни стимулираш по този начин!   bouquet
ралче, стискам палци!

# 501
  • Мнения: 750
Ако има някой който иска да му направя слайд шоу, само да казва Laughing
Пуснах програмката който иска да си я изтегли Wink

# 502
  • Мнения: 1 890
Ралче , newsm17 Hug
Марини, дай си менюто. Нещо не е наред.  newsm78

# 503
  • Мнения: 2 138
Ами за вчера, 3ти ПЗ ден:
Закуска - кексчето на Fancy + 300гр.кисело мляко;
Обяд - бях си готвила /по рецепта на Пухче  bouquet/ гъби, лук, домати и сирене във фурната - ометох 1/2 тавичка;
Следобедна закуска - пилешка пържола;
Вечеря - салата: домати, краставица, чушка и извара + 3 парчета телешка шунка;
Десерт - 300гр. кисело мляко с подсладител;
Вода - около 2л.
Друго май няма...

# 504
  • Мнения: 1 890
Амии, добре ти е храната, но:
На обяд нямаш протеини, а те трябва да са на всяко основно хранене.
Салатата колко беше голяма?
Имаш повече въглехидрати, отколкото протеини. Обърни ги като грамаж. Увеличи приема на месо, за сметка на зеленчуците:hug:

# 505
  • Мнения: X
Днес не съм се разписвала. Продължавам да дюканствам без прегрешения, намаленията в теглото са минимални (сигурно заради МЦ), но в талията имам намаление -6 см, а в ханша - 4 см. Чукча доволен.

Я мацки кажете, около цикъл как задържате? Кога сваляте повече и кога по-малко? Изобщо, как ви се отразява цикъла на теглото при режима?

# 506
  • Мнения: 750
 Hug

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 12:05 от elikaragyozova

# 507
  • Мнения: 1 890
Сбъдваща, при мен се наблюдава следното: около датата на овулация започвам да задържам или леко да покачвам теглото. За   период /около 14 дни/  апетитът ми се увеличава постепенно, както и глада за сладко. След края на МЦ-то, започвам да свалям /м-у 0.500-1 кг първия ден / .  bouquet

# 508
  • Варна
  • Мнения: 3 595
Ели, Hug  Hug  Hug

аз готов

# 509
  • София
  • Мнения: 3 784


Време е за чай! Зелен е, за добро храносмилане на предстоящия обяд! Hug

Общи условия

Активация на акаунт