Стройни снагички с къси полички - това постигаме в Дюканските редички - 72 тема

  • 37 954
  • 794
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 819
  Джини мила  Hug,нямаш съвест по това време да ни пускаш тая торта. Joy

 Поздравявам те,че си се мушнала в трета фаза.   bouquet


Откакто съм на режима започнах да се замислям за храните които ям-може би после дълго време няма да си купувам готови кюфтета, кремвриши и салами...

 Съгласна.Никви боклуци повече.Лошото е,че не мога да убедя децата и мъжо.

# 691
  • Мнения: 1 569
Джини, много вкусно това, бе! Weary

Ели, племенничката ти беше чудесна! smile3501

# 692
  • Мнения: 853
Джини прати малко и насам Mr. Green

# 693
  • София
  • Мнения: 3 090
Crossing Arms Днес май съм с шапка - невидимка.
Не се притеснявай, и аз имам такова чуство. Няколко пъти вече обяснявам тези дни за главоболието в началото на режима и след няколко поста пак се пита да ли е свързано с диетата. Peace
А на теб нищо не отговорих, защото моя дребния е много малък и не мога да го водя, пък и каква компания ще е на тази готина кака  Laughing
Волна, на работата си почина повече, отколкото вкъщи, нали? Laughing

# 694
  • София
  • Мнения: 6 885
Кърмата ми и без това намалява , моля ви подкрепете ме. Бебка си хапва и други неще вече така , че........... Това не ме прави лоша майка нали? Confused Разберете вече не мога да се гледам направо, а и рядко се хадъхвам така,не изкам да изпускам момента.
За колко време горе долу мога да смъкна 15-20кг?
Благодаря Hug и успех на всички
  Не се оставяй да станеш като мен,аз кърмих и замразявах кърма защото бях като крава и папках всичко,даже много и ето че станах 91 кг,детето започна да ме хапе и аз я отбих още на 5 месеца защото изкараха зъбки ,отбиеш ли го детето започвай веднага и не си лоша майка  знам за какво говориш...

Момичета, надявам се, че не сте ме разбрали неправилно. Не съм имала предвид, че Мама тединка е лоша майка. Разбирам я напълно как се чувства с тези килограми, аз се чувствам по същия начин. Но можем да с епогрижим за себе си и да продължим да кърмим, все пак, щом Дюкан го е написал. А и съдейки от моя скромен опит вече 2 седмици, може да се спазва режима с резултат и да се кърми  Heart Eyes

Знам,ч е съм много нова тук, но се чудех дали не може да се отдели в първия пост списък на кърмещите и бременни дюканки? За да се знаем и да се подкрепяме и помагаме. Какво мислите, ветернки-дюканки и най-вече какво мислиш ти, Вещиnewsm78

# 695
  • Мнения: 2 189
Благодаря ви!  Hug
Какво ще кажете за тези макаронени изделия: http://vas.nanny-bg.com/dieti4na.html#
Има с трици, ръжени /кафяви на цвят/, купих си, но не съм сигурна, че се вписват за трета фаза на режима. В състава пише: белтъчини 7 гр.; мазнини 1 гр.; въглехидрати 74 гр., калорийност 243.5 кал.; хранителни влакнини 3.4 гр.

# 696
  • София
  • Мнения: 3 090
Джини Hug, щом са пълнозърнести, стават! Ама внимавай с количеството, първия път хапни малко. Laughing

# 697
  • София
  • Мнения: 5 675
Добър вечер, момичета. Много минуси, много празници - весело е тук - ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ, КОИТО ИМАТ ПОВОД   bouquet . За съжаление малко ми е криво - втори ден ме боли главата. Вадих запасите от дроги - преди режима ме болеше доста често и си ходя с няколко вида хапчета и с едно мазило в чантата. Що вода изпих, хапчета - не помага. Даже в началото на режима не ме е боляла глава, сега какво се повредих... Да подчертая, че не съм в първите дни - края на четвърта седмица съм! Гледам, и други днеска с главобол - да няма какво беше...ааа... магнитни бури  newsm78 На всичко отгоре взе да ми се припива кафе и следобед, а не смея да държа прясното мляко чак до следобед (нямаме хладилник на работа). Някой беше показал някакво сухо мляко с 1,5 % масленост - става ли от него и ако някой го ползва, колко е "дозата" на ден? Благодаря предварително!

foli, да приключим темата за пиенето, а? Пак не успях да се изразя добре явно, щом така си ме изтълкувала... Хем е нережимна таз тема... No hard feelings   bouquet

Цитат на: Ним
Аз по принцип не закусвам друго, освен кафе с мляко.

И аз имах малко зор в началото, но да видиш сега как си хапвам - разнообразие богато с триците - палачинки, кексчета, торти (до половин торта на ден се пада от едната рецепта, разкош!) - свиква се! Даже тези дни си вземам парче пуешко на излизане сутрин и си го гриза по пътя до спирката (иначе закусвам на работа). Защо не може закуска с/пред детето - каква е тази тайна  newsm78

elikaragyozova, страхотна е таз програмка   bouquet

ral4e:), късно видях за палците, ама стискам и аз, дано е успешно преживяването ти!

dorchester, k_savova, страхотни снимки!

slave, страхотни дечица, особено едното е невероятно изразително Simple Smile

klemi, нали знаеш, че 0.500 гр. е.... половин грам... развесели ме твоят пост в тази връзка... Ако може да те питам защо броиш грамажа? По точно как мериш 100 грама пържола???

katyadjin, в супермаркетите често продават батерии, виж утре няма ли за твоя кантар и ще си го "съживиш" сама.

zazu1, ПАК си свалила  Hug   bouquet  Hug

Лека нощ на всички!

П.С. Открих, че по-лесно и по-малко мазно е като махна кожата на пилето... ама още преди да го готвя   chef

# 698
  • Мнения: 2 189
Джини Hug, щом са пълнозърнести, стават! Ама внимавай с количеството, първия път хапни малко. Laughing
Разбрах аз - нали сега правих спагети и хем сложих много по-малко от 200 гр., пак не можах да ги изям и изхвърлих 1/3. Много засищат.

# 699
  • Мнения: 853
Лека вечер на всички  love001

# 700
  • Мнения: 352
Здравейте! Hug
Кри  Hugправа си,че почнах от малко килограми и имам малко за сваляне и си знаех ,че ще е трудно,но не мислех,че ще е чак толкова.....За три месеца още не съм свалила дори 4 кг,а хората свалят по 10,че и повече.Но не ме дразни това,че свалям бавно последното кило,а по скоро това,че без да прегрешавам,прекалявам с нещо,да съм в МЦ или ПМЦ кантара върви нагоре newsm78
Ели племенницата ти се представи страхотно!  bouquet
Джини тортата ти изглежда страхоооотно наистина! HugЧетох в предните ти постве,че има хормонални проблеми.Аз също имам такива съмнения за себе си и утре съм на преглед.Би ли споделила ако искаш на ЛС нещо повече,тъй като спомена,че смяташ,че са предизвикани от режима?
Цвети страшна мацка си с тази рокля!  bouquet
Фоли Hug
Блонди в никакъв случай няма да се отказвам!Стискам палци и на теб и хапвай повечко Hug
Вещи Hug
Ето го днешното ми меню:
Закуска:1/2 кофичка мляко + 1 1/2 с.л. трици
предиобедна закуска:тричаво кексче
Обяд:омлет от 2 яйца,1 с.л. извара и малко бяло пилечко месо
СЛедобедна закуска:200мл прясно мляко
Вечеря:1 скумрия на тиган
Вода над 4л

# 701
  • Мнения: 1 417
Джини Hug, щом са пълнозърнести, стават! Ама внимавай с количеството, първия път хапни малко. Laughing
Разбрах аз - нали сега правих спагети и хем сложих много по-малко от 200 гр., пак не можах да ги изям и изхвърлих 1/3. Много засищат.
Джини,ти днес защо неси на протеини? Naughty Naughty

# 702
  • Мнения: 942
За съжаление малко ми е криво - втори ден ме боли главата. Вадих запасите от дроги - преди режима ме болеше доста често и си ходя с няколко вида хапчета и с едно мазило в чантата. Що вода изпих, хапчета - не помага. Даже в началото на режима не ме е боляла глава, сега какво се повредих... Да подчертая, че не съм в първите дни - края на четвърта седмица съм! Гледам, и други днеска с главобол - да няма какво беше...ааа... магнитни бури 


Зелено човече и аз съм така, нищо не помага-хапчета, айрянчета със сол, кола лайт, мащерка, мента и прочие...Чак си взех 2 свободни дни, защото толкова бях в кофти настроение, че човек кожех да убия. Май ще трябва да питаме Дюки за решение на проблема.

# 703
  • Мнения: 511
Специално за Кри!
Джини,много хубава тази торта!

# 704
  • Мнения: 2 189
Перле, днес ми е първи ден от трета фаза и няма как да карам на протеини - това ще означава, че започвам от утре, а съм суеверна и петъците не започвам нищо ново.  Wink
Муцка, мерси!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт