Стройни снагички с къси полички - това постигаме в Дюканските редички - 72 тема

  • 37 954
  • 794
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 469
Добро утро бивши дебеланки, сладички дюканки!
Вещи newsm51
Волна  newsm51
КатяДжин  newsm51
Благодаря, че ме подсетихте за закуската, малко ми е трудно да закусвам, но прехвърляйки написаното в началото на темата точно на закуската ми попадна погледа и сега си преживям палачинката.
Честито на всички с минусчета тази сутрин. Браво сладурчета! newsm51 newsm51 newsm51

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 599
Добро утро и от мен  Hug
Браво на Вещи за новата тема - все повече помощници си има, браво и на тях.   bouquet
Аз съм ни нагоре, ни надолу  Mr. Green
Dido4ka, няма място за чудене, всеки организъм е различен и реагира по свой си начин. Резултат ще има рано или късно, само бъди стриктна  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 397
Добро утро! Аз пък съм +0,400. Няма само за минуси да пишете, я!  Wink

Само да попитам възможно ли е от вчера насам талията ми да се е свалила със 2 см? Или аз бъркам във измерването.
Абсолютно възможно е. Честито!

Спринг, ти не си толкова важна в случая. Съжалявам.  Naughty Докато не спреш окончателно да кърмиш - олекотена трета фаза. В миналата тема доста се писа за това, но с две думи - чрез кърмата ще даваш на бебето изхвърлените от режима токсини. Това ли искаш? Имам си и нагледен пример - приятелка, която се депресира от размерите си, подложи се на диета, докато кърмеше и разказа играта на бебето. После много рева, но последствията са си последствия.

Волна, дори 2 с.л. парафиново олио вечер и голяма чаша топъл чай сутрин не ми помагат за 00.  Cry Не съм пробвала единствено чая на Кри, ама като знам какви болки имам с тези чайове... Излъгах! И рициново масло не съм пробвала, но само като го помирисах, получих позиви. А целта ми не е да връщам храната преди да си е свършила работата...

Дидочка, горе главата - временно е.

Сега изчезвам на тръстиката, че има и за китайците даже. Хубава сряда на всички!  Hug

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 15 105
Добро утро отново  afwitch
Кати, Сузана, Катя, мерси за кафенцето  newsm51
Фанси, нали и ти стоеше до 3 часа   smile3534
Кукумявка, поздравления за килцето  smile3525
Елеонора, браво за намалението  smile3501
Ексакт, честито килце  newsm51
Марила, чудесен резултат   smile3501
Сбъдваща smile3525

Зеленко  Hug ,Кри  Hug , Талис  Hug , Били  Hug , Ичка  Hug Грийн  Hug , Славе  Hug , Деси  Hug , Годи  Hug , Зайка  Hug , Юсер  Hug , Дидочка  Hug , Вани  Hug , Креми  Hug 


# 34
  • Мнения: 3 202
 Flutter Добро утро!
хиляди БАЧИ, на всички и специални за Баси и Вещичката
Joy Joy Joy
ЗЕЛЕН0 Ч0ВЕЧЕ  Laughing
Мммммммм, няма нищо по вкусно за закуска от дюканска тричава палачинка  smile3521
с кафенце Simple Smile)

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 09:31 от baci

# 35
  • Мнения: 45
Добро утро, момичета!
Наистина сте страхотни! Браво на всички, които стремително свалят килограми!!!!! Аз съм вече трети ден на 1 фаза, но определено не смея да се премеря. Ще го направя в събота - дано съм постигнала нещо.
Имам един въпрос - какво ще кажете за ябълковия пектин - противопоказен ли е за диетата?
Успешен ден на всички!!!!!!!!!!!!!

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 15 105
Добро да е, Бачи  Hug
Джоузи, пектин може  Peace

# 37
  • Мнения: 2 922
Добро утро, момичета!
Вещи  Hug
Кате, сън не си спала да направиш кафе  Laughing
Аз днес изненадващо, след едноседмично задържане, съм с още кг надолу!  Flutter

Лек ден на всички!

# 38
  • Мнения: 749
Добро утро на всички Дюканки  bouquet
Времето е прекрасно, наслаждавайте му се Hug

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 15 105
Бейби, браво   bouquet
Ели, приятен ден и на теб  Hug

# 40
  • Мнения: 942
Айде и аз да се запиша в новата темичка, после ще ви чета. Забелязах, че пред МЦ смъквам най-много, странна работа newsm78 newsm78

# 41
  • София
  • Мнения: 1 544
Лорчеbouquet Съжалявам за случилото се, но най-важното е, че си добре.

# 42
  • Мнения: 454
А аз първо  четох , пък сега се записвам   Hug
Днес съм решила да си напазарувам кантарче   Mr. Green

# 43
  • Мнения: 224
Аз да ви се оплача, че заслужавам наказание. Толкова ми се хапваше оня вкусен крем-карамел от рецептурника, че снощи когато най-накрая си направих.......го изядох целия сама Embarassed Embarassed Embarassed/добре че направих 1/2 доза/ Много ме е срам....И днес направих грешката сутринта да се претегля....и съм с 1 кг отгоре....ужас. Направо ми се плаче.....

# 44
Добро утро и от мен Момичета!!!

От вчера следа -7 кг. дано по дълго го задържа за да мога да преместя линииката  Party

Много  Hug  Hug  Hug на всички

Може ли да попитам за парафиновото олио, ще ми разкажете ли нещо, консумирете ли го, доволни ли сте от действието?? Praynig

Успех навсички в борбата с килограмите   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт