Стройни снагички с къси полички - това постигаме в Дюканските редички - 72 тема

  • 37 954
  • 794
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 209
Вещи - искам и теб да питам - доколкото четох някъде в предишни теми и ти си започнала Дюкан докато кърмиш - ти как спазваше режима и възможни ли са наистина негативни последици за бебето, ако кърмя и съм на ударна фаза  Shocked (то моето е силно казано кърмене 2 пъти на ден, а и малко насила се кърмим вече след многото нови и вкусни неща в менюто ни и дори се замислям дали вече да не се мъчим взаимно), но ще съм много благодарна, а и съм сигурна, че ще сме полезни и на други кърмещи майчета, ако се включиш, както и всички, които реално са били на режима, кърмейки  Praynig. Знам, че Дюкан препоръчва твърдо 3-та фаза, но ми се струва, че при мен няма да има никакъв ефект, ако съм само на нея  Tired.

# 136
  • Мнения: 958
Обедно време е

# 137
  • Мнения: 1 801
Vani-nik Честито ти 5 месеца режимстване!
Аз отивам да си хапна риба на скара, че огладнях!  Simple Smile

# 138
  • София
  • Мнения: 3 784
МАНДЖАТАААААААААААААААААА

                   

Грабете, докато все още не съм се включила, че после...лошооооо Joy

# 139
  • София
  • Мнения: 2 613
Много нови имена виждам- добре дошли на всички, които не познавам и успех с режима-  bouquet
Креми- губя се, много работа и не успявах да стигна до тук- Heart Eyes
Вани-ник- честити месеци с Дюкан- и още повече успехи занапред- Heart Eyes

# 140
  • София
  • Мнения: 3 784
оооо, Рали! Hug Flutter
Къде се губиш, бе, душата? Blush

# 141
  • Мнения: 3 202
Дюканска среща, София, 02.02.2008г. в ДИВАКА на "Христо Белчев"16, от 16 часа-събота.
 

# 142
  • Мнения: 557
Здравейте, девойки, пожелавам на всичси многоцветен и отслабващ ден!  Simple Smile Hug  bouquet

Май има още новички - добре дошли! Честито на всички за минусите!

Имам един въпрос, май съм мяркала нещо по темата в много старите теми (от лятото), но за всеки случай да попитам. Сп. Дюкан (книгата) той не препоръчва активно движение и спорт по време на ударната фаза. А по-нататък... Особено за "тежка" категория като мен, направо се чудя какво да включа. Още на третата седмица започнах да се разхождам, сега и по 2-3 часа понякога го правя, в бърз темп и все е нещо, ама и то писва, а и не е толкова ефективно. Та въпросът ми е - вие какво правите/правихте? Организирано, с приятели или самосиндикално?

# 143
  • Варна
  • Мнения: 3 595
Аз вярно много рано огладнях. Закусих си обилно. Вече изядох и ДВА обяда. Две шишчета, един домат, стотина грама извара, едно яйце с още малко извара на МВ и пия нон стоп вода, а коремът ми е все празен.
Имам проблем с отказването на цигарите, днес много ми се пуши и затуй го удрям на плюскане.

И да не разправям, че съм нервозна. Мрън.

Фрактал, спортът е за трета фаза.

# 144
  • София
  • Мнения: 2 613
Мишле- Heart Eyes Тук съм, ама напоследъм все по-трудно ми остава време за тук- Tired
Дори- радвам се да те видя- Heart Eyes
Аз пък пуша- не много, ама по една цигара сутрин и следобяд- по-добре без никакви, ама какво да направя- бързам да кажа, че засега отложих за малко плановете за бебе, към средата на годината ще мисля пак сериозно по въпроса- Rolling Eyes

# 145
  • Мнения: 557
Фрактал, спортът е за трета фаза.

Мерси, Дорче. ОК, не спорт - но поне нещо леко за раздвижване?  Thinking

То от кг-тата ми си личи каква спортистка съм, де... Чудя се - танци, вело, плуване (плувам зле, но с кеф, не спортно) - как ви се струва?  newsm78

# 146
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 757
предавам се - не мога да ви насмогна
в 10:00 ви оставих на 3 стр., върнахме се от разходка - 7 страница сте стигнали, докато прочета 3 и 4 - вече сте на осма  Confused какво е това темпо  Blush аз ли бавно чета, вие ли бързо пишете?  Wink
сега да се похваля - срещнах се с две съседки преди малко. едната каза, че изглеждам отслабнала на лице, а другата веднага поясни "Ама тя винаги е така, като замине нейния в командировка - отслабва; след това пак си ги връща"  Joy
да, да, ама не  Stop няма да ги върна - щ'от съм мома Дюканка  Joy
още два нови отговора  Confused

# 147
  • Мнения: 55
Здравейте на всички Дюкянки Heart Eyes.От много време ви чета и ви се радвам.Аз съм новичка тук и ще ме простите ако все още не мога да се ориентирам.Искам да ви кажа че миналата година април месец пробвах режима, трябваха ми около 7 кг. Издържах само 2 седмици и в 1 етап успях да сваля около 2.5кг. И в следващите 2 седмици 1 кг.Но за съжаление ми беше много трудно да съм режимна и прекъснах диетата.Искам да ви кажа че при прекъсването си възвърнах само 1кг.оттогава, но съм решила пак да я пробвам и смятам да започна режима от утре.Но всичко което пише в книгата е много важно и трябва да се спазва стриктно. Леля ми успя да свали 7кг. и след режима продължава да яде овесените трици и да спазва единия протеинов ден и нищо не е качила от 1 год.насам. А друга колежка свали 18кг.но в 4та фаза не спазваше единия ден и ов.трици и си върна 8кг.за 9 месеца.Имайте го в предвид и смело напред Hug

# 148
  • София
  • Мнения: 2 246
Здравейте момичета!   bouquet

Мишле, според мен менюто ти е добре.

Ралче  Hug

Някой питаше за замяна на един П с ПЗ ден, според мен е ОК, не всеки ден имаш празник, нали така?

Фрактал, спред мен можеш да спортуваш и сега. Прави нещо, което ти доставя удоволствие. Аз ходя на фитнес успоредно от 1 ден на Дюкан и мога само да кажа, че съм много доволна.

Гуш на всички!!!   Hug Hug Hug

# 149
  • Пловдив
  • Мнения: 15 105
Мишле, какви прегрешенийца???  newsm66
Сисита, добре дошла   bouquet Вече са ти казали - 20 кила за 2 месеца не е по нашия режим. Но пък за сметка на бързината е трайността - отиват си завинаги. Така че се въоръжи с търпение и всичко ще е наред  Peace
Елфа, браво за намалението   bouquet
Пиле, има ли случай в началото да не ти отговорим на въпроси? И никой да не ти е обърнал внимание?  newsm78
Муцка, благодаря много   bouquet
Ралче, много бягаш, явявай се по-честичко  Simple Smile
Анелия, желателно е да не пропуснаш ядене  Peace
Спринг, докато кърмех само се пробвах, но се отказах от Дюкан  Embarassed Просто реших, че е по-добре. След като спрях да кърмя го започнах сериозно  Sunglasses
Вани, честито ти петмесечие   bouquet
Етика, ние си знаем какво ни чака  Mr. Green Затова се стремим да сме стриктни  Peace

Общи условия

Активация на акаунт