Стройни снагички с къси полички - това постигаме в Дюканските редички - 72 тема

  • 37 954
  • 794
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 819
Дорче, много гооооооооооооляма тайна е, на 56

   Невероятно.Прекланям се пред жени,които на твоята възраст искат да са красиви,и правят нещо за себе си.  bouquet  bouquet  bouquet

Нуш браво на теб.Поздравления.  bouquet

# 166
  • Варна
  • Мнения: 3 455
k_savova,

Ами там е работата,че скоро не съм била на диета. След раждането за 1 г. и 5 м. съм свалила 8 кг. от само себе си и то основно след като ми спря кърмата. Около Нова Година пак качих 2 кг. затова потърсих режим , с който да се опитам да отслабна и да задържа кг. Иначе в момента съм 86 кг. , така че има какво да свалям и то доста.
Ще ви изоставям сега, че малката се събуди е крива /пиша с една ръка /, после ще ви дочета. Чао .

# 167
  • Мнения: 428
Днес си купих нискомаслено лайт сирене на Маджаров!
Имам въпрос:
Може ли да ям от него,понеже се отвръщавам от изварата!?
Сега само си го гледам и очаквам отговор от компетентните! Heart Eyes  bouquet

# 168
  • Мнения: 819
Днес си купих нискомаслено лайт сирене на Маджаров!
Имам въпрос:
Може ли да ям от него,понеже се отвръщавам от изварата!?
Сега само си го гледам и очаквам отговор от компетентните! Heart Eyes  bouquet

 Не може сирене Naughty.Чак в трета фаза.Освен това,на Маджаров лайта е с 10 процента масленост. Peace

# 169
  • София
  • Мнения: 3 784
И пак да питам за ПЕКТИНА , ако някой го употребява- как се яде ? Сутринта си сложих във Вереята, но се наду и стана лепкав, трудно се преглъща. Някакви идеи в какво мога да го слагам ?
И аз пробвах с пектина, ама не ми де получи и на мен. Милото каза, че се разтваряло много добре с разтворимите витамини, не ставало на "лепило" и т.н.....Аз още не съм пробвала, също търся начини за удобна консумация Peace

# 170
  • София
  • Мнения: 7 519
Ето,скастирха те.
 Laughing
Аз също ненавиждам извара, пробвах пак, купих два вида, драйфа ми се от нея. За това в краен случай ям обезмаслено и обезсолено сирене, мисля, че ако не се прекалява е ок.

# 171
  • Мнения: 248
prysila, аз в ударната свалих само 1.5кг. Сега продължавам да свалям доста бавно, но обиколките видимо намаляват
ninna, задържа се вода от това сирене. Поне при мен беше така. Сутрин се събуждах подута и кантара въобще не мърдаше, докато разбера, че е от него. От тогава ям само извара. Забърквам си с кисело мляко, чесън и копър и става супер.

# 172
  • Мнения: 359
Присила, аз използвам Пектин по една лъжица сутрин в млякото! Трябва много добре да го разбъркаш, иначе става гадно.

# 173
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 757
ама на първа страница пише, че можеее  Cry
Маджаров Light, свежо сирене Хелиос
даже си мисля, че е в списъка за ударната фаза  Confused
добре, че не ядох, само го купих за утре  Blush

# 174
  • Мнения: 428
Ето,скастирха те.
 Laughing
Аз също ненавиждам извара, пробвах пак, купих два вида, драйфа ми се от нея. За това в краен случай ям обезмаслено и обезсолено сирене, мисля, че ако не се прекалява е ок.
Joy
Все едно аз съм го писала!И аз купих 2 вида,но отврътнята си е все същата!Пробвах с яйца,но им разваля вкуса!
И сега вече реших да не пробвам!Това е най-гадното нещо-разваля ми вкуса на диетата! #Cussing out Joy

# 175
  • Мнения: 819
ама на първа страница пише, че можеее  Cry
Маджаров Light, свежо сирене Хелиос

  Така е да.Но пък в книгата пише,че трябва да се консумират продукти с масленост,не по-висока от 2-3 процента.А на Маджаров е с 10 процента.Вие си решете сами.

  Мацки,отивам да си мия колата.Не е мита от септември ,миналата година.Сраааам.... Embarassed Embarassed Embarassed

# 176
  • Мнения: 428
а изкисната маринована рибка може ли? Crazy

# 177
  • Мнения: 209
А защо пиете пектин  newsm78

# 178
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 757
ама на първа страница пише, че можеее  Cry
Маджаров Light, свежо сирене Хелиос

  Така е да.Но пък в книгата пише,че трябва да се консумират продукти с масленост,не по-висока от 2-3 процента.А на Маджаров е с 10 процента.Вие си решете сами.
то е ясно - няма да го ям - но ако не беше повдигнат въпроса щеше да ми изгори ударната фаза  Confused
явно прекалено много чета - ще мина на питане  Blush пък ако решите - бийте  Blush
благодаря, че ме вкара в правия път   bouquet

# 179
  • София
  • Мнения: 3 784
Мишле, какви прегрешенийца???  newsm66
Амиииии...... Sick.....аз таковата....... ooooh!......ъъъъъъ..... Tired....... Outta Joint......миииии.....5 бонбона "Мерси"  #2gunfire #Cussing out #2gunfire и......ъъъъъ......малко кървавичка.....ама....много мъничко....към 150 г Embarassed
Отивам в ъгъла да се срамувам! Tired Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт