Стройни снагички с къси полички - това постигаме в Дюканските редички - 72 тема

  • 37 954
  • 794
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 417
Време е за кафе! Flutter
    
или чай:
Благодаря,слънчице!Сядам най-после спокойно да си го изпия.Докато се натутам newsm78и вие чак на 12стр. ooooh!Ама пък всичко изчетох. Stop

# 226
  • Мнения: 91
Благодаря ви от сърце момичета Simple Smile
Елена 82 започнах и не знаех колко ще издържа без зеленчуци, но вече страшно ми липсват и утре с удоволствие ще си хапна, естественно и месце Simple Smile
Пожелавам ви лек и ползотворен ден  bouquet

# 227
  • Мнения: 1 890
Фоли,а по колко Хуксол се слага примерна за целувките?
Незнам,нещо ме е страх да не прекаля Embarassed Rolling Eyes

Аз слагам  на вкус, не меря. Хуксола е с 0 калории.

# 228
  • Мнения: 1 569
Не мога да ви изчета- аз чета, страниците все толкова остават hahaha
В Билла гледах обезмаслено сухо мляко- към 3 и нещо беше опаковката, но оставих за следващия път да си купя. Rolling Eyes
 Оказа се, че и аз имам какао La Mattina- пише 10-12 % масленост. Четох във френските форуми коментари, че до 10 % долу-горе става...Така че ако на някой много му се хапва нещо с шоколадов привкус, може би 1 ч.лъжичка от това какао ще е компромисен вариант . За сиренето- хората наистина имат нискомаслени сирена, а тук хем ни продават скъпо, хем ни лъжат...Разбира се, всеки решава дали може да си позволи нещо или не. Peace
Мишле, благодаря за кафето, ще ми дойде добре Grinning

 Честито на всички с минусчета! bouquet Аз съм доволна, че кантарът не се е върнал обратно тази сутрин  Grinning

# 229
  • Мнения: 1 586
муцка  ааааа,какви са тези хубави снимки на тези хубави сладкиши.... Crazy
От къде е рецептата ,ти ли я измисли?

# 230
Здравейте момичета!!!
От събота съм в редиците на отслабващите и вече 3 см. ги няма от мен.
Стискам палци на всички и дано само минусчета да имате!

# 231
  • Варна
  • Мнения: 870
Муцката пише че е от френският сайт  bouquet

# 232
  • Мнения: 1 890
foli, я провери в коя посока замахна с пръчицата вчера? Нещо май не стигат тия 5лв.,а? Дай да се договорим за повечко, ама да размахваш в правилната посока... Flutter

Ох, сори, не е от посоката, а от пръчицата. На тази май и е паднала батерията. Joy
Хайде да пробвам с другата. Утре да си -1 кило, поне. babydust7
За паричките , не се притеснявай, все ще уредим нещо. hahaha hahaha

# 233
  • Мнения: 3 202
 Joy Joy
Дюканска среща, София, 02.02.2008г. в ДИВАКА на "Христо Белчев"16, от 16 часа-събота.
 

# 234
  • Мнения: 1 586
foli И аз искам с пръчицата, за мене може и бухалка,стига да е вълшебна!

# 235
  • Варна
  • Мнения: 1 599
Ето ви стимул за днес

# 236
  • Варна
  • Мнения: 1 599
http://images23.snimka.bg/005059979-big.jpg
Я да видим какви ги свърших, качеството е лошо, но се вижда каквото трябва

# 237
  • Мнения: 1 890
Леле Кремиии, ти си се стопила. Страшна мацка си, браво. Hug Hug

# 238
  • Мнения: 1 586
Креми Браво!Много добре изглеждаш. smile3521

# 239
  • Мнения: 397
И пак да питам за ПЕКТИНА , ако някой го употребява- как се яде ? Сутринта си сложих във Вереята, но се наду и стана лепкав, трудно се преглъща. Някакви идеи в какво мога да го слагам ?
Аз съм злояда до мозъка на костите си, затова си купих пектин на таблетки. Ще го започна от утре. Ако е ОК и не се отрази негативно това, че е на таблетки, ще ти кажа.

Общи условия

Активация на акаунт