Ще гушкаме през ЮЛИ нашите сладури!

  • 13 096
  • 297
  •   2
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 545
saxophone , темичката е супер! Браво!
Руми_, този лекар какви ги приказва? Ще падна  ooooh! А за работата, след като ти е тежко, по- добре вкъщи  Peace

ketito , то червено и на момченце отива  Wink

А за количките, аз имам Чиполино, трябва само колелата да се сменят и е като нова, а е експлоатирана много  Mr. Green
Няма зимен кош, но не мисля, че ми е необходим, защото бебчето пак ще е лятно, а зимата, ако е като Марти няма да мога да го накарам да легне.
Хайде, пожелавам ви лек ден, азз днес имам изпит. Стискайте палци  Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 1 098
ekspa относно бременните дрехи, положението е страшно, обикалях и нищо не си харесвам. Ако ще отваряш
магазин побързай да имаме време да се възползваме и ние  Mr. Green .
Решила съм до Гърция да отида и да поразгледам магазините за бременни дрешки.

# 17
  • Мнения: 4 371
Сакси, забравих да кажа, че са много сладки зайчетата горе Simple Smile

Дуци коя оличка искаше Hug
Аз асега мисля с моята да си карам, поне коша за новородено, пък после мога да си осъществя мечтата ДЖЕЙН Flutter
Харесала съм си столче за кола, за моята количка  /аз съм с Спиди/ и сега си чудя дали да го взимам или да не бързам Thinking А и е червено.......................ех как искам момиче Flutter

Тортата за памерси къде сте я обсъждали newsm78 Аз ще правя такава за снахичката, вече започнах с покупките Blush


Куини Бъз искам, но до юли има бая време, ще има още оферти. Аз имам претенции за цвят, да не е ползвана много, изобщо мис Каприз Laughing
Джейн също се среща в Продавалника.
Тортата в предната тема обсъдихме, ето линка: http://megan.kiwi.gen.nz/NappyCake/
Най-долу е клипчето Peace

# 18
  • Мнения: 1 427
И аз от време на време проверявам в Продавалника за количка-може да изскочи нещо хубаво,запазено и изгодно.Но ако не намеря супер оферта до 2-3 месеца,ще си взема Кенгуру Круизър.Изглеждат ми най-стабилни за нашите улици.Малко са тежки,но ние сме на нисък етаж.Вече нямам търпение да разбера пола,за да почна да купувам някой неща! Научих наизуст вече асортимента на варненските бебешки магазини.Всеки път като ми стане нещо нервно или криво,тръгвам да оглеждам бебешки неща и веднага ми се оправя настроението. Grinning

# 19
  • Мнения: 58
Elen@ стискам палци за изпита!Успех Peace

mariq_m3 Ако правилно съм разбрала ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!  bouquet
 А по темата за количките ,това ми е много далечно, може би ,защото имам трима познати, които ми предлагат техните колички,а те са доста запазени!Не знам по нататък тати ще каже със стари ли ще караме или ще купува нова!
А и най-важното мисля ,че и аз усетих вече на два пъти бебо newsm44 направо толкова мило ми стана и ми се разтупа сърчицетоTwo Hearts

# 20
  • Мнения: 12
Момичета, спретнах ви набързо една тортичка да ви почерпя, че днес имам рожден ден
сигурно ще се видим утре, че днес ще ми е доста натоварено
Дано да ви хареса тортата  newsm03

# 21
  • Мнения: 55
Честит Рожден ден , Мария! Да си жива и здрава, много усмивки и късмет от сърце ти желая! Лека бременност и само хубави мигове с риткащото слънчице в коремчетото ти! Оп, и явно съм забравила да уточня на колко г. съм и от къде съм  Embarassed, на 31 г. съм - от София! Simple Smile

Последна редакция: сб, 02 фев 2008, 11:03 от kokinela

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Честит празник, Мария, да си жива и здрава Hug

# 23
  • Мнения: 1 427
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!![ nbirthday
А тортата е много хубава.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 289
Честит Рожден Ден, mariq_m3 ,
Жива здрава и с хубаво бебе през юли!!!  bouquet

Аз днес не съм нервна, голяма дума да не казвам .. Laughing Че току виж съм се ядосала пак за нещо .. #Cussing out Освен хормоните, всички нови усещания и изживявания са ми съвсем нови , явно се иска известно време за да свикна с всичко това и със съвсем новия ми начин на живот .. Не е лесно нито да си майка , нито да си домакиня, но от това по естествено нещо няма и ще трябва да се науча .. Crazy

# 25
  • Мнения: 1 951
Докато успея да се zапиШа и сте иzписали две теми  Laughing

Мария честит рожден ден   bouquet

Честито на всички които вече zнаят пола. При нас на последния преглед имаШе предположение, но понеже не е сигурно, Ще чакам следваЩия zа потвърждение.

Бебчо го усетих няколко пъти, но понеже не е често, продължавам да се питам дали наистина е бил той  Laughing

# 26
  • Мнения: 2 323
В предната тема тити/или Астарта/ каза, че твърдия кош/не знам защо тук се нарича зимен/ трябва да издържи и да става до март. Но тогава бебета ще за, живот и здраве, на 9 месеца - изобщо няма да се събира в коша, а и опита ми с дъщеря ми показа, че около 4 месец вече не иска само легнала, а иска да се надига и да наднича. Така че, аз съм се спряла на - твърд кош до когато издържи бебето - 4-5 мес и толкова. След това го слагам в количката на най-легналотоположеие, което на количката която ще е за бебето е около 45 градуса наклон. Супер си е, хем не е напълно легнало, хем не е седнало да му натоварва гръбчето. За студа - зимен чувал за да му е топло.  Grinning
Аз вече купих първото нещо новичко за бебето - още по Коледа де, но сега да се похваля - червено боди, което става и за момче по мое виждане, защото май ще е момче. И една сладка играчка. И този кош, за който говорех - купен е вече. До тук ми стига шопинг тръпката замомента, пък и имаме много неща от каката.

Не ми отговорихте за шарките - от къде мога да намеря инфо по-подробно кои са опасни за бременни, защото не съм карала никакви. А една приятелка ми каза, че имало ,,епидемия,, от варицела...

# 27
  • Мнения: 782
Мария, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!
Желая ти здраве и едно прекрасно бебче лятото Hug

# 28
  • Мнения: 2 323
Ох, честит рожден ден, Мария!! Аз като видях тортата скролнах набързо надолу, да не гледам много. Не че ми се прияжда, но за всеки случай....

А тортата от памперси е страхотна-а-а-а!!! Може вместо да се отварят памперсите да се измисли нещо подобно от други неща...Или да има малък пакет за основа, неотворен и завит с пеленка за цвят..или нещо друго

# 29
  • Мнения: 1 584
Честит рожден ден, Мария!

Агата, като напишеш в Гугъл Бременност и Рубеола, Варицела и бременност излизат куп статии Peace Ето 2 линка например

рубеола

Варицела


Иначе моята количка е тази, смятам да си я ползвам пак, че ми е супер удобна




Както обясних тази мека чанта, която се вижда отгоре (порт-бебе както добави Тити) се слага допълнително. Самата чанта има дървен под за новородено. След това тази дървена плоскост се маха и става чувал, когато детето вече е полу-легнало или седнало. С помпащи се гуми е и е идеално проходима по всякакви терени (изпитана и по кози пътеки в Алпите Mr. Green)

Като е съвсем голямо бебето и е топло - махам всичко и си става летен вариант

Общи условия

Активация на акаунт