С овесени трици (не ядки) Дюканките свалят килца със десятки - 76 тема

  • 66 578
  • 773
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 397
Вещи,  smile3501

...овесено брашно, та искам да попитам някой знае ли нещо за него и дали може да се използва? И се запитах  дали е възможно от овесени ядки да се направят овесени трици, а от триците да се направи брашно с кафемелачка например newsm78
Купеното брашно не може - не е само от трици, но Фоли  Hug ме светна на това с кафемелачката и сега си смилам в нея триците до прах.

Сим и Кукумявката - харесва ви парафина?! Бррррррр. Аз го пиех като лекарство.  Grinning

Обичам съботната сутрин и миризмата на гофретки вкъщи!
Хладилникът е празен, ще трябва да се пазарува. Вкъщи е кочина + 3 перални за гладене.
Все едно говориш за нашата къща.  Laughing Направих гофрети в някакъв хаос от маркучи, инструменти, локви и т.н., защото (сега вече се хваля) от днес си имам съдомиялна и сушилня. По тази причина, домашния майстор (le bricoleur по дюкански*) се е заел със съдомиялната, която трябва да стои на мноого неудобно за омаркучаване място...  Simple Smile
Цитат
Аби, каква стана тя - май трябва дрешка да ти купувам  Joy Няма проблем, хайде по магазините!  bouquet
С удоволствие! Но, ако ще е дрешка (че аз нали все за чорапки и хавлийка си повтарям), ще трябва да изчакаме 2-3 месеца, за да си я нося после. Сега всички мои дрехи са "временни".  Hug

* това го научих днес и много ми хареса. Френскоговорящите сигурно се забавляват (Фенси, не ми се смей), но аз не знаех, че bricolage всъщност означава нещо малко вкъщи за поправка и мъжът, който сам ремонтира уреди, мебели и т.н. у дома, се казва bricoleur. Демек, Mr. Bricolage = Г-н Домашен майстор (с бг редакция, че звучи много идиотски буквално). Оспамих темата.  Grinning

Фенси, фен съм ти! Къде ги намери тези двама зелени кльощафони? Жестоки са.  Joy Joy Joy

Ухапан, браво! Хич не се срамувай - ние може да ти завиждаме мъничко, но много се радваме за теб! Вече минусът ти е колкото моя.

Сън, ти сигурно вече си се прибрала от шопинга, но ако още не си - приятно харчене!  Wink

Джедира, искам прасенцето!   txtloves Легна ми на сърцето кат' пиле на сол...

Соня, купи ли си трици?

Фоли, три дечица ли имаш?  Shocked

Спасдиди, много се радвам. То, по принцип "ред бул дава крила", но при нас пектинът я върши тази работа...

Жедира -  smile3537 какво лелче си бе жана? Ще те тупам newsm66
Хайде да я тупаме заедно!  Grinning

Честито на всички, които имат дюкански рожден ден!  newsm38

Пловдивчанки, огладнях от вашата трапеза.  Party

Спирам се, че Вещи ще ме отупа с тиганЯ за тоз' спамо-роман.

# 436
  • Мнения: 1 417
Ели,кексчето е солено ,нали?Аз вчера си правих нещо подобно,но без шунка с подсладител и сирене.Беше много вкусно .Бакпулвер слагаш ли?Абракадабра ,аз си меля и овесените и пшеничените трици в кафемелачката,когато си правя сладкишчета. Peace

# 437
  • Мнения: 293
Здравейте момичета в съботния следобяд или вече привечер и на всички Hug

Пловдив, страхотна среща сте си спретнали ивсички изглеждате прекрасни и лъчезарни Grinning
Само Вещи ли си похапна шишове newsm78

Фифи, съжалявам ,че кантарчето ти е показало толкова, трябваше да си вземеш още в началото за да не се объркваш.

Ели, кесчетата изглеждат страхотно и сигурно са много вкусни Simple Smile

Кукумявка, ако вече не си отишла на гости , искам да ти кажа, че изобщо не трябва да се притесняваш за диетата и  присъствието ти там в новия ти вид може да се окаже много полезно за този мъж. Всеки знае как човек се тормози от повечкото килограми и все не попада на точната диета, така , че може да помогнеш, сигурна съм , че ще попита , ако има интернет покажи му нагледно.

Аз другата седмица имам ходене в провинцията на гости, където когато те срещат и не опиташ от манджите е въпрос на чест и хората се обиждат, наистина не знам как ще го увъртам, още повече ,че ще си нося храна, ужас newsm78

Прочетох ,че дъвчете дъвки, сигурно в такъв случай и бонбони" тик-так" са позволени  или не?

Въпреки ,че съм фен на сладкото не мога да кажа ,че много ми липсва. Преди без една вафла можех, но хапна ли една, изяждам цял пакет след това , че и два. #Crazyи така с всякакво сладко- по многоооо.

За вечеря съм на сирене по шопски, което по принцип много обичам.

Много  Kiss на всички дюканки -сладуранки  Laughing

# 438
  • София
  • Мнения: 3 090
Ухапан  Hug какъв срам, трябва да си горд и дори да крещиш. Браво на теб! Какво правиш на работа? Носиш си от вкъщи, или? Моят мъж ядеше дюнери на обяд, защото не искаше да мъкне храна.
Пилито, Злати, Мериан, честит дюкански месец!  smile3525
Джуфка, не е честно да си толкова заета, че да нямаш време за нас! Sad
Ру, добре дошла! Нямаш килограми за сваляне ли?
Луда гъба Hug, радвам се да те видя, поздравления за резултата! Несъмнено има увисване, но аз не се мажех въобще. Може би плуване би помогнало, но ще проверя като се позатопли времето. Но въпреки всичко кожата не увисва така, както при разните му диети. Побрибира се, все пак. Пък ти си още и млада, та по-лесно ще бъде при теб. Сигурно и масажи биха помогнали.
Майка Зайка, мерси за песничката! На мен тази все пак ми е любимата http://www.youtube.com/watch?v=H6Dg1Ymji-Q
Славе, балсамов оцет може, супер комбинация е с парафинчето!
ВаниНик Hug, честита гарнитура! Със здраве да й се радваш!  bouquet
Дори е намерила време за нас, въпреки, че пътува!  Hug
Спасдиди, Аби, ще ме накарате да пия пектин! Ама аз ще си го вземам + трите лъжици трици  Joy По принцип знаех, че пектина действа затягащо, препоръчват го при диарии  newsm78 Но ще пробвам, да видим.
Публикувам, без да чета до края, трябва малко работа да свърша. Laughing

# 439
  • Пловдив
  • Мнения: 1 574
Здрасти пак и от мен   love001
Много хубава среща, страшно приятно ми беше!  Two Hearts  Колкото повече хора се събираме, толкова по-весело е. А и бяха ни спретнали кръгла маса - всеки можеш да видиш и чуеш. Гостенката от балкона има чудесно постижение, и е така прецизна в документирането на режима, аз лично се впечатлих от старанието й!   bouquet
Вещи не яде сама шишовете Laughing Единия от снимката беше за мен. А имаше един и за Бубето, този дето в близък план. И да не пропусна да кажа, че пак имаше цветя за Вещи  flower Съвсем заслужени, разбира се.

Последна редакция: сб, 09 фев 2008, 17:56 от Розичка

# 440
  • Мнения: 2 922
Когато къщата е подредена, темата остава непрочетена - до този извод стигнах днес  Mr. GreenОтивам назад да чета!
Вещи, чудна снимка с огромни шишове около теб Laughing Hug
Ели, видях кексчетата в темата с рецептите - изглеждат чудесно, ще ги направя в скоро време.

# 441
  • Мнения: 192
Браво на пловдивчанки: хубав обяд сте си спретнали:cook3:! А и нови дюкански дами има по снимките  newsm10

# 442
  • Мнения: 215
Тези ваши протеинови рецепти на палачинки и сладки с подсладители могат ли да се ползват в първата протеинова фаза, че много ми харесаха  Peace

# 443
  • Мнения: 209
Докладвам. В Хит няма овесени трици, а овесени ядки. Купих ги. Какво ще ме посъветвате, да ги ям ли или не? И ако да, как си ги приготвяте вие? А пък дори и триците, как си ги приготвяте?

# 444
  • Мнения: 2 922
Докладвам. В Хит няма овесени трици, а овесени ядки. Купих ги. Какво ще ме посъветвате, да ги ям ли или не? И ако да, как си ги приготвяте вие? А пък дори и триците, как си ги приготвяте?

Виж заглавието на темата  Joy

Триците  - с кисело мляко. Аз слагам и малко канела.

# 445
  • Мнения: 293
Далида- може, аз съм още в удрания период и си правя, но всичко от овесени трици се яде до обяд и като доза се полагат 3 супени лъжици/ ако правиш по-голяма доза си я разпредлеялаш за колко дни ще ти е/


Соня, не може, не е същото .

# 446
  • Мнения: 209
Добреееееееее.
Слушам ви, ще си търся трици утре от някъде, ако не в понеделник като отида на работа.

# 447
  • Мнения: 293
Добреееееееее.
Слушам ви, ще си търся трици утре от някъде, ако не в понеделник като отида на работа.


И аз изкарах няколко дни без трици, не е фатално, хапвай за сега друго каквото си си купила.

Нещо линийката не си си попълнила вярно или за 1 ден си свалила 7 кг newsm78

# 448
  • Мнения: 162
Здравейте мили момичета! Grinning
Понеже и аз от 05.01. съм на вълна отслабване и се нуждая от подкрепа като вашата, се питам ще ме приемете ли в отбора си? Grinning
От 6 дни съм на протеинова диета и досега четох по вашата тема и се зарадвах, че съм улучила точно първи етап. Една позната ми го препоръча, но сега така ме насърчихте като ви гледам...
Браво милички! Все така ... и успех!
Аз имам да свалям 19кг. - уффффф  Grinning

# 449
  • Мнения: 293
Добре дошла Мими Simple Smile и ти пожелавам да свалиш тези гадни килограмчета!
Прочети обаче какво ядем тук и си съпостави с твоята диета. Тук удрания период е много важен и при него се стратира със свалянето на поне няколко килца.

Успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт