БЕБЕТА ЮНИ - 17

  • 8 938
  • 302
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 657
На мен ми се излизаше някъде и накарах майка ми да идем до Хиполенд-а да разглеждаме  Mr. Green Значи само да вметна, че вече е преместен в мола на дом Младост, за тези които незнаят де..  Имаше доста голямо разнообразие на колички - Chipolino, Chicco, Bertoni, Hauck, McLaren и други (пустата му бременност ми изтри паметта съвсем  Crazy) Аз засега съм се спряла на Graco, но имаше само 2-3 модела, ще изчакам да пуснат повече моделчета  Flutter

А иначе за kaka_Maya видях много сладка количка за близнаци на Chipolino, веднага я намерих в нета и ето линк: http://chipolino.co.yu/catalogea8d.html?lang=en&category=110&type=1 моделът се казва Тандем, много сладка тапицея имаше  Heart Eyes

Също имаше и такива поставки за по-голямо дете в задната част на количката пред мама, но ми се сториха доста скъпи - около 120лв. Като цяло има какво да се гледа, но незнам цените дали са добри или не, защото не съм обикаляла по други магазини и нямам база за сравнение  newsm78

А и другата Мая - maia_a спомена че е ходила в магазин Бебчо, та исках да вметна, че наистина нямат кой знае какъв избор на колички, но имат цяла мострена зала с кошари  newsm07, високи столчета, шезлонги, активни гимнастики, ванички и тем подобни..

Отивам да полегна, че беба нещо се размърда като седнах на стола и притиснах коремчето  hahaha smile3522

# 271
  • София
  • Мнения: 391
Здравейте момичета   bouquet, да се включа и аз най-сетне, че наистина и аз имам доста работа на последък и едвам смогвам да ви изчета, а за писането не ми остава време.

Да отговоря първо на Миша за прегледите - ами аз като бях последния път на консултация миналата седмица лекарката ми взе влагалищен секрет и след това с ръка ми опипа шийката на матката - каза, че превантивно трябва да се прави и аз и имам пълно доверие.

Относно магазините - и на мен въобще не ми хареса Джъмбо - всъщност направо бях потресена от кича, убедена съм, че нищо за беба няма да купя от там. Иначе магазина, за който спомена Meg_H на Т. Каблешков се казва Комсед и е доста отдавна - повече от година, скоро не съм ходила, но си спомням, че преди време беше приличен, имаше доста работи и то не лоши. Смятам през уикенда да го посетя.
Също не лош е Piggy's house - има доста хубави бебешки работи, а също и голям избор от колички.
В Хиполенд още не съм ходила, но сигурно и него скоро ще го посетя.

Някой беше споменал за магазин на Чико - кой магазин на Чико имате предвид - този на Вапцаров ли или има и друг?

Хайде чакаме Миша и Валентина за пола  Simple Smile

# 272
  • Мнения: 10
Предишната бременност последните 2 месеца бях на строга диета, защото тогава бях качила повече от 20 кг.
До тогава ли беше качила 20 кг или 7-мия месец си качила 20 кг
 Магнерича го пия 3 по 1, за който се интересуваше.
А за какво ти го предписаха? Питам защото моя доктор ми каза да пия Магнерот когато му казах че ме боли корема ниско долу и ми е интересно при други как е? newsm78
MISHAa Казвай най-накрая какъв е цвета на гащичките Party Ти къде ходеше на ЖК? Сигурно си споменавала, но не си спомням?

# 273
  • Мнения: 15
РОЗОВИ ГАЩИ!!! stork-girl stork-girl newsm44 newsm68 newsm10 smile3501 newsm44
Много съм щастлива!!!Всичко ни е наред!Отивам да ям и се връщам да ви прочета и да разказвам!!! Hug

# 274
  • Мнения: 256
Честито розови гащички Миша!!! Супер!  Hug

Блу, къде се загуби, какво направихте със вашето зайче, още ли си го гледаш?
А колкото до магазините в Джъмбо ако не друго, поне можеш да паркираш спокойно и да откараш около час, това май е предимство за хора без работа, като мен. Бях в Хиполенд в Скай Сити - еми няма нищо общо с Хиполенд - Варна или Търново. Тук наистина нямат почти нищо, ако решиш да питаш за някой артикул, как изглежда или каквото и да е и има кой да  ти обърне внимание, ще ти поискат капаро, за да ти го доставят да го разгледаш. Има около 5-6 вида колички и още толкова кошарки. Е, за деца над 2-3 години имаше що годе, добри играчки.
Уф, аз днес като лудите ходих сама на кино. Много тъжна история... И всеки ми прави място да мина, като на инвалид  Cry Поне филма да си заслужаваше, но нищо, пак е по-различно от висенето вкъщи.
Лека ви вечер мацки, и аз ще последвам Миша, отивам да се тъпча!

# 275
  • Мнения: 4
4естито MISHAa .На мен Магнери4а ми го бяха изписали 3 по 2 защото правя разкритие но така и не можа да ме спаси защото се разболях и от напъване да кашлям сега имам 2 см. разкритие ,а аз със толкова влязох да раждам парвия пат. Cry .Сега и на мен ми предстои серклаж и то то4но на Свети Валентин newsm45 .Толкова много ме е страх  ама и това ще понеса няма как по-добре така отколкото да се слу4и нещо непоправимо  no .За гинекологи4ния преглед аз до колкото знам дори и вси4ко да е наред  дваисет и някоя седмица се прави задалжително ,но то пак си зависи от доктора

# 276
  • Мнения: 24
Миша,честити розови гащи !!!А за гинекологичния преглед -на емн ми правиха в 4 -ти месец и после в 8 -мия пак ще ми правяят.И с първата беременност бе4ше така

# 277
  • София
  • Мнения: 1 535
Честито MISHAa  - стахотно е да имаш дъщеричка  Heart Eyes

lina_viki не се притеснявай за серклажа - стискам палци всичко да мине добре  Praynig
Ако искаш пиши ми на лични - на мен ми го правиха преди месец.
Магнерича го пия 3 пъти по 1 табл.

In4oka по-добре, че ти правят място. Аз започвам да се дразня много  #Cussing out- правят се, че не ме забелязват, а си имам вече коремче. Вчера съм с малката в трамвая - зачудих се нея ли да държа, аз как да се крепя... добре че пътувахме кратко. Май ми е по-добре да си карам колата, отколкото да се блъскам в този транспорт.

# 278
  • Мнения: 15
Такаааааа....аз хапнах cook   Бях умряла от глад Simple Smile
Прегледа мина добре и доктора каза,че всичко ни е в норна и си имаме всичко освен пишка Grinning .Таткото е много щастлив,защото от самото начоло тайничко се надяваше на момиченце.
Не ми прави генекологичен преглед newsm78
Благодаря на всички

# 279
 newsm51  Миша Честито момиченце     babydust7

# 280
  • Мнения: 10
4естито MISHAa .На мен Магнери4а ми го бяха изписали 3 по 2 защото правя разкритие но така и не можа да ме спаси защото се разболях и от напъване да кашлям сега имам 2 см. разкритие ,а аз със толкова влязох да раждам парвия пат. Cry .
Сигурно ще прозвучи тъпо, но как разбра че имаш разкритие?

# 281
  • Мнения: 3 743
Честито Миша  bouquet, отборът на "розовите гащи" се увеличаваме Laughing.

Аз утре съм на преглед при Славова. Успях да си взема всички изследвания от др. гинеколожка Peace.
Притеснявам се, че в предните изследвания (от преди месец) виждам 3 показателя извън нормата, а от тези докторски съкращения нищо не разбирам.
Надявам се утре сутринта Славова да ми каже. И дано да не е опасно за мен или бебка.

Приятна вечер на всички  Hug!

# 282
  • Мнения: 657
Миша, честити РОЗОВИ ГАЩИ и от мен!  Hug  bouquet Радвам се, че нашият отбор расте  Mr. Green

# 283
  • Мнения: 0
МИША ЧЕСТИТО СУПЕР Е ДА ПОЛУЧИШ ТАКАВА НОВИНА    bouquet

# 284
  • Мнения: 616
А Добър вечер... Баш ми е драго!  Mr. Green

nlo, това XPLORY е точно такова, каквото искам! Лимозина сред количките! (Поне според мен) Бях мярнала реклама тук из София, така че се надявам че може да се намери! Ако го открия - взимам го без да се замислям, колкото и да струва! (Нали дядо Митко плаща за лимозината на малкия, кво ме бърка  Mr. Green )

katenze извинявай, че не ти отговорих, но нямах нет 3-4 дни. Книжките са добри, имат интересни рецепти, но в първата им половина има някаква теория за рационално хранене, която на мен лично не ми стана ясна, и ми е доста непонятна, но какво пък, рецептите са си супер!
А за книгата за кърменето няма място за колебание, ако си нямате идея за какво иде реч, а имате желание - вземете си я! Написана е малко като статия от... примерно "Ние Жените", обаче е много информатична и полезна! Има и рисунки!

Друго няма, ние св. Валентин традиционно не празнуваме, а и тази година мъжа е на кораба, така че без мен.  Peace

Поздрави!
ПП: Честити розови гащи на Миша!!!
А, и да, това за разкритието е добър въпрос... ???

Общи условия

Активация на акаунт