Ето ний през ЮЛИ, ще сме с бебета сладури!

  • 12 279
  • 273
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 979
Страхотни подаръци имате !!
Моят приятел не го признава този празник, общо взето почти никой не признава - май  Twisted Evil , та благородно Ви завиждам  Joy
Аз също не смятам, че трябва да се плаща - но това си е лично мнение. Особенно както сме ние - ремонти, тепърва обзавеждане - нямаме нищо досега не сме живяли заедно и като започна да си мисля колко пари ще отидат за раждането - вместо да си купя нещо за къщата или за бебето ме хваща яд. :bad-words

# 241
  • Варна
  • Мнения: 289
Ето с това ме изненада моя мъж.
Тук е с пълнежа, на който му се дояжда да не гледа.
Мен нещо май ме подбутва от вътре, но все още не съм сигурна. Мисля, че й е време на госпожицата Crossing Arms

Охаа, добре изглежда ... Mr. Green
Ние още не сме се видяли днес ..Сутрин моя човек изчезва да бачка преди да съм станала даже.. След работа ще се видим. Аз имам страхотна изненада. Надявам се и за мен да има ... Blush

# 242
  • Мнения: 4 371
Ине, превъзпитай го, душа. И моя много не се впечатляваше, но да видиш сега как ми носи подаръци на и 8-ми март, и на 1-ви юни Laughing И изобщо има ли повод, не пропуска. Срам го било да носи цветя и не знам си какво, не на мен тези Twisted Evil

Кутията е сатенена, да, ще си я ползвам после. Днес ще приспя детето и двамата ще си ги разделим Flutter И бурканчето ще влезе в употреба даже, т.е. пълнежа Blush

# 243
  • Мнения: 223
Оф, бе Дуциела, чак сега разбрах какво ти представлява аватара  ooooh! Голяма съм заспа  Joy

Мацки, кога пак ще си правим сбирка на коремите?

# 244
  • Мнения: 4 371
Оф, бе Дуциела, чак сега разбрах какво ти представлява аватара  ooooh! Голяма съм заспа  Joy

Мацки, кога пак ще си правим сбирка на коремите?
Обувчица, ти за какво го мислеше Mr. Green

Това си говорехме с Агата преди малко Thinking Аз винаги съм ЗА среща Party

# 245
  • Мнения: 223
Обувчица, ти за какво го мислеше Mr. Green

Това си говорехме с Агата преди малко Thinking Аз винаги съм ЗА среща Party

Мислех си, че е някакво странно бижу, но какво - нЕмах идея  Joy

Ми хайде, давайте предложения  Hug

# 246
  • Мнения: 2 323
За спора - не мисля, че има спор. Това е само дискусия според мен. Има избори на различни хора, има ,,избори,, който ни се налагат от обществото/или ние сами си налагаме/, защото така било нормално. За някои хора плащането на 1000 лв за раждане е нормално, за някои е неголяма сума, за други е непосилна да платят за спокойствието си, което по закон им се полага и без тези пари да се чудят от къде да изкопаят, въпреки, че си плащат осигуровки.
За мен въпросът опира само до това, че се налага изкуствено заплащане за нещо, което ти се полага поправо, защото така или иначе си си платил преди това/с осигуровките/. А е ясно, че ако искаш повече - ще платиш и ще получиш повече. Парадоскът е, че цената и в двете болници е еднаква, само че в държавната е назаконно доплащането под масата.

Пърл - права си - много жени раждат без да платят и са доволни, но и много раждат без да са платили, защото не са искали/могли и не са доволни. Много и се тормозят до мозъка на костите си, че ,,не давали най-доброто за себе си и детето си, щото не можели да отделят ,,някакви си 1000 лв,, за раждането, което е веднъж/два, три/ пъти в живота. На всички случай съм била свидетел. Дано не ни се налага да изпадаме в която и да е ситуация и в която се чувстаме унизени.... Heart Eyes Peace

Някъде се говореше и за щатите - моя приятелка роди преди 2 седмици, не знам точно какъв е статута й там, но каза, че е родила прекрасно, с всички упойки и в супер луксозна обстановка, без да плати нито цент за това.

# 247
  • Мнения: 223
Агата, съгласна съм с теб за всичко.

# 248
  • Варна
  • Мнения: 289

Някъде се говореше и за щатите - моя приятелка роди преди 2 седмици, не знам точно какъв е статута й там, но каза, че е родила прекрасно, с всички упойки и в супер луксозна обстановка, без да плати нито цент за това.

Там зависи колко ти е здравната осигуровка - при няколко стотин долара месечно - /само здравна /се ражда луксозно. Може да я поеме и съпруга, не е задължително да работиш и да я плаща твоя работодател ... С добри осигуровки там се плаща нищо или почти нищо- само че много малко хора плащат такива, които да поемат всичко в добри здравни заведения.Обаче все някъде се лекуват и раждат. Обаче ако нямаш никаква ЗО там таксите на са в рамките на 1-2 заплати а на десетки ...

# 249
  • Мнения: 4 371
 newsm45 Току що се напъхах в дънките си за бременни, които ми бяха доста големи на дупето. И о, чудо, тамън са ми, чудно съм ги опънала smile3511 Приятно ми е, Дуци слона smile3516
Който каза, че момиченцата се носели на дупето, прав е.

# 250
  • Варна
  • Мнения: 289
newsm45 Току що се напъхах в дънките си за бременни, които ми бяха доста големи на дупето. И о, чудо, тамън са ми, чудно съм ги опънала smile3511 Приятно ми е, Дуци слона smile3516
Който каза, че момиченцата се носели на дупето, прав е.

Момченцата не се ли носят на дупето, щото и моя задник голям стана  ...  Crazy

# 251
  • Мнения: 223
Без отчаяния, моля.

С много чувство за хумор - преди няколко дни с оглед на новото ми положение пак си разпределих летните блузки, рокли, панталони... Разделих ги така:

1. Дрехи, които ще мога да нося преди и след раждането;

2. Дрехи, които ще мога да нося известно време след раждането; 

3. Дрехи, които може би никога повече няма да мога да нося...


Доста черничък е хуморът, но не ми седи нереално и наистина така си ги разпределих.

 Mr. Green Време е пак да си снимам тумбака, той човекът вътре си расте.

# 252
  • София
  • Мнения: 2 925
Ох, големи сте скици Joy
И аз започнах да качвам. И да ви кажа Blush така ми стягат бикините на корема, че днес цял ден си ходя с едни бански с връзка от страни Joy

Аз още не съм си взела нищо за бременни newsm78 ама имам няколко летни туники, и един -два широки панталона. Ако закъсам тогава.

За раждането Аз съм от тези , които са родили без да плащат и повече без пари в болница не влизам Naughty Под или над масата ми е все тая. Много добре ми показаха, че втори път да ни си го и помислям Sad Ама да не ви говоря сега за раждания Rolling Eyes

Момичета, айде срещата да е другата Събота , за да мога и аз да се запозная с вас Hug Тази няма да  мога Rolling Eyes а искам да дойда.

# 253
  • Мнения: 2 323
newsm45 Току що се напъхах в дънките си за бременни, които ми бяха доста големи на дупето. И о, чудо, тамън са ми, чудно съм ги опънала smile3511 Приятно ми е, Дуци слона smile3516
Който каза, че момиченцата се носели на дупето, прав е.

Момченцата не се ли носят на дупето, щото и моя задник голям стана  ...  Crazy

Абе и аз за момиченцата го бях чувала, но предния път бях по-слаба от сега. Приятно ми е и на мен - Агатка-Слона  Heart Eyes Не се меря изобщо, само по дрехите си гледам и ми иде да се  #2gunfire За това - ХАЙДЕ НА СПОРТ!!!!!!!
За слонска и елегантна среща - аз също съм за следващата седмица - ама ми се ще да е неделя, ако сме в Хът, че да използваме кукления театър за децата, а ние да си клюкаме  Grinning

# 254
  • Варна
  • Мнения: 1 107
Моя задник бавно, но уверено нараства. Коремчето ми щръкна напред последната седмица, досега наистина му трябваше въображение на човек, за да забележи промяна, но от няколко дни се пъча с кеф.
В страницата на МД Варна има цени за всички услуги:
http://www.maichindom-varna.com/article.php?ref=art_prices
На мен лично там ми се струва много приятно и уютно, за разлика от АГ /държавната болница/, която си е направо мизерна. Специалисти има и в двете болници. Неонатологията е по-добра в АГ, в МД никаква я няма всъщност. Така че всичко си има плюсове и минуси. Но на мен не ми се иска да прекарам първите дни след раждането, когато наистина ще имам нужда от грижи в някаква мизерия, с хора които не ги е грижа за теб особено, защото не им плащаш. В Майчин дом ти осигуряват спокойствие, топло е, луксозно е, хората са приветливи и се чувстваш добре. Моя приятелка роди преди няколко дни там и е изключително доволна.

Общи условия

Активация на акаунт