Новата седмица 09.05 - 15.05

  • 7 131
  • 128
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 723
Ужас и на мен не ми се работи, ама хич Imp
Ние след дълго обмисляне на въпроса решихме - Ще се женим.
Ама нали и на двамата ще ни е за втори път, не ни се ще да правим празненства, затова решението, което взехме с пълен консенсус е следното:
Ще отидем на почивка на Банско през юли, на 9-ти, което е събота, ще извикаме мамите и татковците да гледат сеир и ще подпишем там. После ще хапнем и ще пийнем в някое кръчме и в понеделник гостите си отиват, а ние продължаваме с почивката Grinning
Сега сме на вълна халки - това са двата варианта между които се колебаем

http://www.sara-trade.bg/shop/customer/product.php?productid=753 … cat=3&page=41

http://www.sara-trade.bg/shop/customer/product.php?productid=714 … cat=3&page=44

Фирмата се намира в гр. Раковски, но предлагад доставка, а и излизат много на далавера - 20 лв грама в комбинация бяло и жълто злато, в софийските магазини цената е 32 Imp

Извинявам се за безкрайните писания, ама въпреки, че не ми е за сефте, пак се вълнувам Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 4 362
Цитат на: Eowyn
Мале,много ми е прозовял форумът Neutral Face
http://chefo.italbar.net/funny/stresmetter/ ето нещо за всички двойки,които са на работа, да се позабавляват малко!

Е и аз мога да ги видя нали нищо че не съм на работа,проблема е че намирам огромна разлика май хич не съм добре Sunglasses

Хера мила имай малко милост пък ти,сега недей така,неможеш ме нацелува ами ша ма биеш,абе тука само искат да ме бият ту Моренка ту ти аз като най малка ги изяждам набързо шамарите  Mr. GreenНепременно ще предам намачкването Heart Eyes

С Тамара отидохме до магазина и познайте тя като видя една циганка и като лае и тръгва към нея а тя подбягва и вика"Ама лельо дръж го ма,я тука и куцам и кат немога вървя ша ма изяде ма"
А то бебе ама нещо не и хареса,после на връщане я носех понеже видя едни кокошки и ходи ги души,пуснах я аз почти до нас вървя а тя зад мен и хората ми се смеят и познайте защо нашта боклуджийка върви и си събира боклуци,ама каквото си хареса и ги мъкне в двора Grinning .Оставих я в двора и влизам вкъщи преди да затворя вратата нашто бебе хваща единият чехъл на Коцето и го замъкна в къщичката си аз отивам да си го взема а тя бяга с него да си играем,хванах я аз и и се карам я тя ме ближе е как да и се скараш нацелувах я. Heart Eyes
 Flutter

NixiНа мен лично вторите ми харесаха повече Grinning
виж и тук: www.svatba.start.bg

# 62
  • Мнения: 2 723
Нашия кучо продължава да ги върши същите магарии и на година и три месеца вече.
Понякога се заливаме от смях с нея, но има моменти в които ме е страх, че мога да я убия от бой. Идяде къщата...  Imp
Ама кво да го правиш, като ме погледне с тия тъжни очи и ми минава на секундата. Имаме нови снимки  от Гергьов ден, утре ще ви се изфукам и аз с красиво куче, защото тия дни слуша много... дано само не е затишие пред буря Confused

# 63
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Nixi, хай честито за смелото решение!  Grinning  Grinning  Grinning
 Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower Да сте живи и здрави и много щастливи. Желая ви дълголетие, разбирателство, мир и много много любов. Идеята с Банско ме кефи. Много е добра!
А относно халките, аз съм за първия варинат. А тази саит, който ти е дала Dea е хубав, разгледай го, може нещо да ти хареса. Целувам те!

# 64
  • Мнения: 2 723
Абе единственото от което се притеснявам е дали ако си купим сега халки ще ми става до сватбата Imp Кой знае какъв плондир ще бъда до тогава, мислите ли, че трябва да си купя един номер по-голяма?

# 65
  • Мнения: 4 362
Цитат на: Nixi
Абе единственото от което се притеснявам е дали ако си купим сега халки ще ми става до сватбата Imp Кой знае какъв плондир ще бъда до тогава, мислите ли, че трябва да си купя един номер по-голяма?


Защо се притесняваш че няма да ти станат?Ако вземеш по голям номер може да ти е хлабава.
Нашите са на Булгари аз много ги харесах,но са сребърни
http://www.bulgari.com/image/200110911234.jpg

А ето как изглеждат златни
http://www.bulgari.com/image/200110191266.jpg

В моята страница където ти я дадох има доста eто други:
http://www.uvel.bg/bg/By_kind.php?kind=103

# 66
  • Мнения: 2 723
Цитат на: Deq


Защо се притесняваш че няма да ти станат?Ако вземеш по голям номер може да ти е хлабава.



Ами защото съм чувала, че от бременността се подуват ръцете. Моята кума от 4 месец не може да си слага хълката, а аз тогава ще бъда края на 5.

Много са хубави Бугари халките Simple Smile  Толкова ли са ви дебели? Ние тепърва ще обикаляме, за сега само събирам инфо.

# 67
  • Мнения: 4 362
Цитат на: Nixi

Ами защото съм чувала, че от бременността се подуват ръцете. Моята кума от 4 месец не може да си слага хълката, а аз тогава ще бъда края на 5.

Много са хубави Бугари халките Simple Smile  Толкова ли са ви дебели? Ние тепърва ще обикаляме, за сега само събирам инфо.


Не според мен не си взимай по широка халка понеже имай предвид че като родиш,ще ти е широка и трябва да ходиш на златар да ти я оправят,а и може да не се подуят толкова много ръцете ти(само предполагам.
Да дебелички са,много красиво стоят сега ми подариха и обеците им:
http://www.bulgari.com/image/2001109111320.jpg

Ето и адреси за София:
http://www.svatba.start.bg/link.php?id=29941

# 68
  • Мнения: 2 723
Много благодаря, ще ида да ги видя, само дето ум не ми побира как ще го накарам мъжо да носи такова нещо Laughing
Ще си направя халка по мярка, ако ще в гражданското да ми влезе до нокътя Twisted Evil

# 69
  • Мнения: 2 825
Никси, 4естито за ре6ението Simple Smile и идеята с Банско наистина е страхотна  Simple Smile
До сега разглеждах сайтовете с халки, които сте дали ... 4е нали и на мене ми е актуална тема, но ние ги поръ4ахме ве4е на6ите, в петък трябва да ги вземем. Не можах да ги намеря на снимка  Sad  Голям зор докато ги намерим ... трябва6е да ни харесат, а и да са на приемлива цена ... второто бе6е по трудно ... но накрая се справихме  Simple Smile

# 70
  • Мнения: 4 362
Уф,спинкате ли вече?Само дебна тук ще пише ли някой.А аз не и едва ли ще заспя скоро напоследък в 4 заспивам голям таласъм съм станала Mr. Green Хайде лека ви вечер и сладки сънища от най-малката тук
 Mr. Green

# 71
  • Мнения: 4 362
Цитат на: klia
Дея не си единствена - дишай спокойно  #Silly

Ха имало още един таласъм тук Mr. Green  уф мен ще ме обявят за луда взех да чистя,измих чиниите,лудница сега търся си още работа Mr. Green Някой да иска почистване на дома докато спи  Mr. Green  Flutter

# 72
  • Мнения: 4 362
Хм това не е лошо предложение за вечеря втори път  Mr. Green ама за мен трябва да е закуска направо  Mr. Green както и да е изчистих,ама не ме свърта пак и не ми се спи,абе  и хубав филм няма Rolling Eyes какво ли ще правя незнам,ще си намирам друга работа няма как  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 1 329
Снощи големи талъсъми са се разхождали тук #Silly  Grinning
Но за днес - аз ще съм първа. Stuck Out Tongue
Ниски, честито за взетото решение. newsm10  
Няма значение къде и с кого ще подпишете, важното е вие да го желаете и да го направите както на вас ви харесва.
На мен ми харесват повече 1 вариант. Съветът ми е да не си взимаш по-голям размер. Моята халка ми беше супер тясна като я сложиш първия път, но с времето пръста ти се свива малко или много на това място и сега ми е ок.
Ако предпочиташ да носиш сребро, комбинацията бяло и жълто злато е добра, защото върви на всичко. При нас доминира бялото и се връзва със сребро.
Решението е твое.
Успешен ден на всички! newsm76

# 74
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Браво Дари! Днес си първенец!  Two Hearts  Two Hearts  Two Hearts Аз бързам да съм след теб, не че има защо, но до сега четох таласъмските  #Silly приказчици!  Grinning  Grinning  Grinning
Малко да се пооплача. Разболявам се с пълна сила.  yu5  cold Какво ще правя в Събота на тази сватба, не знам. Сутринта се събудих с главоболие, температура и страхотни болки в гърлото. Доста се чудихме с мъжа ми дали да ходим на работа, защото и той е със същите симптоми. Е няма що, нагласихме се, болни сватбари! Дано да се възстановим до края на седмицата. Замислила съм едни витаминозни удари, почвам от довечера с фрешчета от цитрусови плодове! Пожелайте ми успех!
Прегръщам ви  Hug без да ви целувам, да не ви прехвърля микробките  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт