Новата седмица 09.05 - 15.05

  • 7 139
  • 128
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 723
Теди, душко, имаште 3 дни да пазите леглото и да се натъпчете с виитамини. Мисля, че имате реални шансове да отидете здрави на сватба. Много се пазете Praynig
Снощи обсъдихме проблема с халките и решихме да е първия вариант. Това е положението. Тези дни ще ги поръчаме.
Аз напоследък не мога да ставам сутрин, едва се довличам до работа с 10 минути закъснение Sad  Във всички книги за бременни пише, че трябва да започна да чувствам прилив на енергия... е да, ама не Sleeping

Сложила съм снимки на кученце, като горда собственичка на пораснала мацка (кучка  Mr. Green )

Желая много приятен ден на всички  Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 1 329
Теди,
бързо да се оправяш, че болни на сватба хич не става...
Пии изцеден лимон с мед. Ще те облекчи и зареди с витамин С.
И фервекси, Трахизан за смучене (за гърлото). Така се лекувам аз, дано помогне и на теб.

# 77
  • Мнения: 660
Никси, ще се прежалиш втори път,а...честито!
За халките...пръстите ти неизбежно ще се подуят малко или много,след като родиш ще отслабнат до нормалното,тогава халката ще ти пада и може да я изгубиш.Вземи си имитация на самото подписване,нали ще сте само свои.
Теди,гледах снимките ти от Родопите....почина си тук в нашия район,нали.
На такива нощни птици като Дея и Клия тук в Родопите има викат "джинове" Twisted Evil

# 78
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Nixi, това с пазенето на леглото е чудесна идея  smile3524 , но нали сме съвестни, не можем да оставим колегите да се гърчат и решихме да си ходим на работа. Освен ако не се почувстваме още по-зле, дано това да не става, разбира се.  newsm46 ти що не си дадеш малко почивка и да си останеш удома. Ще си се наспиваш до насита, въобще ще си правиш каквото пискаш. Сега ти е времето за това!
Дари, благодаря за лекарските предписания  doctor   costumed050 ,ще се възползвам от лимона с мед, непременно.
Milian, още един път ще кажа, че Родопите са страхотна планина. Много обичам да ходя в тази посока. Блазе ви, че сте от тези региони. Ние тука в тая тъпа котловина ще си умираме от студ и мръсотия.

# 79
  • Мнения: 3 376
Цитат на: Deq
Някой да иска почистване на дома докато спи  Mr. Green  Flutter


Ех, начи, как изтървах шанса си снощи... Да съм знаела, че нашата Дея ще си предложи услугите, щях да дебна снощи, ама на, изтървах. Ще трябва сама да се справям. newsm28

# 80
  • Мнения: 183
Ей как съм изтървала купона на талъсъмите нощес......така е като не мога вече да издържам на темпото и smile3524 в 22......

Никси, супер идея за брак и на мен май няма да ми се размине...4е като гледам самотните майки не са много облагодетелствани  #Puppy dog

Теди, пий по 1 голяма ампула Вит. С на ден и ще живнеш.....де го лепна тоз Родопски грип... Ill

Какво ще кажете за нощно Cleanig Pary, хем ще бъбрим тук хем ще почистим домовете си, 4е хич не смогвам денем  #Silly

 smilie_colors  много усмивки и прегръдки ви изпращам  smilie_colors

# 81
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте сладуранки! Големи сте дърдоранки тая седмица и това ми харесва! Stuck Out Tongue Едва смогнах да ви изчета!
Хера, радвам се за добрите новини от мъжа ти!
Никси, чудесно решение за сватбата! Поздравления!
Теди, бързо се оправяй с ударна доза вит.С!
А сега малко от мен оплаквачка. В понеделник, както писах имах съмнения за цистит. Вечерта обаче положението стана нетърпимо Sad Имах кръв в урината и пикаех през 3 мин. Наложи се майка ми да вземе Боби от градината и да нощува у нас. За да овладея положението, освен 3-те л вода, които изпих, почнах да вземам и антибиотик. Във вторник пък се събудих с бъбречна криза  Cry и болките не ме оставиха цял ден.
Днес вече съм по-добре и ето, че веднага бързам да пиша.
Сега малко смях от Боби. Вчера той гледаше автобус, пълен с войници и ме питаше дали войниците залавят престъпници. Обясних му, че по време на война те пазят България, а той се учуди: Как така ще я пазят, те са толкова малки, а България е толкова голяма Rolling Eyes Другото, което ме разсмя беше въпросът му: Мамо, аз като бях малък момиче ли бях? Grinning
Ами ако така лесно се сменяха половете, бих отстъпила на мъжа ми да бременее вместо мен Wink
Дано да не съм ви отегчила с дългия постинг! Лек ден! Heart Eyes

# 82
  • Мнения: 3 205
Никси, много хубаво решение сте взели - честито!
За халките- най добре е да са по мярка, все пак след като родиш пръстите ти пак ще отслабнат. И на мен първия вариант по- ми харесва. Като ги поръчвате, питайте дали могат да им се правят корекции - стесняване, разширяване. Така даже и да ти се променят пръстите - няма проблеми.
Нашите халки за съжаление са модел, който не може да се коригира и сега трябва да пазя диета до края на живота си!

Дея, тази нощ ще будуваш ли пак? Аз, такова, питам, щото малко нещо за подреждане имам... Wink

Мен ме наляга алергията. Много тъпо, точно когато Младен ми дава официално зелена светлина за правене на бебе, аз ще почвам да се тъпча с лекарства.

# 83
  • Sofia
  • Мнения: 21 704
Уау , Никси ! Честито ! Grinning
И аз харесах първите халки и идеята с Банско е върха ! Grinning
Обаче само аз ли не мога да ти отварям снимките ?!  Rolling Eyes  Sad

И аз като Гризката се апа за гъза  Embarassed  , че съм изпуснала  Twisted Evil  ....

Майченце ти хем лягаш в 22 , хем се гласиш за нощни подвизи  Shocked  ?!

Теди , я не го раздавай толкоз съвестно !

# 84
  • Мнения: 3 376
За халките, моето мнение е точно обратното на повечето: че е по-добре да са ви малко широчки. Майка ми все ми разправя как на времето си взела халка по мярка и после откак й напълняли пръстите вече не можела да я носи. Раждането не е единственият момент, в който напълняваме. Освен това, за съжаление не винаги след раждане жените успяват да си възвърнат старите килограми. Всички искаме да сме цял живот 50 кг, но истината е, че повечето хора напълняват с възрастта по една или друга причина. Така че, моят съвет е: широчки халки.

# 85
  • Мнения: 660
Цитат на: Grizabella
Всички искаме да сме цял живот 50 кг,


А ,Гризка аз не ща да съм 50,моя мъж вече има страхова невроза от моите кокали newsm62 не ставам нито за гушкане,нито за милване...ръбче до ръбче. Twisted Evil

# 86
  • Мнения: 4 362
Моля наредете се на опашка Mr. Green  приемам записвания Flutter Тази нощ се надявам да не бодувам така,но знае ли някой Rolling Eyes какъв есемес ще ми пратят отгоре Crazy
юлче нямаш проблем щом е за оправане,насреща съм о щем е малко Flutter
Grizabella за тебе специално,няма проблем ша дойда на гости ша почистя,ша са напием(как ми се пиеше водка снощи ooooh! не че пия ама какво ми бе станало)
Теди бързо се оправяй
Леа сладур голям си имаш ти и да се оправяш бързичко
Хайде лек ви ден от мен Heart Eyes

# 87
  • Мнения: 1 930
Здравейте, сладурчета smile3531
 Днес смятам е чудесен ден, само дето с триста зора се измъкнах от леглото, ама шибнах едно кафенце и малко прилив на енергия дойде kaffeetrmker_2

Теди,моля те, оправяйте се бързо с мъжото, внимателно с тази работа, тя няма да избяга, наблегнете на завивките и витаминките hug
Никси идеята ти е суперска, аз ти казах, де, и халките са чудесни, дано си изкарате перфектно, то няма как да не си изкарате добре, де thumbsup
Аз ви подарявам целувки и ви желая лек ден smile3525

 P.S. Голямо дебелеене правя аз, а не се тъпча толкоз, кви са тез хормони, кво е тва чудо, кантара е заковал на 60 и не мърда, до октомври ще превъртам стрелката сигурно smile3514

# 88
  • Мнения: 9 109
Голяма работа Grinning Нали ще си имаш сладко бебченце  ylinfant Килограмите ще ги сваляш после-с упражнения и подходяща диетка eat

# 89
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Здравейте от мен. Преди малко си прибрах мъжа в къщи #Milti  #Milti  #Milti Пак му се спи...горкия се наспа за сто години напред. Все едно е бременен Mr. Green
Дея идвай у нас при следващото ти нощно будуване Grinning Хем водка ща почерпя хем къщата ще ми изчистиш Mr. Green
Никси на мен ми харесва втория вариант...но наистина питай дали могат да се коригират. Аз по тази причина си избрах други защото модела, който бях харесала не се коригираше. И незнам защо немога да ти отворя снимките Rolling Eyes
Леа разсмиваме твоя Боби Grinning
Юлче ти не се спотайвай ами чакам снимки да зяпам от сватбата...гледам наближава събитието Grinning

Общи условия

Активация на акаунт