"24 часа" научи за Дюкан и сега очакваме прилив най-голям - 79 част

  • 30 351
  • 687
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 417
И руската версия е хубава, обаче другия път, ако може, foli да пусне Garou или Daniel  Party newsm43
Пуснах ти ги,миличка. Hug Hug
Благодаря,Сънче!Стимул за новичките да не се отказват PeaceИ за теб специален поздрав от концертната версия.Хареса ли ти?

Последна редакция: нд, 17 фев 2008, 17:36 от perlata

# 196
  • Мнения: 3 640
Перличка, велика е!  Hug Сълзите ми капят още по клавиатурата...

# 197
  • Пловдив
  • Мнения: 15 112
Момичета, доста е рано, но все пак пуснах анкета за двудевно Дюканско събиране. Кога ще ви е по-удобно? Май или юли месец? Все пак ще има и подготовка и всеки ще трябва да си нагласи нещата.

# 198
  • Мнения: 1 569
Вещи, за май месец не знам дали 17-ти няма да е работен ден- щеше да има май два пъти отработвания  newsm78 А юни не става ли?

# 199
  • Пловдив
  • Мнения: 15 112
Ами юни има приключване на учебната година и изпити.  Thinking

# 200
  • София
  • Мнения: 3 784
обаче другия път, ако може, foli да пусне Garou или Daniel  Party newsm43
За Фанси- специален поздрав!
Сега боднах едно пиленце във фурната, заобиколено от картофки, ама те ще са за половинката Peace
За мен само от пиленцето за вечеря, гарнирано с индийската салатка и спаначено пюре с извара

# 201
  • София
  • Мнения: 1 544
Гласувах за май.Ако може е април -най-добре.  Mr. Green

# 202
  • Мнения: 1 569
Мишле, благодаря! Heart Eyes Hug Като мина обратно от течно в твърдо състояние,  мога да отида на работа! Laughing

За срещата- аз съм без претенции, то оставаше и да имам, като е под носа ми  Joy

# 203
  • Пловдив
  • Мнения: 15 112
И аз ще правя пиле с картофи, само чакам някой да дойде да ми обели катофите.  Sunglasses Да не си помислите само, че се е събрала опашка от желаещи, мераклии няма. Ако кажа на армията да дойдат да помагат ще кажат че не са гладни  Mr. Green

# 204
  • Мнения: 171
Гласувах за юли, макар че ми се вижда ужасно далеч. Но мъжът ми има ден ден точно на 18 май. Дали не може да се дръпне малко напред датата?

# 205
  • София
  • Мнения: 3 784
И аз ще правя пиле с картофи, само чакам някой да дойде да ми обели катофите.  Sunglasses Да не си помислите само, че се е събрала опашка от желаещи, мераклии няма. Ако кажа на армията да дойдат да помагат ще кажат че не са гладни  Mr. Green
Вещи, твоите картофи не се ли белят самички? Joy

# 206
  • Мнения: 1
Здравейте!
От 13.10.2008 съм Дюканка и ви чета с изключителен интерес. За четири месеца отслабнах с 20 килогнама: от97 до 77 кг. Много пъти посягах да пиша, но аз в движение намерих отговори на вълнуващите ме въпроси - и от книгата, и от вашите диалози. Искам да Ви благодаря за ентусиазма и за индиректната подкрепа, с които ми помогнахте безпроблемно да стигна до тук. По калкулатора на Дюкан трябва да стигна до 63 кг, но според мен до 65 за мен е достатъчно.
Желая на всички ентусиазъм и постоянство.

# 207
  • Мнения: 2 011
И, последно, срам не срам... Ето го и моя манекенски буклет... Първата снимка е кошмарна, и това, което я прави още по-кошмарна, е че ме снима 9-годишният ми племенник. Ех, не искам детето (а и останалите, пък и аз...) да ме запомнят такава УЖАСНА!  Embarassed
http://picasaweb.google.com/dukan.slimmer/Slimming

Фрактал, разликата се вижда, браво. Но... видях лентичката ти, струва ми се, че тази цел - 60 кг., е твърде амбициозна. На практика трябва да свалиш повече от половината си кила. Мисля, че няма да има нужда да сваляш чак толкова, за да изглеждаш добре, ще си мацка и на 75 кг. например. Лично мнение, не е нужно да ми обръщаш внимание.  

# 208
  • Пловдив
  • Мнения: 15 112
Миглена, можеше да пишеш и по-рано   bouquet Тук не е само за отговори на въпроси, но щом четеш отдавна сигурно си го разбрала  Crazy  Браво за постижението  Peace

# 209
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 784
Здравейте!
От 13.10.2008 съм Дюканка и ви чета с изключителен интерес. За четири месеца отслабнах с 20 килогнама: от97 до 77 кг. Много пъти посягах да пиша, но аз в движение намерих отговори на вълнуващите ме въпроси - и от книгата, и от вашите диалози. Искам да Ви благодаря за ентусиазма и за индиректната подкрепа, с които ми помогнахте безпроблемно да стигна до тук. По калкулатора на Дюкан трябва да стигна до 63 кг, но според мен до 65 за мен е достатъчно.
Желая на всички ентусиазъм и постоянство.

 Joy да нямаш машина на времето - ако имаш давай я насам - искам да ве върна малко назад   Peace
  bouquet браво за постигнатото и успех за оставащите излишъци  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт