"24 часа" научи за Дюкан и сега очакваме прилив най-голям - 79 част

  • 30 351
  • 687
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 557
Боби   bouquet Невероятна разлика, грейнала си направо!

Момичета, много, много, много благодаря за подкрепата и окуражителните думи!!!!!!!!!!!  Embarassed Embarassed Embarassed Hug Heart Eyes  bouquet


С вас е много по-лесно слабеенето - и много по-приятно!  Grinning

Дори, задължително ще си направя снимка и с фракталния пуловер - не ми беше хрумвало!  Laughing Сега ми виси, както едно време (такъв му е моделът по принцип, но аз го поизпълвах...)

Сънче, идеално - и на мен вторник и четвъртък са ми "дълги" дни, едва към 19:00 свършвам. Уикендът тоя семестър е отново в неделя и понеделник, но и в събота евентуално мога, свършвам в 18:00. Къде ходиш на фитнес? Боя се, че на мен още ми е рано, макар че правих плахи опити във фитнеса на Медика (в болницата), но всъщност използвах само пътечката и велото. Страшно ми се плува, но часовете в басейна на "Спарки" не ме устройват много (12:30 - 13:30; през останалото време има детски групи и тренировки някакви).

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 7 нови отговора. Хехе...  Joy

# 211
  • Пловдив
  • Мнения: 295
Здравейте, момичета!
Щях да започвам с вас преди два дни, но за съжаление се
поразболях малко и така диетата ми остана с отложен старт.
Веднага щом се почувствам по-добре започвам

И искам да попитам нещо, може ли през ударния етап да се
хапват солети, или нещо, което да залъгва гладът?
Започвам работа и няма да имам възможност да се храня
точно с храните за ударния период.

# 212
  • София
  • Мнения: 9 644
Браво на Боби и Фрактал. Очеизвадна разлика  Grinning
Миглена, страхотно постижение   bouquet
Утре ми е важен ден, стискайте палци  Praynig и ударете по една молитва.

# 213
  • София
  • Мнения: 6 744
Изписали сте 11 страници от сутринта  Shocked  Shocked  Shocked
Едва ли ще смогна на това темпо да изчитам всичко, а имам и да наваксвам със старите теми  Laughing
Много сте мили момичета, искам да благодаря на всички ви!!!Невъзможно е да ви спомена пониково - поста ще стане огромен  Grinning БЛАГОДАРЯ ВИ!!!
Както се казва "Много сме - силни сме"  Hug
Днес и аз увеличих печалбата на КОлибри с още едни брой Дюкан и след малко сядам да я чета с печена рибка за вечеря. Grinning
tzvety roussimova , благодаря ти за милите думи и за това, че си харесала нещата ми  Blush
Зелено човече, много ти благодаря за рецептите и за това, че влязох в историята на блога, па макар и в смешната  Laughing , дай Боже по-натам и в албумната "Преди и сега"  Blush
Мишле, глeдам рецептички си писала на някакви индийски вкуснотии .Канени сме на РД в индийски ресторант и се чудех, дали има неща на скара - режимни демек  newsm78 Никога е съм била в такъв ресторант  Blush
Нелли 82, товя резултат за толкова кратко време така ме обнадеждава  Hug Heart Eyes
Аз не смея да се кача още за да не се разочаровам  Embarassed Embarassed Embarassed, а и кантара ми не е електронен  Sad
Вещи, виждам анкетка си пуснала за национална среща  Hug Много бих искала да ви се възхитя на живо  Heart Eyes

# 214
  • Мнения: 3 202
 smile3556 Момичета, вкарвам рецепти. Сигурна, ако го правех в готварски сайт, щеше да има по-малко зо вкарване  Joy Joy
Виждам, че Фрактал е дала снимки Simple Smile) Браво! А и тези на Боби73 са показателни Flutter

# 215
  • Мнения: 2 011
Здравейте!
От 13.10.2008 съм Дюканка и ви чета с изключителен интерес. За четири месеца отслабнах с 20 килогнама: от97 до 77 кг. Много пъти посягах да пиша, но аз в движение намерих отговори на вълнуващите ме въпроси - и от книгата, и от вашите диалози. Искам да Ви благодаря за ентусиазма и за индиректната подкрепа, с които ми помогнахте безпроблемно да стигна до тук. По калкулатора на Дюкан трябва да стигна до 63 кг, но според мен до 65 за мен е достатъчно.
Желая на всички ентусиазъм и постоянство.

Браво! Много ме радват такива "скрити дюканки" Grinning

Аз вися в този форум от близо 3 години и винаги съм се отнасяла с лееекинка ирония към всякакъв вид "отчетни теми", но се оказа, че не съм много права. Особено след като се намалиха силно снимките на кафенца и кълки, тук стана едно много приятно и полезно място и най-вече мотивиращо. Тъй че, добре дошла, пиши и споделяй собствен опит, със сигурност ще си полезна някому.

# 216
  • Мнения: 557
И, последно, срам не срам... Ето го и моя манекенски буклет... Първата снимка е кошмарна, и това, което я прави още по-кошмарна, е че ме снима 9-годишният ми племенник. Ех, не искам детето (а и останалите, пък и аз...) да ме запомнят такава УЖАСНА!  Embarassed
http://picasaweb.google.com/dukan.slimmer/Slimming

Фрактал, разликата се вижда, браво. Но... видях лентичката ти, струва ми се, че тази цел - 60 кг., е твърде амбициозна. На практика трябва да свалиш повече от половината си кила. Мисля, че няма да има нужда да сваляш чак толкова, за да изглеждаш добре, ще си мацка и на 75 кг. например. Лично мнение, не е нужно да ми обръщаш внимание. 

Благодаря ти за мнението - и други момичета ме посъветваха същото, и засега се чудя. Далечната цел не ме депресира, нито амбицира повече - едно е ясно, обаче - трябва да се стои на режима, а и понеже съм над 40, не мога да очаквам светкавични резултати. Колкото - толкова, и когато стане...  Sad

Вярно, че загубата на 50% звучи стряскащо. Тези кг-на, обаче, се натрупаха с постепенно нарастващи темпове през последните 8, може би 10, години. Отначало неусетно, след това все по-бързо; повечето време преди това съм се движела между 50 и 60. А натрупването, освен всякакви усложнения покрай проблемно забременяване, стресове (болести на родителите, развод, бак болести и пр.; все по-заседнала работа) се оказа, че е в резултат на хипофункция на щитовидката, която съвсем случайно открих (да, да, джипито не се беше сетило да ме прати на изследвания). Сега между другото хормоните ми са в норма, а холестеролът почти в норма! Определено режимът ми понася! Така че... Ще карам засега така, пък докъдето стигна. Калкулаторът на Дюкан също препоръча 63, което много би ми харесало - само да не беше толкова далеч...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 217
  • Мнения: 617
ей момичета нещо не ми върви диетката! за 7 дена само 3кг!какво правя не знам.вярно че през почивните дни хапнах салатка ама малко!вие как бяхте през ударният период?нормално ли е?  newsm45

# 218
  • Мнения: 402
Здравейте,

не съм писала тук преди , но от 15.01 и аз и съпруга ми сме в Дюканския отбор и двамата сме  по - 8 кг.

Голям стимул сте ни всичките.

Поздравления за упоритостта.

# 219
  • Мнения: 2 011
Фрактал, желая ти успех  bouquet

Пустите му хормони, все объркват нещата!

# 220
  • Пловдив
  • Мнения: 15 112
Тулип, добре дошла и тук   bouquet Поразчисти ли си пощата, че вчера не можах да ти изпратя ЛС-то.

# 221
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Дорееее----- Sunglasses
мооон -това е идеално 3 кг..просто страхотен резултат
фрактал - чудна си ,браво за упоритостта    bouquet...бавно ,бавно ,леко по леко се приближаваш  Hug
боби-аз не можах да те позная  newsm78
миглена - страхотно постижение , гордей се със себе си  Hug
галиция- ти сигурна ли си ,че Дюкан започваш  newsm78
зазу- стискам палци  Hug
тюлип -добре дошло на вашето семейство   bouquet

Последна редакция: пн, 18 фев 2008, 12:24 от deata

# 222
  • София
  • Мнения: 3 784
Дамаянти, те такива скари нямаха в менюто, аз лично си поръчах тази салатка, напълно режимна си е и още някакво пиле с пилешка кайма- пиле Карма, имаше малко мазнинка, но се постарах да я пообера

# 223
  • Пловдив
  • Мнения: 15 112
Деата, изглеждаш супер   bouquet
Дамаянти, правим си редовно срещи и ще има и преди този купон, така че може да се запознаем и по-рано  Party

# 224
  • Мнения: 117
момичета,отчаях се.За 7 ударни дни,стриктно спазвани свалих само 1,5кг.,не е ли прекалено малко? #Cussing out Cry

Общи условия

Активация на акаунт