ЯНУАРЧЕ любимо съм на тати , мама ще ме прави кака или бати!

  • 11 196
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 553
Добро утро!

Vili4ka, какво стана с интервюто?Стискам палци да е минало много добре! Grinning

Ами според мен мина добре - сега ще чакам резултата.Но беше много изтощително - от 3 до 5:10 - направо припаднах!  ooooh! Добре че после баща ми ме чакаше с колата и взехме Али от яслата благополучно в 5:40  Crazy

Галитка, махай памперси, гащи и т.н. и ще мине обривът - няма къде да ходи  Hug

Светле, Али го пи този АБ и доста добре й действаше - дано бързо й мине на Мимито!  Praynig

Пепито, нищо незнам за скарлатината.Незнам, дано ви подмине!  Praynig Praynig Praynig

Орхидейка, ludmilana, вие сте нашата гордост!  Peace Peace Peace

VIVKA, ти отиде за кафе и се забрави! Кажи как сте?  Hug

Аз вчера, както казах, бях на много изтощително интервю - дано имам положителен отговор след този гърч  Mr. Green Вечерта бях на РД на една приятелка тук от компанията и много добре си изкарахме - женска компания, включително и дъщеричката на моята приятелка, която е на почти 2 г. До 24:30 стояхме там, и дребното с нас - игра, танцува, яде, изобщо не поиска да ляга  Joy После Али цяла нощ се буди и пищя в истерия - или нещо преживява или тези кътници пак я започват - незнам.Но не сме спали и тримата и сутринта в 6:50 как се ставааа  Crazy И така.Сега пия кафе и се опитвам да се окопитя  Mr. Green Joy

# 16
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Добро утро!!!! Hug

Пепито, дано Ади да не се разболее  Praynig !И да я оставиш в къщи , тя вече е била в контакт с детето ,но може и изобщо да не я хване ! Hug Усложнения има ако несе пие АБ ! За шефовете ти те разбирам , моята шефка беше същата (не ми изплати една заплата преди болничните по време на бременността , но аз се бях подписала на ведомостта (практиката там беше -началото на месеца се подписваме в края раздаваше  заплатите) , но  пък преди да напусна  не я оставих и отпуските ми ги изплати  ! Mr. Green Вече си имам обица на ухото и нищо не подписвам предварително!!!

ira_ic, дано да успееш да се дипломираш тази година  Praynig!

Мимито & Светла, бързо оздравяване на Мимито!!!  Praynig Hug
 
Неда , вчера разглеждах снимките и много се смях на "прозяващата се наклонена кула" hahaha 

Роси, как е Бояна ?Беше казала , че ще правите изследвания -всичко наред ли е ??? Hug

Vili4ka , с кафе съм и съм тук(с голямо закъснение)!!! Joy Joy Стискам палци да успееш!!! Hug

Аз реших да започна работа на 4 часа  и сега тичам по ясли и навсякъде ми обещаха да го приемат юни , което не ме устройва ! Не мислех да ходи на ясла и никъде не бях подала молба до сега и затова  може да се сърдя на себе си !! Sad
Калоян е все такъв палавник и все така пестелив на приказки!!!Вчера забелязах , че е станал и срамежлив  Rolling Eyes !Седнах ме в сладкарница "Неделя " и той беше много отворен ,докато на съседната маса  не се настани едно семейство с момиченце на неговата възраст!Детето   взе да го закача и моят "отворко" като реши , че ще се крие и ще стои в ръцете ми чак ме учуди (това не беше моето дете) !Момиченцето  седна на нашата маса и му предлагаше бонбони , а Калоян я поглежда с едно око, през рамо, сгушен в мен Shocked !!!Поне си изпих кафето без да го гоня из заведението  Mr. Green!

# 17
  • Мнения: 2 553
VIVKA, ами срамува се от мацките човека, какво!? Joy

# 18
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
VIVKA, ами срамува се от мацките човека, какво!? Joy
Даааааааааааааааа ,срамежлив е! Hug
Не се заблуждавай от аватара ми ,там е брат`чедката Joy Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 667
Привет и от мен  Laughing

Телма се губи щото такъв мързел я е налегнал, чееее не е за разправяне Mr. Green
Иначе сме добре - повторните изследвания за белтъка бяха чисти, но продължава да си ме боли бъбрека отвреме на време и трябва да ходя по-често да го разглеждат. Бях малко вкъщи и сега пак съм на работа  Whistling а с тоя мързел за никъде не съм  Laughing

Бояна миналата седмица от петък взе да точи сополи и петък през нощта не можеше да спи от кашлица - давеше се чак, а сливицата и едната беше поддута...
В събота я заведохме обаче на балкан и изяде едно солидно количество Зелена енергия, правихме снежни човеци, на шейната се вози и в неделя вече кашляше 1-2 пъти за целия ден, а през нощта хич. И сега е така пи спокойно има много малко хрема и кашля само на събуждане. Много хубави тия зеленилки  Laughing
Бояна от няколко дни ми казва цялото име, много е смешна. Напоследък четем книжки, т.е. вече слуша какво и чета - без да ме прекъсва много, много. И тя обича куклен театър - имаме кукли за пръсти.
Тя изглежда с големи бузи, но иначе е едва 12кг. с дрехите.
Ей тук имаме нови сними:
http://www.bokom.shtrak.net/index.php?path=0-3
С памперса - не ми се говори, много ме е яд - дала съм срок 1 Март и махам всичко - да видим дали ще стане.

Vili4ka - стискам палци за интервюто!

VIVKA и на тебе успех в работата и търсенето на ясла

Мимито & Светла, бързо оздравяване на Мимито!

Хайде стига толкова от мен за сега! Лек и усмихнат ден ви желая!

# 20
  • Мнения: 2 126
...................там купих един памперс , на връщате бяхме с маршрутката , а като се върнахме , памперса още беше сух - направо ме учуди Whistling
Aма стига вече памперси бре,натискай я да ходи на гърне.Толкова са големи вече те зи януарчета и такива хитреци и умници,че едва ли не разбират закакво става на въпрос.
Да се оправя бързо Добричкото Мими Praynig Hug Къде я хвана тази ангина милата ooooh!
Аз съм решила и бебка да я свиквам на гърнето още това лято,да не ми мине котка път,ама и за нея и за мен ще е по добре.
Телма,хубаво е че сте по добре и двечките с къдравелката.КАзвала ли или аз не помня,какво ще бъде бебето?
ВИВКА,твоя Кико кат майка си скромен ще да е Joy Heart Eyes
Вили,стискам палци да те вземат на работа Peace

# 21
  • Мнения: 2 553
Ооо, Деска, радвам се да те видя!  Hug Няма как да не свикне Хриската с гърнето - при такава оправна кака !  Joy Hug

# 22
  • Мнения: 667
Дес бебето щяло да е момиче, ама аз още не вярвам  Mr. Green
За памперсите - много си права! И аз мисля бебешора от много рано да го издържам.
Бояна като е в къщи и с малко повече внимание от моя страна всичко е в гърнето или тоалетната. но лелките в яслата не им се занимава  #Cussing out
Питала съм ги 2-3 пъти и те мрънкат, че не стигал персонала, че незнам си какво... затова и ги предупредих, че от 1 Март махам пампераса и не ме интересува.

# 23
  • Мнения: 2 553
За памперсите - много си права! И аз мисля бебешора от много рано да го издържам.
Бояна като е в къщи и с малко повече внимание от моя страна всичко е в гърнето или тоалетната. но лелките в яслата не им се занимава  #Cussing out
Питала съм ги 2-3 пъти и те мрънкат, че не стигал персонала, че незнам си какво... затова и ги предупредих, че от 1 Март махам пампераса и не ме интересува.

Вярно ли  ooooh! Много е лошо така. В яслата на Али всички са без памперси и ме питат дали да слагат по време на сън - тя все още спи с памперс.До сега за 2 месеца съм намирала 2 пъти напикани гащи.  Mr. Green През останалите дни не е имало аварии  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 678
Пак за памперси говорите виждам.
Ами ко да викажа,дневния го махнахме още през юни,ама нощния скоро няма как.Докато не спре да пие този сок през нощта просто незнам.Какда я откажа незнам,събужда се и"Мамо,кок"
Аз ако й кажа "Няма сок,хайде лягай" И започват едни истерий,събуждаме блока.
Иначе   обедния сън също е без памперс.
Мимито бързо да се оправя.
Vili4ka   успех с работата.
VIVKA значи тъй срамежливец си имаш?!
Тя и Ади понякога в началото се срамува,но после се отпуска.
Аз пак да се похваля,колко много ми говори момата.
Вчера ми изпя почти цялата песен"Мама ми купи днес"
Вече съставя изречения с три думички.
Всяка сутрин с голям мерак тръгва за яслата.
Днес като влезе в групата много ме учуди другите деца как й се зарадваха и тя как ухилено ги гледаше.
Е това от мен,че трябва вече да готвя.

# 25
  • Madrid
  • Мнения: 514
Телма,Бояна е много красива с червената рокля и с пуснатата коса с бритон!Пак се размечтах аз за момиченце... Flutter
Вивка,голям чаровник си е Калоян,няма две мнения! SunglassesДано намериш решение с работата и яслата,ама трудна работа ми се вижда,като чета какво е чакане,свързано с много разправии. ConfusedНали и аз ще го давам Самуил от другия месец на ясла,ама още не съм го записала ooooh!Да видим какво ще мислим ако няма места. Thinking
Гушанка,няма как да ви забравим толкова лесно! HugКриско е порастнал много,вече е едно голямо русо и сладко момченце,много е елегантен на рождения си ден! Heart Eyes
Виличка,дано има положителен резултат при теб,стискам палци!

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Привет! Hug

За пааамперсите ли питатееее? Ще ви кажа, що да не ви каааажа... Joy Joy Joy

Още сме с тях. Искам малко да се постопли и ще ги махам и аз. Сега си казва като му идва музата за по-сериозна дейност, но само при споменаването "Хайде на гърнето!", започва едно мрънкане, следвано от рев и думите "Не гърнееее!!! Мия, мамо, мияяя!!!" Защо това дете така го намрази гърнето... А съм го оставяла и да си играе с него...Още малко и започвам действия.

Вивка, дано намериш скоро решение на дилемата с яслата.  Peace При мен е обратно-подадох молба, а работа нямам, да тръгне детето юни и ще търся. ooooh! Калоян срамежлив??? Що е това??? Hug Heart Eyes

Дес, как са ти госпожиците? Вяра помага ли? Wink

Пепито, браво на Ади!!! И за песничката, и за яслата. Heart Eyes Сашко много обича Ави (Слави)и като започне наобед "Увай мен" се изнасят едни брейкъджийски програми по пода... Whistling

Вили, разбила си ги на интервюто, сигурна съм. Ще чакаме добри новини.

Малко ме притеснява заглавието на темата ни...Давайте да ги изписваме тези страници бързо. :35: hahaha

# 27
  • Мнения: 2 553

Малко ме притеснява заглавието на темата ни...Давайте да ги изписваме тези страници бързо.


Защо? Rolling Eyes Толкова много бремелинки имаме  preggo

# 28
  • Мнения: 2 126
Дес бебето щяло да е момиче, ама аз още не вярвам  Mr. Green
Ooooo много ми е познато това.Така и не купих мищо розово до последно,даже един кат сини дрешки купих Mr. Green Обличах я все в жълто в началото и ми писна в един момент.Розовото си е цвят за момиченце,няма спор Laughing
Дано при теб не се получи така и докторът да е сгрешил Wink

# 29
  • Мнения: 678
sea woman  така е с момченцата идва им от вътре на такива танци.
На   мен пък много ми допада заглавието,изкам много още едно дете и то колкото се може по-скоро.Но мъж ми-Не,Ади била малка кой щял да ми помага?
Казвам Ади ще ми помага.
А да знаете колко е грижовна с куклата си?
Как й приказва:
"Ш-шш,не плачи,пинкай,пинкай.
О-ооо/милва я по главата/,ще ти държа "чичката"/ръчичката/
"Ш-шшш" /и я приспива на ръце/
Ето ти "кок"/сок/,искаш "льом "/биберон/?


Малко ме притеснява заглавието на темата ни...Давайте да ги изписваме тези страници бързо.


Защо? Rolling Eyes Толкова много бремелинки имаме  preggo
Притеснява я сигурно факта да не се пръкне трето Grinning

Общи условия

Активация на акаунт