ЯНУАРЧЕ любимо съм на тати , мама ще ме прави кака или бати!

  • 11 196
  • 282
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 381
Vili4ka, стискам палци да те одобрят! Praynig
На 1-ва стр. авторка на заглавието е САМО Пепито, аз направих малка корекция, но идеята е нейна.Можеш да изтриеш ника ми, за да сме коректни към нея. Peace
Орхидейка, Поли е пристрастена, незнам как и кога ще се отбие. Rolling Eyes
Светле, скоро да оздравява добричкото Мими! Praynig
Пепи, на мен пък ми удЪржаха през 2-те години ежемесечно по 10лв.Шефката не желае да се ангажира с разходи за осигуровки.No comment!
Много грижовна кака ще е Ади, личи си!
VIVKA, Паолина също се срамува понякога от деца.Иска да играе с тях, но се крие в мен.Вчера по време на рекламите също- видя някакво момиченце и се скри в мен.Обикновено ме хваща за бедрата и си скрива главата. CrazyУспех с яслите!
sea woman, и тук има една фенка на Слави.Като започва шоуто, Поли вика:”мамо, чоуто, буавооо” и ръкопляска.
И да се похвалим, че от няколко дни образуваме изречения от 3-4 думички.Обаче имаме една мания- да се съблича гола и да бяга из стаята и казва:”Полито гоу, мамо, иж!”Голям кеф й е да тича гола.Склонява единствено чорапки и пантофите да обуе.

# 31
  • Мнения: 2 553
На 1-ва стр. авторка на заглавието е САМО Пепито, аз направих малка корекция, но идеята е нейна.Можеш да изтриеш ника ми, за да сме коректни към нея. Peace


Ех, че сте скромниииии  Whistling

# 32
  • Мнения: 2 381
На 1-ва стр. авторка на заглавието е САМО Пепито, аз направих малка корекция, но идеята е нейна.Можеш да изтриеш ника ми, за да сме коректни към нея. Peace


Ех, че сте скромниииии  Whistling
Абсолютно Grinning

# 33
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Притеснява я сигурно факта да не се пръкне трето Grinning
Joy Joy Joy Joy
И аз като  я прочетох си помислих същото!Мноого ще и ходи една малка госпожица Mr. Green
Ако искате дайте някое по пролетно -мартенско заглавие !
Ето и едно от мен ""Баба Марта бързала..." на Януарче мартеничка(и) вързала!"
Калоян срамежлив??? Що е това??? Hug Heart Eyes
Ейййййййййй и питаш Joy Joy Виж Дес   Hug как знае   hahaha
... Кико кат майка си скромен ще да е Joy Heart Eyes
Ми тъй де ,да вземе нещо и от майка си  Joy Joy Joy Joy


Дес бебето щяло да е момиче, ама аз още не вярвам  Mr. Green
Ooooo много ми е познато това.Така и не купих мищо розово до последно,даже един кат сини дрешки купих Mr. Green
А аз не купувах нищо в синьо(не го харесвах този цвят) , въпреки , че ми казваха , че момче (толкова много исках , че не смеех да се радвам предварително) , но одеалцето  за изписването  беше бяло с нежно синьо (избрах защото беше  най-готиното Wink ) и всички ме майтапеха, че ако е  момиче нямало да и ходи този цвят   ,отговарях - "ще и ходи на сините очи" !  Mr. Green

ilindi4ka ,заглавието е подходящо за твоята мечта -дано да се сбъдне  Praynig Hug! Там не ги ли записват в яслата още като се родят ?Една от директорките ми каза , че трябвало още като взема акта за раждане да подам молба Shocked!

hahaha
Пу-пу-пуу-пуу- пу Joy Joy Joy Joy

# 34
  • Мнения: 3 886
ВИВКА не се притеснявай Ди е нахакана и нахална яка комбинация от нищо не я е срам (виж батьо и е друг) единя срамежлив другия не туку виж сложиш на КАЛОЯН И ДИ  снимки на аватара.Ще си открадне сама като нищо целувка от такъв хубавец няма как да нему устой Laughing Laughing

# 35
  • Мнения: 678
Абе,глупости говорите, Vili4ka нищо няма да променяш.
Даже   на първото можеш да прибавиш и Neda ! Stop

Aз досега гледах "Часът на мама" и там говориха за родилните петънца на бебенцата.Ади има такова на бузката/като сърце е/, ще потърся снимка на която се вижда.
А някое дете имали като нас петънце?
Айде,ще бягам да си вземем дятито от ясла.

# 36
  • София
  • Мнения: 615
Телма, много сладки снимки.Радвам се ,че сте добре. Ние сме на Мальовица др.седмица,но по-близо до пистите. Grinning
Людмиланче, ние 3 дни бяхме с температура 39,3, но от вчера вече е 37,8 и мисля ,че ще минем без усложнения. Дано!Жалко ,че тоя месец имаме 3 дни на ясла и се измъчихме всички. ooooh!
Светле,скорошно оздравяване. Hug
Виличка,чакаме новини. newsm78
Вивка, тази срамежливост е за заблуда на "противника", ще ги научи тоя хубавец мацките, ама в по-късен етап. Wink
И мен заглавието ме притеснява, ама щом сте решили. Една комшийка наскоро осмо роди-важно е сърце да е широко,че в двустаен живеят. Thinking
Пепито, мен къде ще ме прибавяте? Mr. Green

# 37
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Пепито, мен къде ще ме прибавяте? Mr. Green
В желаещите за трето  ????newsm03  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 2 553
Виличка,чакаме новини. newsm78
[

И аз , и аз чакам  newsm17  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 3 336
Телма, каква е тази зелена енергия, че моя синковец пак е сополясал Rolling Eyes Хем вкъщи си стои, освен свеки да го е пускала с други деца през уикенда Rolling Eyes Писна ми вече с тия хреми #Cussing out Добре, че отиваме на Сандански тия дни, та се надявам този път да мине по-бързо Praynig

# 40
  • Мнения: 678
Пепито, мен къде ще ме прибавяте? Mr. Green
В желаещите за трето  ????newsm03  Mr. Green

 hahaha Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ето и обещаните снимки на които се вижда родилното петънце на Ади.




Последна редакция: вт, 19 фев 2008, 19:54 от Пепито

# 41
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Да взема аз контрацептиви да пия, докато изпишем темичката... Joy Flutter Laughing

Мишленце, от познати съм чувала, че са много доволни. Проучи въпроса. Peace

# 42
  • Мнения: 4 554
Мишленце, и ние сме на зелена енергия, само дето не я пием редовно. Като започнахме, Стефан я пиеше редовно и дълго време не боледува. После спрях да му давам и той пак започна да носи сополи от яслата. Аз си го броя за боледуване, защото преди това и сополи нямаше. Сега не е пил от доста време, но не боледува, чук-чук-чук. Давам му, когато се сетя  Rolling Eyes, но не трябва така. Наистина е ефикасна при редовен прием. Ако можеш да си намериш познат дистрибутор да ти я доставя на по-ниски цени, аз например си я вземам на 30 лв. кутията, иначе май е към 90 лв.. Thinking

# 43
  • Мнения: 667
mishlentze - хранителна добавка е - водорасли. И аз съм много доволна, но определено едва ли ще видиш ефект след 1-2 приема трябва по-продължително да се вземат. Аз станах дистрибутор, но само на хартия де, не се занимавам с това и така ги вземам на дистрибуторски цени.
Ето да прочетеш, а може и да се свържеш с тази жена от контактите - много е готина ще ти обясни ако решиш:
http://www.biozonabg.com/products_energy.htm

Neda - после ще разказваш как е било  Laughing Ками пак ли болен  Cry цункай го от нас и ще му мине  Grinning
Пепито - Бояна има петънце близо до пъпчето.
Дес, VIVKA - аз съм решила и нищо да не купувам за бебето, като се роди ако има нужда тогава. А и хич не ми дреме, че ако е момче ще ходи в розово  Laughing
ilindi4ka - Благодаря за милите думи! Пожелавам ти скоро да си имате и момиченце   bouquet

Бояна ми се разсърди тази вечер, че вече не я изтраях и в 9.30 се развиках бързо да си ляга, за да не пострада  Cry и ме изгони и остана да се приспива с баща си  Rolling Eyes Даже е заспала вече, така че бай.
Много късно ляга... незнам какво да я правя вече.

# 44
  • Мнения: 678
Телма,браво на теб,взела си много добро решение за пазаренето за бебчето.Аз също така направих,нищо че ми беше първо бебе.Имах имногодрешкиот племенничките ми/близначки,всичко по 2/,използвахме кошарата още от сестра ми/1979г/,купихме само корито и шишета.
Е какво като е облечено детето в розово,за вкъщи става.
Неда,днес си купих списанието,съжалявам,но ви няма публикувани.
Но може по нататък са ви публикуват,аз ще следя Wink

Общи условия

Активация на акаунт