Сладки господа или дами растат в корема на ЮЛСКИТЕ мами

  • 14 517
  • 296
  •   1
Отговори
# 225
  • Варна
  • Мнения: 441
тити, мечтая си някой ден да съм достатъчно смела, за да го кажа. В много сложна ситуация съм. Важното е, че поне смъжа ми сме на едно мнение и поне той смята да го отстоява. Много ми е странно как ще стане отдалече. Но да не ви занимавам с моите глупости.
Дуци, Написах в този сайт гарние. Сякаш моят крем не излезе. Онзи за тяло в кутия. Като гледам, че почти всичко е в червено Cry. Днес цял ден ревах и сега, ако разбера, че съм си мазала корема с нещо толкова отровно за моето слънчице окончателно ще се #2gunfire.

# 226
  • София
  • Мнения: 553
Мустела ползвам за дъщеричката ми и съм доволна. От както се е родила ползваме само  медицинска козметика - главно Мустела и нямам оплаквания. Тъкмо мислих да си купя нещо и за мен на Мустела ...  Thinking

# 227
  • Мнения: 64
Леле, аз докато вляза да пиша и тя свършила темата! Не мога да ви изчета!
Като стана дума за кремове, аз се мажа с един италиански, казва се COLLISTAR. Донесе ми го сестра ми от Италия, ама го има и в тукашните магазини за козметика. Бил най-доброто за момента на италианския пазар, едновременно за предотвратяване на стрии и лекуване на стари такива по време на бременност и след диети. Доста е мазничък, добре попива, обаче цената му е ...74 лв. Ама за сметка на това е огроооомна опаковка - 400 грама. Сигурно ще ми стигне за цялата бременност.
Обаче си го назначих сама, и понеже си нямам вяра за всеки случай питах дерматолога, дето ходих при него в Мед. академия за една брадавица. Той ми написа рецепта за някакъв нов крем на бълг. пазар - нещо от рода на Nutritine, не мога да го разчета точно. Още не съм го купила, имало го само в една аптека на Мед. академия - Велеви фарма, щото бил нов продукт. Доктора каза обаче нещо странно, newsm78 че не може да се мажа с един крем по време на цялата бременност и да отида след месец и половина да ми изпише друг. Аз още тоя не съм намерила, май ще стане време за другия. Laughing Ама се чудя що пък трябва да го сменям, дали тия доктори не са свързани с аптеките и не им правят оборот.  ThinkingЗа всеки случай ще отида да му проверя цената и да има да взема тоя лекар, ако е повече от 15 лв.

# 228
  • София
  • Мнения: 1 902
Според мен най-много помага -мас,колкото и гадно да звучи...ако е ароматизирана с нещо става ок.Но като цяло много си зависи от кожата,аз не се мажа с нищо/и без това съм цялата на стрии smile3518от 1-вата бременност,а тогава много интересно..както ми нямаше нищо изведнъж в 9-тия месец стана страшно,но аз качих 30кг. newsm09
А и между другото да ви кажа,че идвам от д-р Тодорова,всичко е наред...не е опасно за бебето това с гушата ми,но ми исписа един тон хапчета...та сега съм спокойна newsm10

# 229
  • Мнения: 693
ха, който иска да е Борислав, да вземе да си роди един  Peace  а особено пък както сама си караш бременността, и особено ако и раждаш сама, никой, ама никой да не се опитва да ти намеква дори какво да правиш.


Браво Тити, това много ми хареса  Hug Може да ме сметнете за голям дзвер  hahaha, но поне на моите родители им го казах в прав текст! Казах, че нас са ни гледали, както преценят и това как ще гледам моето бебе си е моя работа и няма да позволя на никой да ми се меси. И на всеки ще го казвам, ако реши да дава акъл. Да ви кажа честно незнам вие как сте, но изпадам в ужас само при мисълта, че някой мисли да купи нещо за бебока newsm61. Никаква радост и право на избор не ни оставят, но лично аз не се давам, поне засега newsm36. И най-ме е яд, като започнат с изречението "Ние едни време..." Close

# 230
  • Мнения: 64
Аууу, как го мразя това " Ние едно време..." #Cussing out #Cussing out #Cussing out Майка ми редовно се опитва да ме вбеси с този израз. Все едно, като ме е родила преди 30 години, нещата са си останали същите. И само ми се меси какви дрехи да си купувам. Stop "Защо го взимаш тоя панталон, като другия месец ще ти е малък?" Е, съжалявам, но не обичам да ходя с чували и да ми падат гащите от г...за. И като почне: " Ние как сме ви отгледали едно време без памперси и дрън- дрън..." Мноооого ме нервира. #Cussing out А уж е модерна жена, не мога да и разбера понякога вижданията.  Naughty"Тия млади бременни сега като се намъкнали в едни тесни дрехи, аз имах една басмена рокличка и с нея карах цялата бременност."Тя пък откъде решава, че са  дрехите са ми тесни, като аз си ги усещам най-добре, а и от първия месец си купувам от магазини за бременни. И какво като съм бременна, няма да ходя като Квазимодо я! И освен това в канския студ не мога да ходя с рокличкиии! #Cussing out

# 231
  • София
  • Мнения: 2 925


 Да ви кажа честно незнам вие как сте, но изпадам в ужас само при мисълта, че някой мисли да купи нещо за бебока newsm61. Никаква радост и право на избор не ни оставят, но лично аз не се давам, поне засега newsm36. [/quote]

Katinche аз сбях същата Crossing Arms Много държах да си купя всичко сама за първото дете. Или ако някой иска да купи нещо да пита какво съм харесала.
И в 9-ти месец  свекърва ми ми тросва една количка и то лилава #Crazy а знаеха , че чакам момче #Crazy Щях да полудея. Добре , че мъжа им и беше казал, че това е една от количките които харесвам ooooh! Няма по прост подарък от това Twisted Evil и после ходихме и я сменяхме, ама как да не я ползва човек като е сума пари #Cussing out

Уф, това дете не ме оставя да ви прочета на спокойствие. Извинявайте, че като се включвам все за последния пост се хващам Blush

# 232
  • Мнения: 12
А и между другото да ви кажа,че идвам от д-р Тодорова,всичко е наред...не е опасно за бебето това с гушата ми,но ми исписа един тон хапчета...та сега съм спокойна newsm10
kali-76, да не би да си имала проблеми със щитовидната жлеза?

# 233
  • Мнения: 1
Дойде ред и аз да се включа преди да сте изписали темата  Wink

за имената за женски имена харесвам Яна,Ива, Рая и Марина ,а за мъжко не съм мислила варианти, защото това беше задачата на мъжът ми  Laughing .Тъй като чакаме момче , избора е негов.Той е от стар копривщенски род имат 2 имена ,които се предават във семейството   от поколения, и въпреки че избраното от него име, е това на свекър ми , ще уважа традицията.В началото името Ненчо(така се казва свекъра не ми допадаше),но сега намерихме компромисен вариант Нено  Sunglasses.Добре, че умея да се пазаря  Grinning

За мазането, аз съм си забъркала една смес от 3 различни естествени масла (пшеничен зародиш, бадемово масло и масло от макадамия)и всичките са на икаров с показатели за подобряване еластичността на кожата.Мажа се 2 пъти дневно и ми е добре.Кожата ми е мека и не я чувствам опъната .като ми свърши, мисля да подменя бадемовото с кокосово за разнообразие.Хубавото е, че маслата освен кокосовото, нямат осезаем мирис и не се смесват с миризмата на парфюма например или друга натрапчива миризма, като на ароматизирана мас .

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 22:15 от ekspa

# 234
  • Мнения: 50
Здравейте и от мен.И аз да си кажа малкия опит.... Една позната роди наскоро и се мажеше през бременноста с мас.Няма едно разтегнато място по нея.Кожата и се запази както преди това.Реших и аз да пробвам.Мазах се една седмица,но се обринах от нея и спрях.Просто си е индивидуално за всяка кожа.Сега съм с маслото на Икаров (за стрии).Тук във форума има хубави мнения за него,малко не мисля че може да има чак такъв голям ефект че да заличи стрии,пък и на тази цена....Но не се знае,не пречи да опитам. Ekspa , може и аз да си забъркам такава смес , звучи ...ммм...ефективна .  Wink

# 235
  • Мнения: 690
За мазането, аз съм си забъркала една смес от 3 различни естествени масла (пшеничен зародиш, бадемово масло и масло от макадамия)и всичките са на икаров с показатели за подобряване еластичността на кожата.Мажа се 2 пъти дневно и ми е добре.Кожата ми е мека и не я чувствам опъната .като ми свърши, мисля да подменя бадемовото с кокосово за разнообразие.Хубавото е, че маслата освен кокосовото, нямат осезаем мирис и не се смесват с миризмата на парфюма например или друга натрапчива миризма, като на ароматизирана мас .

И кокосовото няма мирис, но е твърдо и трябва да го разтопиш преди да го смесиш с останалите  Wink

# 236
  • Мнения: 142
Добро утро, мами  Hug
Готвя се за работа и ви желая лек и успешен ден и дано вече наистина се запролети, та да плъзнем по градинките  Mr. Green  bouquet

# 237
  • Мнения: 1
Добро слънчево  утро на всички от мен.

jollity , благодаря за съвета. Преди време ползвах кокосово и имаше лек мирис.Беше преди доста време и не беше на Икаров май,но щом това е без мирис още по добре.А за разтапянето знам  Wink.Имам доста опит в миксирането на всякакви смеси, от бъркане на бои с восък и терпентин до мазила за кожа.Още бомба не съм правила , но има време  newsm48 .Ще изчакам СЪКРОВИЩЕТО(т.е свекърва ми да ме ядоса нещо)  Joy , НО МОГА ДА УСЛУЖА НА НЯКОЙ АКО ИМА НУЖДА  Wink

# 238
  • Мнения: 367
Добро утро дами!Вече ми мирише на пролет Party И аз да споделя,през първата бременност се мазах с бебешко олио на johnson,нямам нито една стрия,а сега си взех крем против стрии на дева заради миризмата(само тя ми понася с това  Sick)доволна съм,но мисля да продължа с олиото
Весел,слънчев и усмихнат ден на всички    bouquet

# 239
  • Мнения: 30
Добро утро ,мами!  bouquet  bouquet  bouquet
Времето е страхотно,но сме и на работа.....няма как!

За мазането ,все още съм с масажния лосион на Кокона и майка,но мисля да си взема на Икаров маслото против стрии,с него се спасих предния път от тях!

За купуването,ох........не искам никой нищо да ми купува!Мога да разчитам единствено на съпруга ми!А свекърва ми съм я тренирала отдавна,да даде парите,пък ние си купуваме каквото искаме!

ekspa,да не си химичка? Joy

Общи условия

Активация на акаунт