липсата на достатъчно средства основателна причина ли са .......

  • 13 372
  • 223
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 900
Щом не може да превъзмогнеш липсата на пари и хъс за по-добър живот, явно трябва да търсиш други начини. Ако според теб е решение да оставиш този човек и да потърсиш някой друг, който да ти осигури всичко което ти е по вкуса давай.
Но имаш ли гаранция, че ще срещнеш такъв? Че той ще се държи човешки с теб и ще те обича, че ти ще си достоен човек в неговите очи, човек който се е разделил с някой защото не му е осигурявал достатъчно средства за да живее и общува с определен кръг от хора?
Ако твоите приятели са се отдръпнали от вас, защото нямате достатъчно средства на този етап за да излизате и живеете в разкош, то те не са ти никакви приятели.
 Naughty

# 16
  • Мнения: 756
ти сама се определяш като недоволна от тази връзка , независимо че човека до теб прави всичко възможно - независимо какво ти се говори , за това че в трудностите трябва да са двама и не парите са щастието в семейството , пак ще бъдеш недоволна или ако ги възприемеш тези възгледи ще бъдеш примирена , което още по - голямо бреме.Според мен събирай си багаж , прекъсвай връзката и остави човека до теб да си намери гева , която ще е щастлива с него - не бъди егоист.

# 17
  • София
  • Мнения: 16 036
Прочети внимателно Зевс и Кака Сийка и си помисли. Дано намериш висшист с много пари, но имай предвид, че той може в един момент да спре да изкарва много или да си потърси по-млада и богата. Работник - какво лошо има, ако се харесвате. Има много квалифицирани работници, стават все по-търсени и по-ценни. Никога не ми е пречело, че мъжът ми  е с 8 клас, а аз с висше, говорим си, имаме приятели. Едва ли разговорите са по-различни според дипломата/аз моята не я знам и къде е/

# 18
  • Мнения: 13
според мен авторката не се дразни толкова от липсата на парите,колкото от това,че половинката и иска деца без да има ясна представа как ще смогнат финансово,е как да се реши на деца при това положение!!!!

# 19
това за приятелите го знам, че не са ми приятели писах го и по-горе, но е факт, че ми липсват, че се отдръпнаха и не е само в моята глава, приятелят ми го казва същото! ние ги търсим, да излезем някъде, те не желаят и това доста пъти се случва и се отказах да ги търся и те не ни търсят!Някой беше казал приятели от нашата черга, за съжаление от моите, няма такива от "нашата черга", неговите също го оставиха!
За приятелят ми-  това е проблема, аз не търся, чичко-паричко,не ме разбрахте, искам човек, който да ми осигури нормално съществувание- а под дрешки, вечери и почивки- 2 пъти годишно на почивка в страната, не мисля че е разточително,а такова имахме само веднъж за 3 години, а е  нещо напълно нормално в днешно време! Каква жена съм, ако не мога да си позволя да си купя една блузка примерно- веднъж месечно, ими да отида на фризьор- аз не го правя, защото парички не остават- трудно ми е ,не мога да го оставя, защото пък, като човек е страхотен приятел, любовник, събеседник абе всичко, което до момента не съм срещала в други и всичко от което ме  е страх и не искам да изпитам, ако го оставя, заради този проблем , като чета различни истории в този форум!

# 20
  • Мнения: 2 556
Щом и двамата работите здраво, не вярвам, как така не можеш да си купиш блузки или да идеш на фризьор? Странно е това. Да не би нещо друго да има между вас и приятелите, а да не са само парите проблема.

# 21
Щом и двамата работите здраво, не вярвам, как така не можеш да си купиш блузки или да идеш на фризьор? Странно е това. Да не би нещо друго да има между вас и приятелите, а да не са само парите проблема.

плащаме по-висок наем- не бих могла да живея в кофти квартира Whistling, изплащаме кредит- и затова

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 179
Някак си, докато ти четях поста ми дойде на ум поговорката - хубавите тикви парасетата ги ядат. Визирам приятелия ти като тиквата, да не си помислиш нещо. Някак си не ми е ясно как на 30 още не си си изградила приоритетите в живота? Ако са ти важни кинтите, още на 20 и няколко е трябвало да търсиш златния чичко, щото те такива ги харесват - младички.
И някак си ми стана мъчно за "златното момче", което във всички аспекти е "златно", само дето истинското злато не може да ти осигури...
И някак си също не ми е ясно, защо аджеба той трябва да ти го осигури - като имаш парични нужди - хвани се и си ги задоволи...

# 23
  • Мнения: 1 900
И някак си също не ми е ясно, защо аджеба той трябва да ти го осигури - като имаш парични нужди - хвани се и си ги задоволи...
Peace

# 24
  • Мнения: 2 556
Да, разбирам, трудно е наистина. Дано намерите някакъв начин да се оправите, но пак казвам - един мъж не е ли предприемчив по природа, трудно ще го промениш.

# 25
  • Мнения: 2 723
искам човек, който да ми осигури нормално съществувание

Ехоооо ти що си мислиш, че някой ти е длъжен да ти осигурява нещо?
А и твоите пари къде изчезнаха, защото нали си имала висок стансарт преди това? Или и него някой ти го е поддържал?

не бих могла да живея в кофти квартира Whistling

Почвам да затоплям защо нямаш приятели  Whistling

# 26
колко пъти да пиша, че не търся богаташ, а човек, на който да разчитам и знам, че като свършат парите ще се погрижи да намери, а не да разчита на заплатата си,и  не  аз да търся пари  да изкараме месеца, защото в повечето случаи аз съм тази ,която вкарва допълнителните пари, а не той- някак си не се чувствам сигурна по отношение на финансите, които той осигурява по отношение на нас

# 27
  • Мнения: 15 214
Твоето "нормално съществуване" е в друга среда с друг тип хора. До колкото разбирам ти не можеш да се примириш с липсата им. Опитваш се да направиш компромис /да се примириш/, но същността ти се бунтува.
Ако останеш с човека, но материалното положение не стигне твоето ниво не би била удовлетворена. На 30 години човек трудно се променя.  

# 28
искам човек, който да ми осигури нормално съществувание

Ехоооо ти що си мислиш, че някой ти е длъжен да ти осигурява нещо?
А и твоите пари къде изчезнаха, защото нали си имала висок стансарт преди това? Или и него някой ти го е поддържал?




имам заможен баща- идиот, от който се отрекох, заради приятеля ми

# 29
  • Мнения: 2 556
Но какво общо има баща ти?

Общи условия

Активация на акаунт