Кой ли рита в ЮЛСКОТО тумбаче - малко лъвче или сладко раче

  • 14 154
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 289
А да, за Stokke xplory говоря, а цената й е към 2000 лв Confused

Гледах я в магазин за разни бебешки неща, не го знам как се казва, в сградата на Феста..На мен не ми хареса на живо, много е пластмасова и голяма...Мъж ми я хареса - атрактивна била, ама , не мерси, аз не съм подвижна атракция...Ако взема нещо скъпо ще е на Пег Перего, по практични и нормални са ...
За срещата не ме бройте този път, момичета, мнооого искам да се видим пак, но с тази хрема , не бих ви подложила над риск ... Hug

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
Аз искам ей таквоз нещо:
http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3760952/Trail/C … 2Baccessories.htm
Някой знае ли дали продават в БГ или пак ще внасям newsm78

Спането ми е ужас, опитвам се да спя наляво, сърцето ми прескача ужасно, краката ми изтръпват щото не смея да се протягам Confused

Искам такава възглавница newsm45

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
С Пепи не се стригах, умен е и има голяма пишка Joy
А, грънци, аз пък се стригах поне 2-3 пъти, ела да видиш на Николчо Mr. Green Шъ си ги мерим ли сега, а, а, Party hahaha

# 18
  • Мнения: 4 371
Белиндоооо rotfImbo То е ген тая работа Laughing

Нова бъдеща мама, продават жалки подобия на тази въглавница. Баш такава не съм виждала.

# 19
  • Мнения: 223
Големи сте писателки Simple Smile

Ето го и нашият левент, пресен от тази сутрин:  Simple Smile

Ако клипчетата не се отварят отвреме навреме - youtube са виновни. Довечера ще го качим на нашия сървър и няма да има проблем, но засега така. Simple Smile
 

Последна редакция: пт, 22 фев 2008, 19:30 от Pearl

# 20
  • Мнения: 58
А утре ще ходим ли на среща?
И аз това питам, ще има ли среща?

Катче, благодарим за хубавата темичка Simple Smile

И само да ви се оплача малко. Успях да си харесам най-скъпата количка ooooh! Как ме бива в това да намирам най-скъпото просто не ми е ясно. И сега ме е яд, защото хем не искам да давам толкова пари, хем ще ми е много по-трудно да си взема по-обикновена количка като знам колко по-хубави има. Но ще видим, не съм се отказала напълно от нея, а и все си мисля, че бабите и дядовците ще искат да купят нещо на бебето Rolling Eyes А да, за Stokke xplory говоря, а цената й е към 2000 лв Confused
Ами предлагам да има, от нас зависи, ако искате на лични  си разменяме телефони и така.А скъпите цени и аз ги нацелвам без никакъв проблем. Но толкова пари за количка ъпсурд, не бих дала.
Веси , съжалявам за твоята хрема, пробва ли с бабешки методи. Мъжът ми като беше болен пробва с клеева тинктура, някой от форума беше писал, и каза , че му отпушва носа.
 А на тези възглавници каква им е функцията? Аз пробвах да спя с обиквовена между краката, но не схванах за какво се прави, малко бавно загрявам.

# 21
  • Мнения: 4 371
Пърл, не бил ъвейлъбъл клипа Close Ще изчакам до довечера.
Ти при Мазнейкова ли ще раждаш? Нея ли я нямаше онзи ден, когато ти беше зле?

# 22
  • Мнения: 6 909
Ами предлагам да има, от нас зависи, ако искате на лични  си разменяме телефони и така.
Е то хубаво, но някой друг изобщо казвал ли е, че ще идва, защото аз май не видях newsm78

# 23
  • Мнения: 9 903
Белиндоооо rotfImbo То е ген тая работа Laughing

Нова бъдеща мама, продават жалки подобия на тази въглавница. Баш такава не съм виждала.

абе 25 паунда беееее - ще си ушия и ще си я натъпча лично за 10 лв Simple Smile

танита66, много удобно се спи с възглавница между краката, подпира корема.

и аз се стригах, Деян има пишка, но акъл не много.

обаче, Дуци, хубава си, преди да отворя снимката не бях обнадеждена много, понеже и руса те харесвах, но определено е добре  Peace

за отпушване на нос - горете захар на котлона и дишайте  Mr. Green не е противопоказно за бременни  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 30
Pearl,страхотни клипчета и снимки!Изкефих се максимално!Нямам търпение да видим и ние нашия мъж довечера!

Vessi_to,не прекалявай с капките,че ефекта може да се обърне.Майка ми ,така с Виброцил се предозира и ела да видиш ,няма спиране,тече като чешма,ужас!

За подстригването и аз го знам това суеверие,но...се подстригах в понеделник!Не мога да се търпя,така наникъде!

# 25
  • Мнения: 223
Пърл, не бил ъвейлъбъл клипа Close Ще изчакам до довечера.
Ти при Мазнейкова ли ще раждаш? Нея ли я нямаше онзи ден, когато ти беше зле?

Ами не, при д-р Павлова ходя на ЖК, а при Мазнейкова си ходя на ФМ.

Под неотварящите се клипчета има снимки Simple Smile

Последна редакция: пт, 22 фев 2008, 19:29 от Pearl

# 26
  • Мнения: 4 371
Хехе, Тити, утрепа ме с тоя акъл Simple Smile
Пърл, много шавлив малкия човек. Ти усещаше ли го?

# 27
  • Мнения: 1 584
Пърл, страшни са и снимките, и клипчетата Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 1 427
За срещата утре ,аз от 2 до 6 съм свободна,тъй че ще дойда. В 3 ,в Лучано,нали така?

# 29
  • Мнения: 223
Мерси, хора, аз съм в емоционален шок  Laughing Ту ми се приплаква, ту се смея като идиот.

Дуци, ако искаш ми вярвай корема ми изпъква и се прибира при някои движения. Вече е доста силен и с крайниците. Вчера братовчедка ми си сложи лицето на корема ми и я удари по бузата, тя не очакваше и се стресна  hahaha Не знам, сигурно е разположен някак по-към стената на корема ми, за да се вижда...

Ох, много са приятни тези емоции Simple Smile Първо и така желано наше бебче Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт