Баба Марта бърза-мартенички тя да връзва,че МАРТенчето ще се появи до броени дни

  • 9 785
  • 233
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 211
Цоп и аз в новата темичка!
Дивна, определено дезинфектанта трябва да се измива след това- както казва Ането- пише си го на шишето (има и рима  Laughing ). Аз днес тръгнах да бърша с него, но само дето имах чувството, че ще се натровя  Sick А пръсках по малко...та категорично няма да го ползвам вече.
terre, и аз си мисля същото за 29ти...та на 28 и 29 яко лежане, ако до тогава не съм се обебила де  Laughing
Утре мойта най-добра приятелка си идва за бебето от Щатите и съм супер щастлива, а и ще се местим та незнам дали ще остане време да се разпиша.
Лека нощ от нас и по-малко ставаници до 00!

# 16
  • Мнения: 1 710
Тере, не се настройвай негативно към 29 февруари. Ти и без това ще я пропуснеш тази дата и няма да родиш на нея, така че не се стресирай излишно.
Чили и е рано да ражда още. Термина й е чак на 28 март. Вероятно са я оставили в болница на медикаменти за задържане или я следят отблизо ако са й изтекли водите. Все си мисля, че ако се беше обебила щеше да намери начин да съобщи.

Последна редакция: пн, 25 фев 2008, 00:05 от Марги*

# 17
  • София...........
  • Мнения: 955
Лори, аз го бърсах с мокра кърпа толкова, че се преуморих по 10 пъти всяко чекмедже, а после и таткото като прибра от ски го накарах по още 2 пъти....... баси и дезинфектанта Sad Май ще се откажа да го ползвам, ако така трябва да му робувам  Thinking

# 18
  • София
  • Мнения: 3 123

ами с новото лекарство за кръвно не се разбираме много -нещо ми е едно замаяно от него,чувствам се много немощна и си мисля ако тръгна да раждам-ще имам ли сили изобщо.Иначе кръвното го държа на 140/80 с двата вида лекарства.Абе да мине Февруари и после ми се ражда вече. Mr. GreenНе знам при вас как е,но на мен дните пак започнаха да ми се точат бавно.
Къдрич,на мен преди ми беше удобно така,но от 1-2 месеца съм с такива зверски отоци,че ми е абсурдно да се сгъна така.
 Аз основно съм в легнало положение,а ако седя си разкрачвам краката ,че да има място за щкемби.
 Много се радвам,че тази седмица ще си имаме поне 3 бебчета. Hug

# 19
Майчета изпила съм си млякото вече....стискайте палци и да успея да поспя,че напоследък нещо не ми се получава...... Crazy

# 20
  • Мнения: 13
Къдричка, и аз постоянно съм в тази поза. Много ми е удобна.
Деситка ако попаднеш на добър педиатър в 29-та, моля да го споделиш, Аз също съм в района и не съм си избрала никой. А ако не си избера преди да родя, ще ми изпратят ли някой или никой не го е грижа за това  newsm78 ? Как всъщност си избирате педиатър??? Говорите ли предварително с него или .....? Аз до сега не се бях замисляла как точно става това ....... Дали можем да си останем без лекар ако не се задействам от сега!?
Рали и на мен не ми се получава. Да знаеш, че ще има някой с теб за през ноща. Поне в мислите де!

# 21
  • Мнения: 1 710
Зори, на теб казаха ли ти, че по време на напъните кръвното се повишава? Мен ме наплашиха, че тогава лекарите не се сещат да следят кръвното и можело да съм много отпаднала и с допълнително болки заради високите стойности. Аз успявам да регулирам моето кръвно с 3 Допигита и 3 Корвитола. Преди това само с Допегита стигаше до 145/105, сега е 135/90.

# 22
  • Мнения: 147
Дано я пропусна тази дата, че както ме натиска от няколко дена бебата, а и ми е тежко вървенето от няколко дена, разстояния които преди месец ги извървявах за 30 мин. сега ги минавам за час и 30мин. И аз си мисля на 28 и 29 яко лежане.....ама дали ще помогне...
Аз още не съм си избрала педиатър, май се избира преди раждането.

# 23
  • Sf
  • Мнения: 978
За педиатрите на мен така ми обясниха нещата: за да ви посети в деня на изписването, ви трябва уговорка с НЯКАКЪВ педиатър от близката поликлиника. Това може да се свърши от таткото, когато стане известен денят на изписване. Самото записване на бебето при педиатър става с вече издаден акт за раждане, така че впоследствие може да си изберете друго педи, не е задължително това, което е идвало на първо посещение.
Ние имаме предварителна уговорка с една педиатърка от поликлиниката до нас, но изобщо не я знам каква е. Ако не се харесаме на първо посещение, може и друга да си потърсим. Освен това си мисля да си намерим и педи на частно - да има.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 50
Добро утро!
Зори, темата отново е великолепна! Peace
Надявам се, че всички сте нанкали през нощта!
Моят мъж се завърна от Солун, ама сърф не са карали  Joy, вятърът нещо ги е пропуснал.  Joy
Но пък му е било тъжно за нас с бебо  Heart Eyes.

# 25
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Добро утро, дами!
Минавам да пожелая на всички много слънчев ден и много усмивки!

  bouquet

# 26
  • Мнения: 4 406
и аз да кажа Добро утро с хубаво кафенце!
още съм пингвин, засега нямам признаци, следобед ще мина да ме видят за още разкритие.
седенето по турски ми е единственото удобно седене от два месеца насам  Embarassed

Последна редакция: пн, 25 фев 2008, 08:16 от boomerang

# 27
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Привет и от нас - вече май всеки трябва да се отчита ежедневно, в противен случай останалите го мислим  smile3521
Та така и аз - да се запиша. Зори, пак си се справила с темичката страхотно - наистина когато се обебиш - кой ще ни ги прави  smile3506
Пингвинче, не пускаш сутрешните кафенца и май всеки се справя както може вече  newsm53
Аз вчера направо се скъсах от пране и гладене, днес продължавам в същия дух, още повече че и времето е с мен за целта.
За датата 29-ти - ми не ме притеснява чак пък толкова, но все пак ми се иска малкото да си е мартенче  smile3503
А и колкото по-близо до термина - толкова по-добре - то не останало де...
Къдричке, посмъртно не мога да се свия така по турски - както и Зори е писала, на мен също са ми отекли краката и определено
не ми е конфортна тази поза.  newsm08
Хайде, ще пиша по-късно  - слънчев ден на всички коремчета  smile3525

# 28
  • Мнения: 953
Добро утро и от нас.
На всички ви хубав и слънчев ден пожелавам.
Аз неможах да спя тази нощ,имам едни съседи - тази нощ имах чувството че са решили да бутнат блока.
И още продължават с опитите.
Направо съм бясна.
Но пък времето се очертава хубаво и ще се поразходя.
Нали покупките ми свършиха,остават ми просто разходките и подредба и наредба на дома.
Усмивки на всички.

# 29
  • Мнения: 69
съчувствам на мамите, които карат безсънни нощи Rolling Eyes

аз вчера едва издържах до 21.30 и заспах ... непробудно до 8ч., като изключим едно ставане до WC ... аз чак се притеснявам толкова много да спя Whistling

аз се чудя какво да правя днес, не ми дават да се разхождам вече, освен да си поседна по турски и да си гледам ТВ  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт