БЕБЕТА ЮНИ- 21 :)

  • 16 766
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12
       Здравейте!  Честито за новата темичка!
       smile3533Само да кажа, че днес си получих първия превод от НОИ за болничен от януари. През декември също имах ползван болничен, но за тогава пари не са ми дали. Важното е че поне нещо дойде[smilie=smile3521.gif]. Сега отивам да дочета старата тема.

# 16
  • Мнения: 194
Хей, момичета, аз ще се включа пак, но просто не мога да се сдържа  Laughing Днес цял ден с колегите я гледаме тази мацка в Musil Idol и не можем да спрем да се смеем. Дано да ви развесели и вас  Joy Ето тук: http://www.vbox7.com/play:892bc9f9

# 17
  • Мнения: 212
ха  ха ха ха smile3532 smile3532 smile3532
тази и аз я гледах снощи ....  newsm62 newsm62 newsm62
смеем се тук в къщи и се чудим наистина ли тия хора се вземат насериозно  newsm11
и как спорещше само за текста и заглавието , а?

# 18
  • Мнения: 176
Хей, момичета, аз ще се включа пак, но просто не мога да се сдържа  Laughing Днес цял ден с колегите я гледаме тази мацка в Musil Idol и не можем да спрем да се смеем. Дано да ви развесели и вас  Joy Ето тук: http://www.vbox7.com/play:892bc9f9

 smile3532 rotfImao rotfImbo Joy хахахха, Кен Лий!!! ама и с какво чувство го пее. оххххххх, много смешно верно, колегите ми вече сигурно решиха че истерясах  Joy Joy

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 48
Да бе защо се излагат така не ми е ясно, нямат ли някаква самокритика тези хора, май тази година ще има много по-малко истински таланти, а пък кандидати за слава колкото щеш. smile3532
  Ах, аз днес съм много доволна, излезнахме със сестра ми да се пораходим днес в туй чудесно време, обиколих и 2 магазина за бременни ама толкова грозни работи, мерих панталони, мерих сукмани-точно на торба приличах и точно като си мислех 4е до 9-тия месец ще си ходя като повлекана, влязохме в "Кики-Рики" и си намерих много хубави неща- една туника, клин4е и блузка и ей ти цяло ансамбълче си спретнах. smile3521
. Момичетаа, вие как вървите с килограмите, щото аз сигурно вече съм +10, ама ме е страх да се тегля вече no
П.П. Маргарете честито за розовите гащи, да ти е жива и здрава момата!  bouquet

# 20
  • Мнения: 279
Ох тоз клип верно е много смешен rotfImao
Таз добре ли е се питам аз. #Crazy Не е възможнооооооооооо rotfImbo какъв английски е това бе....
margarete, как ти ги откриха миомните възли? С вагинален преглед ли или с ехографа?
Кака Мая благодарско за темичката Hug, колко си добричка Blush
А за килограмите съм вече 61 Crazy , тоест качила съм 11кг вечееее Laughing
На мен пък днес не ми остана време да обиколя магазините ,ама съм решила за утре smile3508 smile3534

# 21
  • Мнения: 3 743
И аз да се отчета Laughing

Моята бебка днес не се спря, не разбрах какво я развълнува толкова мъничката Rolling Eyes

Моят пулс, да не остана назад  Mr. Green е 98, и съм с 7 + /аз си се тегля веднъж седмично засега Blush/

И аз да благодаря на кака Мая за новата темичка. Аз ходих на зъболекар точно преди да забременея и уж оправихме всички зъби. Казаха ми да отида пак след раждането, ама като ви гледам какви неща пишете, ще взема да отида по-скоро. Аз обикновено търпя, но ако сега има нещо, ще си искам упойка, че аз само външно изглеждам спокойна, но вътрешно много се притеснявам и бебонка ще усети със сигурност #Crazy

Пък за съня, само да докопам възглавничка и заспивам; иначе ставам през нощта понякога до тоалетна, но после веднага заспивам.

За Мюзик Айдъл - нямам думи!!! - то бива бива простотия да съберат, ама само това да показват, айде няма нужда, толкова хора се явяват...

Сега си чакам мъжлето да ходим да хапнем. Приятна вечер Hug

# 22
  • Мнения: 148
Кака Мая, и аз да кажа мерси за темичката и да се запиша та да дебна - вманиачих се в този форум newsm10.
Маргарете, искрено ти завиждам за розовите гащи, аз сега се надявах док да каже мома, ама не...
И накрая да се оплача със спането, аз където спя по гръб, защото всичко ми притиска, пък и задника ми се е натъртил явно от седенето в работата пред компа, а и снощи не спахме защото "баткото" цяла нощ не свали 40градусова температура, дано тази нощ е по спокойна та и той да дремне малко smile3518
Аааа, клипчето е супер, аз вчера я гледам и не вярвам на ушите си, ма поне с желание я пееше девойката и си вярваше newsm62

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Ето ме и мен. Ама голяма сьм хаймана, ще знаете. Излязох в 10:30, а се прибрах в 18:00. Пьрво разходка с Дари, после на тьржество за 8-ми март в яслата, игра в парка,  докато хапнем и станало осем.
Честити розови гащи на Маргарет.
Браво Кака Мая, добре си се справила с темичката.  Hug

Днес ме изненада... коластра. Струва ми се доста рано  newsm78. В петък съм на преглед и ще питам. На някой от вас случило ли се е?
Сьвсем нормално и никак не е рано. Някои момичета отдавна вече се похвалиха и тогава коментирахме вьпроса.

... С миналата бременност ходих, та вече хем ми е претърпнало, хем малко ми е по-така земно ...
И при мен е така, не са ме гледали от средата на Януари, но щом бебчо си ритка-всичко е наред. Четох, че е препорачително "насочване за ехографски скрининг в следните срокове на бременността:
- 8-12 г.с
- 16 -20 г.с.
- 28 - 32 г. с
- 38-40 г.с. - при нужда"
. Тях и мисля да си направя.По ЗК ми се полагат само пьрвите две, затова мисля да плащам само за нещо, което си заслужава.  Peace

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 22:18 от samimami

# 24
  • Мнения: 616
Офиоли, там в Созопол на тоз фонтан дето си се фотографирала  седяща аз правиш палачинки / и ги продавах де/ цяла една седмица по-миналото лято... smile3534
Ааааа, ма на мен ми е едно от любимите места Созопол... септември - с бебето пак там!!! А и на in4oka също, доколкото знам  Wink

Уф, само да се оплача... вчера нали оревах света заради свекито, дето ми казва да не купувам количка... МъжО се ядоса (той също не искаше да я купувам сега, но то си е наша работа, и се ядосва като си врат гагите) и каза че ще говори "с когото трябва" да се посвие малко...  Mr. Green
И сега - тормооооз... вече трети път ми звъни свеки по скайпа, аз се правя на ударена, и не вдигам, и се почна със съобщенията... иска да дам банкова сметка, да преведе утре парите за количката  Joy
Ауууу явно е имало мъмрене...
Но аз упорито се правя, че не съм си в къщи, и няма нищо да казвам...  Crossing Arms И без това не мисля да се юрне още утре да я купувам! Де ще я завра? в коридора в студентски, който е и кухня и антре и гардероб??? аййййй ......

стига битовизми!

purshing, днес скивнах това кошче, за което ти говореше meg_h! много е яко, има си и поставка с колелца, тя ти каза вече, че е към 100лв с поставката (само кошчето е 50, обаче с дюшечето и обиколника)има различни цветове!; аз се замислям да си купя такова, ако тръгне да се бави ремонта!

Сега едно от момичетата, с които се запознах в Казанлък, е в болницата и ражда...  Praynig дано всичко да мине нормално (аз като някоя клюкарка тука.... ама се вълнувам!)

kaka maya, чудна тема!!! не се тревожи! На нас ни харесва!
Явно миналогодишния music idol е бил стимул за хората да извисят простотията до нови висини... за сега доста добре се справят в това начинание!  Mr. Green Да продължават все така, че да има да се смеем!!!

А, последно... В центъра, където хода на йога, ще снимат диск с упражнения за бременни, май ще има и с гимнастика, не само йога, и ще се разпространява със списание кенгуру! когато разбера с кой брой, ще ви кажа, но май е април; ако се интересува някой, да знае  Mr. Green

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 20:08 от offioly

# 25
  • Мнения: 279
Хора гледайте Music Idol  Joy
Аз сега за пръв път го гледам, ама то много интересно, тъкмо ако има някой депресиран ще му минееееееееееееее hahaha

# 26
  • Мнения: 616
Понеже захванахме за music idol...
Ако има нещо, което действително искам да възпитам в моето дете, то е да се научи да се уважава само, НО и да уважава и останалите, и да знае кога трябва да замълчи! И да бъде поне мааааалко самокритично...
Това, което се вижда в момента по телевизията е просто потресаващо!

# 27
Хора гледайте Music Idol  Joy
Аз сега за пръв път го гледам, ама то много интересно, тъкмо ако има някой депресиран ще му минееееееееееееее hahaha

Аз гледам, но още съм си депресирана.  smile3518
днес цял ден съм си вкъщи в този хубав ден... няма с кой да излезна всички са заети с нещо, вече искам да родя и да си имам компания постоянно, а не само да се моля за една разходка.  sling

Мамчета аз съм притеснена защото доста ми поомекнаха гърдите от няколко дни и ги чаках да се втвърдят пак, но не искат.
Казвайте да ходя ли при лекаря или не е повод за притеснение.


mamutche честита коластра, и аз чакам моята, но и аз незнам защо тъй като може и да не ми се получи номера.

# 28
  • Мнения: 616
_ALISA_, и аз преди една седмица питах за същото - за омеканлите гърди, и се оказа, че е в реда на нещата! И вече две-три седмици са си мекички както преди бременността, но значително по големи  Mr. Green
А коластрата не мисля, че е задължително да имаш от сега; това не е условие, за да можеш после да кърмиш; така че споко, ще ти "се получи номера", няма страшно  Peace

# 29
  • Мнения: 279
Алиса , за какво да ходиш на лекар newsm78 То това си е нормално. Бебето рита ли те, значи всичко е наред Peace
Има някои през цялата бременност не ги болят, като една моя дружка, ама тя късметлийката и не повръща и въобще много лека бременност кара. А коластра и аз нямам.....
Офиоли, това с номера за количката е много готинооо Joy Голяма си хитруша ти Wink

Общи условия

Активация на акаунт