ЮЛСКИ БЕБЧОВЦИ '08 (тема 26)

  • 11 496
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12
Пърл, ще ми сложиш ли и на мене едни розови гащи   261uu  newsm18 newsm18 newsm18 Доки ни зарадва онази вечер, а ние зарадвахме свекитата-това ще е първото им внуче и първото момиченче от мъжка страна, че те са се навъдили само мъже в техния род. Беше време да разчупим традициите  hahaha

# 16
  • Мнения: 1
   Pearl, мерси за новата темичка   bouquet.Особено се разчуствах от снимката на бебето в зеления хамак.Тя беше част от едно пожелание на мъжът ми за миналия ми рожден ден.И за този се сбъдна бебето  Flutter.Направо се просълзих от кеф  Crazy.
 Днес съм в особено приповдигнато настроение нищо ,че от 6.00 съм будна.Пожелавам ви и на вас, въпреки отново мрачното небе да сте усмихнати и да имате един хубав петъчен ден   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 427
Здравейте,аз пропуснах една тема,и в тази няма да мога да се включвам често,тъй като преди 3 дни НАЙ-НАКРАЯ получихме ключовете за новият ни апартамент и веднага се заехме с ремонта.Така че сега по цял ден обикалям магазините,правя поръчки,а мъжо после плаща и товари Mr. Green Голям кеф. Не знам дали от обикалянето или от приятните емоции,или пък просто му е дошъл момента,но от 3 дни много ясно усещам бебчо да рита newsm44 Толкова е странно,че чак ме напушва на смях като го усетя Laughing

# 18
  • Мнения: 1 584
Пърл,   bouquet

# 19
  • Мнения: 4 371
Пърли, смени си екранното име, ако искаш да си така Simple Smile Аз съм Duci иначе, но някои ми викат Дуки, Дуси и си викам ааа, не Naughty Laughing
Как се казваш всъщност?
Някой нещо ме питаше в старата тема,но забравих Blush Ако е жизнно важно, нека повтори Simple Smile Ако не - като се видим ще се надвикваме Crazy
Аз ще съм с Пепи на срещата, ще има ли други деца освен моето?
О, да, исках да питам има ли лентичка, която показва в кой месец съм, че искам да видя нещо?

# 20
  • Мнения: 223
чааааааакай малко  Joy

Екранното име може да ми е различно от никнейма така лиииии???!

Сега ще разцъкам профила си, изобщо не съм се сетила, че може да има такава опция!

Таня съм аз.

# 21
  • Мнения: 4 371
чааааааакай малко  Joy

Екранното име може да ми е различно от никнейма така лиииии???!

Сега ще разцъкам профила си, изобщо не съм се сетила, че може да има такава опция!

Таня съм аз.
Може, я Mr. Green
Хубаво име имаш, като мойта мама Heart Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 1 902
Добро утро и от мен в новата темичка...

# 23
  • Мнения: 9 903
аз вчера писах за екранните имена, ама сигурно не се вижда  Wink

надявам се да дойда без дете, защото последния път стана голяма драма, ииииии за него кофти, и за мене кофти.

# 24
  • Мнения: 4 371
надявам се да дойда без дете, защото последния път стана голяма драма, ииииии за него кофти, и за мене кофти.
Вие сте като скачени съдове, татко му ли си е тук?
Довечера няма ли да ходиш на форумската среща?

# 25
  • Мнения: 2 171
Пърл, мерси за темата  bouquet

Ели-пате, честит ви нов дом  bouquet. Това е най-приятната част - да избираш, пазаруваш и подреждаш новото си жилище.

Рита, при Мария Шпицер е водната аеробика. И аз съм на мнение, че е много готина мацка и създава супер настроение. На тренировката беше и момиченцето й, което направо ми скри шапката. Така плуваше в големия басейн, все едно е естествената му среда, страхотна сладурка Heart Eyes.

За гъбките - и аз много се притеснявах, но накрая желанието ми надделя над страха. Пък и от друга страна разсъждавам така - при всички положения към 7-8 мес. доки пак ще ми изпише Полижинакс профилактично, за да е сигурен за раждането. Аз ще си проведа курса на лечение, след това ще си поискам и една микробиология за всеки случай, да не е останала някоя гадинка. И така, като вляза да раждам, искам да съм абсолютно сигурна, че съм напълно чиста. А след тези процедури няма повече да се топя в басейна Wink.

Дуци, аз този път ще съм без дете, защото миналия път нищо не разбрах от срещата Mr. Green. А и на всичкото отгоре Алекс се опитва да се разболява, така че най-добре да си стои вкъщи Peace.

На мен пък ми е странно някакви на маса да се обръщам към вас с Пърл, Душичка, Експа и т.н. Предпочитам истинските имена Grinning.

# 26
  • Мнения: 9 903
надявам се да дойда без дете, защото последния път стана голяма драма, ииииии за него кофти, и за мене кофти.
Вие сте като скачени съдове, татко му ли си е тук?
Довечера няма ли да ходиш на форумската среща?
1.да
2.не, нещо не ми се ергенува по късни доби и надалеч  Joy

# 27
  • Мнения: 223
аз вчера писах за екранните имена, ама сигурно не се вижда  Wink

Тити, не пак с лошо, кака  Laughing Вижда се, но на мен "екранно име" нищо не ми говори и след като е така и да съм го видяла, не съм го разбрала в смисъла, в който трябва да е.



# 28
  • Мнения: 9 903
е аз само казах, че нова бъдеща мама сигурно ще си смени екранното име, преди нямаше такава опция.
не ме подозирай непрекъснато в лошо, аз съм мека като една Мария вече, остарях, направих години във форумите, улегнах  Joy

# 29
  • Мнения: 690
Айде, Pearly,честито!  Party

Голям сън ме е подгонил. Днес уж съм на работа, а не мога да се вдигна от леглото...

Общи условия

Активация на акаунт