Отговори
# 30
  • Мнения: 1 020
Мама ме е раждала в една адски гореща година 83-та, началото на юли Simple Smile
тя горката с мен и с брат ми е станала по 90 кг. Sad
а е била 55кг на 176см, и казва че едвам е ходила и че за пръв път в живота и краката и са се търкали така... чак до кръв Sad Това е кофтито на лятото... уж слагаш нещо ефирно... а краката ти се таркаааат, потиш се... слънце.... а аз исках да съм на море поне 2 седмици Sad
за съжаление не знам как ще стане Sad исках да си почина... нали завършвам сега Sad

# 31
  • Мнения: 217
И аз съм раждана по жегите - на 9-ти август... Simple Smile Ама при нас последните 2 месеца ще ни е добре, септември и октомври. Друго си е наистина да раждаш в най-върлата жега Simple Smile

Иначе, и аз съм на морето почти цяло лято - Шабла, при родителите на мъжа ми, на вилата на фара, смятам и на планина да ходя малко...

Добър ви ден, мами!
feel_u, благодаря за куража. Да ви кажа, от 4 дни и на мен взе да ми се гади. Преди това - живот си живеех...
Легео, нали сме на една дата по термин  Wink Наспи се добре, представям си как го чакаш този преглед...

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Здравейте, записвам се и аз в новата тема.
Вомитусхил съм ги давала на дъщеря ми против повръщане, помогали са и.
Лека седмица и целувки Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 817
Zdraveite, momicheta! Syjalqzam, che pisha taka, no neshto mi izchezna Kirilicata, a i Kredor ne vijdam  Sad
Kak ste dnes? Az sym v dobro nastroenie i se chuvstvam po-dobre ot v4era. Pojelavam vi lek sledobqd

# 34
  • София
  • Мнения: 2 089
Добър ви ден, мами!
feel_u, благодаря за куража. Да ви кажа, от 4 дни и на мен взе да ми се гади. Преди това - живот си живеех. Сега фледам на гаденето с надежда, че нещата може би са наред. Ако нещо не е  както трябва, нямаше да ми се гади, нали? newsm17
Ако всичко е наред, не знам и аз как ще я караме лятото. Въпреки, че го предпочитам пред зимата - поледици, студ...Пък така - слагай джапанки и маай гащи из центъра. Хапвай сладолед....идилия. Само всичко да се нареди. Утре съм на лекар - стискайте палци. Wink

Всичко ще бъде наред  newsm10, ще видиш! Няма да се успокоиш докато не идеш на лекар, но се опитвай да се разсееш до тогава! Ние всички ти стискаме палци!

# 35
Здравейте и от мен! По повод на феталната морфология, твърдо съм решила да я направя в 13 седмица и вече имам час за 4 април. До тогава няма да ходя на други прегледи. Чувствам се добре и в тонус, не ми се повдига от нищо. Успех на всички. И лека бременост!

# 36
  • Мнения: 1 020
аз съм чак на 24-ти на изследвания и ще изкукуригам до тогава Sad
по мои сметки тогава ще съм 12 седмица и 3 дена.... ама така е като само отлагам всичко и в последния момент се записвам... Мисля си че времето нещо много бързо взе да лети усещате ли?
аз винаги съм така като започне да наближава сесия... а и писане на дисертация  ме чака Sad
вече 1/4 от бремеността я минах, а си мисля че вчера си направих теста...
то е ясно че последните 2 месеца ще са ада и ще се чудиме колко бавно могат да минават дните Sad ама тогава предлагам много да се разхождаме из парковете... когато няма да сме на бачкане Simple Smile
А като казах разходки... понеже сме много несериозни Simple Smile Кога ще си чукнем срещичка? да се видим и пооплачем на живо на по салатка Simple Smile а на който не му се гади и на повече Simple Smile
 Hug  bouquet аз ви оставям... довечера може да се включа пак за малко Simple Smile

# 37
  • София
  • Мнения: 368
Благодаря за сърдечния прием на всички! Нямам много свободно време да пиша, но да кажа,че днес бяхме с бебо при чичо доктор и всичко ни е наред, тупка му сърчицето, имаме си ръце и крака, мърдаше през цялото време, а аз полудях от кеф и ми стана едно такова мило! В края на 11 седмица съм и малчо е дълъг 42 мм! Все още ми се гади и нищо не ми се яде, все насила се храня, но и това ще отмине!
Аз също ще се записвам на фетална при Марков обаче ми казаха по от рано, че било луднца! А за в коя седмица е най - добре да се направи това изследване и аз искам да разбера!
Приятен ден на всички!

# 38
  • София
  • Мнения: 183
Mамчета, гледам, че удържате фронта  Wink Ние нали сме по-малки (за 28.10 сме за сега) и аз само чета какво ме чака.
Имах проблеми тези дни. Малко и еднократно зацапване. Побърках се. Cry За щастие се оказа, че няма връзка със самия плоден сак  Praynig Иначе сме 1,17 см. От два дни само лежа. Дават ми да ставам само във връзка с тоалетната. И все пак това беше по-добрия вариант-искаха да ме приемат в болницата Cry Така че ако видите зацапване тичайте при доки да се улови проблема навреме. Аз май от запека я направих тази бела и сега ще пия профилактично Дуфалак.

За фетлната морфология гледам че се спряга името на д-р Марков. Той ли е светило в тази област и къде приема? Колко по-рано се запазва час?

# 39
  • Мнения: 697
Утре съм на лекар - стискайте палци. Wink

Стискаме и на краката даже. Всичко ще е наред.

# 40
  • Мнения: 22
Здравейте и от мен, аз просто да се разпиша в новата темичка.  Laughing

# 41
  • Мнения: 11
Здравейте и от мен !
При мен гаденето за сега е малко по-леко,но все още си го има,особенно като си помисля за храна   Sick.
Legeo стискам ти палци всичко да е наред Praynig  Hug
Elichka и аз мислех  дали вече да не се разберем нещо за среща  Heart Eyes
Лека нощ от мен  Hug

# 42
  • Мнения: 817
Добро утро, момичета! Тази сутрин бях при личната да й дам резултатите от кръвната картина и тя каза, че всичко е наред. Даде ми направление и за ЖК и сега трябва да си избера лекар. Моля ви да ми препоръчате някой гинеколог от Майчин Дом, който работи със ЗК и при който мога да си следя бременността.

Да ви питам вие купили ли сте вече нещо за бебето? Аз съм много нетърпелива и вече ми се пазаруват бебешки нещица. Мисля да мине 12 г.с., за да е сигурно, че всичко с бебето е наред и да започна да купувам някакви дрешки.

Хайде хубав ден на всички и много късмет на Легео/b]  Praynig

# 43
  • Мнения: 132
Добро утро!
Аз пък искам и трябва вече да си купя гащеризонче или нещо подобно защото корема ми е огромен, но се притеснявам да купувам преди прегледа в понеделник(тогава ще видят за първи път сърдечна дейност Praynig) Незнам какво да правя по принцип съм сигурно че всичко е ок ама знае ли се.....
Вие какво ще ме посъветвате Simple Smile

# 44
  • Мнения: 217
Добор утро на всички!
Е, Сев, много от рано си се настроила да купуваш бебешки неща Joy, няма лошо, де, но все пак си мисля, че е много рано... Аз с първата ми бременност не бях купила нищо освен памперси  и за 5 дни, докато бях в болницата тати беше накупил всичко...... само си бяхме харесали предварително комплекта за изписване, за да знае той кой точно да купи. и шишетата бях набелязала... Знам, че меракът е много голям, но все пак си мисля, че е много рано   bouquet
Лек и слънчев ден на всички ви пожелавам  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт