РЕДОВНО ЛИ ВИ ПРЕВЕЖДАТ МАЙЧИНСТВОТО

  • 5 243
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 131
и на мен ми го превеждат редовно,но това по принцип може и по интернет сама да си го проверяваш стига да имаш ПИК код,който да си взела от НОИ
Там се вижда това, което вече са превели. Тоест това, което вече е в банковата ти сметка. Там обаче няма информация кога ще ти преведат парите или пък какъв е проблемът за да не ти ги превеждат.
Аз чакам едни пари за декември.

# 46
  • Мнения: 6 274
Оceanid - аз , душа имам счетоводителка , която се занимава с бумащината . Аз м/у другото се обадих в НОИ . И ми казаха , че просто им трябвали 15-20 работни дни , за да ми обработят документите . Иначе всичко било наред . Аз ги попитах дали според тях тези дни не са минали отдавна , и отговора беше :"Амиииии , тогава просто изчакайте ".
Ronisum- няколко поста по-нагоре обясних , че данните , които трябва да подадеш в НОИ (най-често на дискета) се подават , след като си платил осигуровките и заплатите за предишния месец .(Т.е. до 10-то число на следващия). Иначе няма как да стане .  Naughty Без значение дали е държавна или частна фирма .

# 47
  • Мнения: 2 231

Ronisum- няколко поста по-нагоре обясних , че данните , които трябва да подадеш в НОИ (най-често на дискета) се подават , след като си платил осигуровките и заплатите за предишния месец .(Т.е. до 10-то число на следващия). Иначе няма как да стане .  Naughty Без значение дали е държавна или частна фирма .
[/quote]
Djulichka az sum inmjener, ne gi razbiram tezi raboti no e fakt che parite sa mi prevedeni. ne mi se shte da kachvam tuk link kym lichnoto si dosie v Noi za da vi pokaja.

# 48
  • Мнения: 6 274
Не , разбира се  Naughty. Какъв линк ще качваш ?! Просто казах , че е странно .

# 49
  • Мнения: 311
Хайде и аз де се изкажа по въпроса.

И така има няколко неща при мен, а те са следните:

1. Осигурявала съм се винаги на максималната възможна сума,
2. Винаги осигуровките са ми превеждани на време(работя в голяма институция и винаги е било така),
3. По време на бременността НЕ МИ ПЛАЩАХА РЕДОВНО,
4. След раждането и 45-те дни преди него ми плащаха суми, които са СМЕХОТВОРНИ - между 75 и 146 лева и така 5 МЕСЕЦА,
6. След посещение в НОИ се оказа че били допуснали "МАЛКА ГРЕШКА",
7. Обещаха че ще бъде поправена и 1 месец по-късно получих пари, които ОТНОВО БЯХА МНОООООГО ПО-МАЛКО,
8. ПАК посещение в НОИ, пак извинение
9. ПАК НЯМА ПАРИ ОЩЕ 2 МЕСЕЦА
10. Следва изплащане на част от дължимата сума,
11. Сега преди точно 3 седмици се обадих и ми казаха да чакам в следващия четвъртък, от тогава минаха 3 четвъртъка.

Това е коментарът е излишен. Това е БГ. И ако още има някой, който вярва в нормалността на нещата в тъпата ни, отвратителна и мръсна държава, ще му кажа само да прочете горното.

# 50
  • Мнения: 2 231
miaM i az po princip smiatam che povecheto v NOI sa golemi TUPANARI, zaradi drugi moi "dopirni tochki" s tiah. Iskreno te sujaliavam, i mnogo se radvam che na men mi spestiavat takiva emocii. naistina henormalna dyrjava. Sick

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Ronisum ,опитай да използваш кредор, много е лесно   bouquet 

 Пишете на кирилица! Какво е КРЕДОР, как се използва? Кирилизиращи програми.

# 52
  • Мнения: 353
Да,нямала съм проблеми. Peace

# 53
  • Earth
  • Мнения: 1 952
ДА  Peace

# 54
  • Мнения: 1 931
Редовно. На 5 дата ми ги превеждат, ако се пада почивен ден първият работен веднага.

# 55
  • Мнения: 668
до сега винаги са точно на датата,ако не се пада почивен ден.нямам проблеми!

# 56
  • Мнения: 2 231
опс. Сега забелязах, че само аз пиша с латински букви. Всъщност нямам проблеми с кирилицата (т.е. фонетичният). Ще го имам впредвид.  Embarassed

# 57
  • Мнения: 2 587
Аз си го получих оня ден за януари от работодателя.Още се чудя кой е виновен,че ми го дават с 1месец назад,и на кой да се развикам:НОИ или работодателя?А и ми го дават,когато ф-та имала пари Shocked

Аз съм го получавала с по три месеца закъснение,като ми се превеждаше от НОИ впредвид че сама си бях работодател и всичко си ми беше редовно откъм документация.

# 58
  • Мнения: 610
Аз не го получавам редовно,къде причина в НОИ,къде най-често в работодател.Напоследък вече много се изнервям още не съм взела за януари. #2gunfire

# 59
  • Мнения: 721
Болничните - не, но от както минахме на майчинство - съвсем редовно  Peace да чукна на дърво

Общи условия

Активация на акаунт