Отговори
# 210
  • Мнения: 200
Пфуу най-накрая малко дъждец, няма нищо по-хубаво от лошото време!
Аз днес никаква пак не я свърших, само филми зяпах.
Проверих си резултатите от МБ - чисти саа  newsm44
И мен днес ме прибоцкват яйчниците на моменти даже си ме прерязват, ама мисля че не са контракции.
Ох на моменти така искам вече да раждам, а на моменти съм сигурна че няма да се справя. Неизвестността е гадно нещо, да чакаш всеки момент да се случи нещо още повече ми опъва нервите.
Ако можеше някой просто да ми каже " да моето момиче ти на 22 или на 30 този месец ще родиш" по спокойно щеше да ми е  Flutter

# 211
  • Мнения: 54
Ценителката, аз ако успея да стана утре сутринта, ще взема GPS-a на мъжа ми и ще опитам с негова помощ  да ви намеря, въпреки че нямаме хубава карта за София, но дано да стане.  Аз също съм толкова зле с ориентацията, че даже и подробно да ми се обясни, пак ще се загубя Embarassed  Ако успея да се надигна от леглото ще ви звънна, че идвам или ще пиша смс, но не мога да съм сигурна защото има нощи в които не спя и ставането е немислимо. Така, че като се съберете да не ме чакате, аз ако мога да дойда ще пиша като наближи 8.30 да знаете Grinning

# 212
  • Мнения: 105
Vercho, хубава си ви е количката. на нас никазаха че триколките не били стабилни и не е желателно да е с помпещи се колелета. вече и аз незнам. затова и реших да попитам във форума- знам че тук се споделя инфо и опит и всеки го прави с най-добри намерения

# 213
  • Мнения: 121
Aquariel, и аз вече втори ден усещам леки болки в яйчниците ли, не знам, но много напомнят болките при цикъл, които имам. Но иначе нямам никакви признаци за раждане. Нито коремът ми се е смъкнал, нито тапата ми е паднала... Е, чувствам втвърдяване на корема от време на време  newsm78  Аз честно казано не мисля кога ще дойде момента да родя, някак си още ми изглежда много нереално всичко  Laughing Като гледах вчера малките сладурчета и не можех да си представя, че и аз ще си имам такова мъниче вкъщи  Simple Smile

# 214
  • Добрич
  • Мнения: 52
Aquariel ,нали знаеш,че мисълта е мнооого силно нещо-мисли си ,че само най-доброто ще се случи,по-най-добрия възможен начин.Не си помисляй,че не може да се справиш,че така само го викаш да се случи.

И мен ми е нервно,че не знам кога ще е и много се мъча да не се притеснявам,и да си призная доста се успокоявам като чета тук,все пак не сме сами,а цяла тумба тумбаци Hug

# 215
  • Мнения: 3 116
Момичета, може ли някоя от вас да ми отговори.

Имам силно течение, но като засъхне остава бяла коричка, предполагам че не са води, но все си ходя с мокри бикини (извинете за цветущото описание)  Thinking Някоя от вас има ли чак толкоз силно течение. То това положение е от седмица, ама нещо днес взех че се притесних  Sick

# 216
  • Мнения: 80
hrisi-pisi, ти какъв цвяр Карера си взе? Май и milenag последно се спря на такава. От къде я взе и колко пари ти излезе? Като че ли и при мен везните накланят в тази посока, но в неделя като ходих в Пигис Хаус от Cangaroo-тата имаше само Extravagance.
На Карерата има ли възможност за монтиране на столче за кола (кошница по-точно)?

Ние на живо количката я гледахме в 3 магазина - Пиги'с Хаус (наистина последният път като ходихме я нямаше, но казаха, че за няколко часа могат да я доставят). Цената там беше към 380 лв. (дано не се лъжа). В Хиполенд я има - там беше към 400. Виждала съм я и във фирмения магазин на Cangaroo - май 375 беше (имам визитка на магазина, ако ти трябва точен адрес или тел.), а една мама, която си я ползва отдавна и е много доволна каза, че я е взела от Илиенци пак за 375 лв. Иначе аз май не се изразявам съвсем правилно - това е нашата количка, 100% нея ще вземем, но бяхме решили таткото да свърши това веднага като се появи бебо. Но супер много четох и проучвах и наистина са добри отзивите. Разбира се има и много по хубави, но на малко по-други цени.  Относно цвета се колебаехме между синята с оранжаво и червената, но предвид днешните събития май ще е синята Simple Smile Не съм сигурна за кошчето за кола...Дано да съм ти била полезна Hug

# 217
  • Мнения: 200
Момичета, може ли някоя от вас да ми отговори.

Имам силно течение, но като засъхне остава бяла коричка, предполагам че не са води, но все си ходя с мокри бикини (извинете за цветущото описание)  Thinking Някоя от вас има ли чак толкоз силно течение. То това положение е от седмица, ама нещо днес взех че се притесних  Sick
да аз имам, ако не съм с превръзка са ми мокри бикините задължително. А и ежедневните не ми помагат, бързо ги мокря  Embarassed И при мен е като че ли бяло, но понякога е и жълто, в последно време е по-гъсто......не само ти си цветуща в обясненията  Crazy Embarassed. Аз го имам поне от месец. А МБ ми е чиста, водите са ми в норма (за сега) така че би трябвало да е нормално!  Peace

# 218
  • Мнения: 3 116
Aquariel мерси за бързото включване  Hug

И на мен МБ ми е абсолютно чиста, водите ми и те бяха в норма последно, тъй че сигурно е някакво нормално течение. Пък на консултация съм чак на 25/03  Thinking

# 219
  • Мнения: 70
Здравейте мами  Hug
Ние тази сутрин си намерихме колата със счупено стъкло и цял ден в районното, при застрахователите, после в сервиз. Голям късмет извадихме, тъкмо паркирахме пред блока с ново стъкло и заваля. Нищо не са ни откраднали гадовете, то няма и какво, само са ни направили беля и цял ден трябваше с това да се занимаваме. И колата на мое име, та цял ден се друсах по хубавите софийски улици. Ама здраве да е, важното е че накрая свършихме работа.

vercho, болките сигурно са от  пътуването, и на мен ми се е случвало. А как ти се сториха отворените врати в Шейново, нищо не казваш.

stefinka, много мило ми стана от твоята история.

veni_b, бързо да се оправяте и ти и дечицата.

hrisi - pisi, честита пишка  Laughing Добре че все пак се е показал срамежливкото накрая.

Честита месечинка на Дари, дано Сладка мама се включи скоро с хубави новини.

ritka, и аз имам течение, което се усили последните 1-2 седмици. Но нали преди раждане е нормално да се засили. И на мен ми мокри много и после като засъхне, и стои бяло или леко жълтеникаво. Иначе и моите води са в норма.

За багажа, моя ще е на две части, иначе с големия куфар ще трябва да ме карат в родилното.
За превръзките, аз днес си намерих в една аптека и си взех. Иначе за мамите от София, в Штъркел също ги продават, днес трябва да са получили даже.

За записа на тонове, на мен ми правят от 36 седмица. Ходя в Шейново, защото там имам уговорка с лекар за раждане и той направо след записа ми ги разчита. Само че са платени. Така ми се идва с вас момичета в ТК, ама много ми е далече, а и да си призная трудно се ориентирам с градския транспорт  Embarassed Иначе няма да е лошо и там да ходя, тъкмо ще си прекараме страхотно, а и няма да плащам  Laughing Те и мартенките ходят така на групички и си избират да влизат по двойки.
А на ЖК ми слушаха тоновете с прословутата дървена слушалка.

За епидуралната упойка не се бях замисляла за проблема с ходенето. А казват, че боли по-малко ако се разхождаш докато получаваш разкритието, а и бебето по-лесно слизало надолу от гравитацията. И аз се колебая за упойката, но май ще го решавам на момента, така каза и док.

И накрая да ви питам нещо за хълцането на бебетата. Колко често хълцат вашите бебета и по колко време? нашата бебка хълца по 3-4 пъти на ден, някой път по 5 минути, а преди малко сигурно хълца в продължение на 20-30 минути милата newsm78 Дали е нормално?
Леле че дълго стана, хайде хубава вечер от мен   bouquet

# 220
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
ritka , Aquariel и аз съм същата  Embarassed Поне няма да се притеснявам . Днес за това течение пак ми изписаха КЛОТРИМАЗОЛ , но понеже ми го изписаха без преглед се чудя дали да го купувам. newsm78
Бибобибо не ги е срам тези хора #2gunfire

# 221
  • Мнения: 3 116
Ох, така се заблях Simple Smile

Честита месечинка и от нас на Дари  Heart Eyes Сигурно вече са си вкъщи и се гушкат  Hug

Хриси честита ви пишка, голяма изненада  Crazy

Всички болнички дечица и мами да оздравяват   bouquet

Бибобибо, за хълцането от богат опит. Много хълца и сега бебока и Мая се скъсваше да хълца. Понякога хълца на час, понякога на повече, по 5-10 минути Simple Smile И Мая много хълцаше и бебока също сега хълца  Hug

# 222
  • Мнения: 371
Момичета благодаря ви за отговорите  bouquet , но аз днес се видях с докторката и тя ми каза че тези лекарства дето се впръскват в носа не са подходящи и по-добре да не ги ползвам,затова и нищо не си взех и сега направо главата ме заболява да се напрягам с тази хрема Confused

# 223
  • Мнения: 105
аз също съм с течение. утре ще ми излязат резултатите. постоянно ходя с превръзки защото не знам кога ще ме изненада.

# 224
  • Мнения: 200
и моята бебка хълца всеки ден, понякога по 2-3 пъти, средно по 5-10мин, вече даже като хълца е много по-осезаемо, целият ми корем се тресе, много е сладко. Незнам дали има някаква връзка, най-вероятно не но 90% от случаите почва да хълца след като съм се наяла  newsm78
днес разбрах от една позната че като е раждала в ТК преди 3-4 години е попаднала на много непохватна анестезиоложка, за епидуралната и я боцкала 4-5 пъти докато успее. хвана ме страх доста и както се бях навила за ТК, май пак ще се върна на Шейново, а и моят доки каза че ако трябва да избирам по-добре Шейново. Вече и аз незнам  #Crazy newsm78
верчо кажи наистина как беше на отворените врати?

Общи условия

Активация на акаунт