СЕПТЕМВРИйски мамета щастливи чакат бебешори умни и красиви!

  • 12 646
  • 296
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 21
Здравейте и от мен Simple Smile
Асе, ще се възползвам и аз от инфото за сутиените. Лично на мен на триумф не ми харесват, защото е прозрачна и много тънка чашката. просто не бих се чувствала комфортно. за да загладя положението си взех сутиен с плътна чашка без банел и засега става, но се влюбих особено в единия, който Асето е дала и ще си го взема.  Hug

# 271
  • Мнения: 391
За зъбите - тука се прави на всички деца и не са ни го предлагали за млечните, само за постоянните. Измиха зъбите, изсушиха ги и ги намаза с този "лак" (не знам как ще се казва на български, беше като паста). То се втвърдява и след това бавно бавно се изтрива през годините. И затова го правят пак всеки 3-4 години. Предпазва дъвчащата част на зъба от кариеси, където по-принцип са най-честите. Със сигурност би трябвало да го правят и при вас, не е като да е сложна процедура. Просто питайте.

Ирини, не съм сама, а и кой каза че се справям прекрасно Wink. Мъжът и той работи от вкъщи, та си помагаме. Аз като трябва да ходя някъде, той поема децата и обратно. Плюс това голямата е на училище и дребната на градина два дена в седмицата.

Веч, имам website, но е малко старичка. Ще ти пратя, нали си ми дружка фотографка.

Къде са коремите, момичета???? Ама бой ще става, ще се чуе през океана. Бой!

# 272
  • Мнения: 1 633
Искам да ви питам нещо, мамите с опит по щ езнаят. Имам склонност да задържам вода и да се подувам. Така си бях още от преди уж всичко ми е наред ама като преям и ако е по солено веднага се надувам , взимала съм даже диуретици и се оправях. За да се справя с проблема спрях изцяло солта и вече няколко години ползвам заместител, и увеличих мн. приема на течности защото бях чела че колкото повече приемам толкова повече отделям и бях ок. Сега пак взех да се понадувам, обаче четох за отоците при бременност разни статии и там пише да се ограничат течностите особенно втората половина на деня, и сега се чудя да намалям ли течностите или да увеличавам newsm78  А съм толкова в началото как ли ще се надувам по нататък............ И още нещо кафето знам че действа диуретично, а се га четох че спомагал за задържането на течности и да се избягва Уф............ какво да правя.

# 273
  • Мнения: 16
Леле бърборани, две седмици ме нямяше и сега още две седмици ми трябват да ви изчета...
Ами да си разкажа и аз патилата - получих частично отлепяне на плацентата и кръвоизлив, та бях пет дена в болница и ми надупчиха д-то от инжекции. И тъкмо си мислех, че съм е оправила - пак започна кървене и ту спре, ту пак се появи - и така още една седмица. От няколко дни обаче няма и започнах да ставам по малко, а другата седмица и на работа мисля да тръгвам.
Май имаше още една девойка подобен проблем - ако иска може да ми пише, че нали и аз минах през този кошмар, знам какво е... пу- пу....
Но днес бях на лекар - май вече всичко е наред, бебо си расте, отново казаха, че ще е момченце Simple Smile
Хайде стига от мен, че пак мисля да полягам...
 

# 274
  • София
  • Мнения: 7 673
Ради  Hug
Важното е, че всичко е наред и успех оттук-нататък! Praynig

# 275
  • Мнения: 934
Искам да ви питам нещо, мамите с опит по щ езнаят. Имам склонност да задържам вода и да се подувам. Така си бях още от преди уж всичко ми е наред ама като преям и ако е по солено веднага се надувам , взимала съм даже диуретици и се оправях. За да се справя с проблема спрях изцяло солта и вече няколко години ползвам заместител, и увеличих мн. приема на течности защото бях чела че колкото повече приемам толкова повече отделям и бях ок. Сега пак взех да се понадувам, обаче четох за отоците при бременност разни статии и там пише да се ограничат течностите особенно втората половина на деня, и сега се чудя да намалям ли течностите или да увеличавам newsm78  А съм толкова в началото как ли ще се надувам по нататък............ И още нещо кафето знам че действа диуретично, а се га четох че спомагал за задържането на течности и да се избягва Уф............ какво да правя.
Kъде се подуваш по-точно?
Кафето действа дуретично.

Шейле, какъв корем бе, жена.... Ми то нямам...леко подут е от газове, ама какво да показвам.... newsm78 Те коремите тепърва ще растат, сега започва излизането на матката от малкия таз,  така, че до сега си показваме само подутите от атония на червата и газове коремчета...Но за сметка на това кчих снимка от УЗ преглед.  Hug

# 276
  • София
  • Мнения: 7 673
Ради  Hug
Важното е, че всичко е наред и успех оттук-нататък! Praynig
Аз бях с частично отлепване на плацентата миналата бременност. Ако помниш, ти споменах, като се видяхме. 5 дена лежах вкъщи и една приятелка мед. сестра ми биеше инжекции. Тъкмо се оправих и след една седмица се повтори. И толкова. Повече не съм имала проблеми с бременността. А човека го видя с очите си Wink

# 277
  • Мнения: 33
Асе, а без сутиен може ли? Simple Smile Моите гърди по принцип не са особено големи и сега по време на бременността са понаедрели, но са ми точно Laughing И напоследък взех да ходя без сутиен, защото се чувствам некомфортно в него. Иначе предложенията ти ми харесват. Wink
Дидка, съчувствам ти за това, че си на работа и не можеш да си дремнеш през деня. Аз вече не ходя на работа, но знам какво ми беше по цял ден в офиса и особено следобед, като ми се затваряха очите ми идеше да си полегна на бюрото. smile3507

# 278
  • София
  • Мнения: 3 124
Ей, момичета, цялата тема ще мине, пък аз да не се разпиша!  Party

Как се казва тази серия на Триумф за бременните?

За водите- при мен и двата пъти раждането започна с изтичането на водите, без контракции. И двата пъти ме слагаха на системи. Чудя се дали поне третия път ще мина без тези системи, че са много досадни, пък и съм чувала, че предизвиканите контракции са по-болезнени от естествените....Но усещането не може да се сбърка с нищо- те излизат на тласъци, различно е от напишкване, но още по-мокро!  Joy

Ирина, аз турих още едно килце отгоре..... Rolling Eyes станаха май две, откакто забременях....засега това е добре, мисля, само да не започне главоломно наддаване....

ради78, стискам палци лошото да е отминало и вече спокойно да се радваш на бебчето и безпроблемна бременност!

# 279
  • Мнения: 390
Здравейте бърборани мами
исках да ви благодаря за поздравленията, но не мога да стигна до форума, и естествено не мога да насмогна с четенето  Blush

Вчера бях на фетална морфология - всичко е ок, каза док  newsm44, бебчо си отговаря на седмици, малко едричко върви от към крачуни, но тя и Никита по размери е колкото 3г, а е на 2. Той татито е 2 метра, така че.... има обяснение. Човечето се беше надупило и док каза че не вижда чурка Mr. Green, но не е категоричен. Лелееееее татито как се разочарова.... а аз го успокоявам - така ще му е по практично, няма да копуваме момчешки дрешки... аз се зарадвах, всъщност нямам ясни предпочитания, стига да е живо и здравичко човечето.

# 280
  • Мнения: 21
Добър вечер дами,
как се радвам, че сте видели какви са ви бебенцата...  newsm30 нямам търпение да стане понеделник и аз да видя моето

момичета, кажете някой романтичен, приятен филм. вече не знам какво да гледам

# 281
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Момичета, привет! От 2 дена само ви чета. Сега ви изчетох и реших и аз да се включа. Вече качвам 4-я си килограм. Уж се старая ама...то си ми се лепи на дупе,корем и цици. Какво да се прави.
За водите - не са ми изтичали,защото родих секцио.
За сутиените - онзи ден си купих един,който си е с банел и ми е много удобен и само да не паднете. От размер 75 В сега съм 85 С  #Crazy #Crazy #Crazy. Циците са ми огромни, пречат и болят.
От днес усещам бебето и съм много щастлива. Бях забравила тези моменти. Много приятно изживяване. Мисля от другата седмица да пусна малкия на детска ясла,та да мога да си почивам малко повече. Че после...няма почивка!
Уж бях спряла да ходя нощно време до ВЦ,но от 1 седмица пак се започна.Може да е само веднъж,но ми стига после да не мога да заспя. Дано като се роди бебето да спи през нощта. /за разлика от Ники/.
Ами това е от мен....
Успех на всички,на които им предстоят изследвания и БРАВО на  тези,при които всичко е наред.   bouquet  bouquet  bouquet

# 282
  • Мнения: 3 926
А, то без сутиен наи-хубаво, ама не всички можем, пък и някои се пазим от гравитацията Laughing
Инае потемата с подуването...задължително при лекар. Такива неща трябва да се следят Rolling Eyes
Ставам, че сме на гости на една дружка, която има сходен термин с моя Simple Smile

# 283
  • Бургас
  • Мнения: 27
Аз само да ви се усмихна, да ви цункам и да пожелая спокойна вечер! Утре -повече! Hug

# 284
  • Мнения: 1 226
Запис и от мен във вечерната седенка  afwitch Ще гледате ли Форта?
Муцо не лъжи.Утре си със любимия.И утре няма да те има. Излагаш ме. Hug

Общи условия

Активация на акаунт