ОКТОМВРИЙЧЕТА големи плуват в мамини кореми

  • 10 359
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 132
Всичко е ок отговаря си на седмиците и другата неделя (на 30)Ще ходя да ми направят картон и да ми дадат талонче за изследвания, а в 17 седмица биохимичния скрининг. Аз още утре ще звънна да си запиша час при Марков за края на май.Сега ще приспивам баткото GrinningДо после

# 46
  • София
  • Мнения: 278
Енигма,гледам че докато се наканя да влезна са ти отговорили Hug
щом си до окръжна болница, с тролей 5-ца в посока младост слизаш на технополис(или техномаркет все ги бъркам)
на отрсрещния тротоар 50 метра нагоре ще видиш един висок нов блок,входа му е от вътрешната страна,а магазина е на партера.
за секса при мене е обратното...
на мен ми се прави,ама няма кой да ме чуе Sad

# 47
  • София
  • Мнения: 368
милички, я ми кажете, че вече не знам на кой да вярвам!В 13 седмица съм и ходя само в частния кабинет на моя доктор, кръвните изследвания си ги платих, не съм се записала на ЖК. личната лекарка ми е в далече от квартала, в който живея в момента, а и трябва да си я сменя ( канех се да я сменя отдавна, по лични причини, няма да навлизам в подробности )но това може да се случи през юни. Късно ли ще бъде през юни да се запиша на ЖК след като си сменя личния лекар. разчитам на вас да ми помогнете....... Cry

# 48
  • София
  • Мнения: 368
Не им обръщайте внимание на мъжете!моя си мисли че като правим секс ще навреди на бебето, иди го убеди , че няма страшно ако сме внимателни, обаче........едно си баба знае едно си бае Laughing
Сиси да не говориш за Зората в младост 1, защото Технополис е в младост 4 Thinking
лили, аз в 4ти месец ще правя Фм.

# 49
  • София
  • Мнения: 183
Trixy, аз нещо не разбрах-каква е целта да се записваш другаде на ЖК щом и без това смяташ да те следят на частно? При твоята докторка (на частно) няма ли ЖК на абонамент, че да ти излезе по-евтино за цялата бременност? Аз поне така ще направя, за да са ми включени и изследванията.

За интимните моменти с мъжо само си ги сънувам. Tired на нас ни е забранено поне докато не вляза в 4-тия месец, когато ще се произнесат допълнително. Нали знаете, гладна кокошка просо сънува.

# 50
  • Мнения: 132
Аз пък и преди когато бях бременна и сега нямам особено желание Tired
От време на време обаче ми идва музата и ела да видиш hahaha

# 51
  • София
  • Мнения: 965
Не им обръщайте внимание на мъжете!моя си мисли че като правим секс ще навреди на бебето, иди го убеди , че няма страшно ако сме внимателни, обаче........едно си баба знае едно си бае Laughing
Хи хи - и при нас ситуацията е същата  Crazy
Снощи сънувах че правим секс  Crazy
На сутринта му разказах, а той твърдо.."Аааа - не - докато не отидеш на лекаря и той не одобри никакъв секс "  Naughty Naughty Naughty
 Tired

# 52
  • София
  • Мнения: 368
Trixy, аз нещо не разбрах-каква е целта да се записваш другаде на ЖК щом и без това смяташ да те следят на частно? При твоята докторка (на частно) няма ли ЖК на абонамент, че да ти излезе по-евтино за цялата бременност? Аз поне така ще направя, за да са ми включени и изследванията.

mylili, целта е болничните, направлението за раждане и т.н. подробности, моя доктор не издава такива документи - това ми е притеснението

# 53
  • София
  • Мнения: 368
извинявайте, май съм малко заспала.....

# 54
  • Мнения: 2 140
Здравейте,мами!Моят доки ни забрани секса до 3-тия месец.Тази сутрин си **върнах закуската. SickМалко съм настинала. Tired

# 55
  • София
  • Мнения: 183
Ааааа, trixy, сега разбрах каква е идеята. Май аз съм заспалата Wink

# 56
  • София
  • Мнения: 368
mylili, ми да ти кажа простено ни е, да не ни е лесно,я!просто съм объркана,защото всеки ти казва нещо различно

# 57
  • Мнения: 678
Здравейте мацки. Аз чак сега се включвам, но сега ми остана време и докато ви изчета.
Гери честито ви тупкащо сърчице  Hug
Относно секда и да ми се иска в момента не смея - предния път от един секс се почнаха едни истории, че после 9 месеца без секс  Crazy Така че предпочитам за момента да изчакам три месеца и после да се наслаждавам по-дълго - не че с малкия звяр ше остава възможност, ама човек може да си мечтае  Blush
В четвърти месец се прави биохимичен скрининг, който е за Даун и аз ще го направя задължително. За ФМ моят доктор каза, че може да се направи на обикновен 2Д и аз му вярвам, въпреки че във ІІ Градска също има 3Д и не знам каква муха ще ми влезе в главата до тогава  Twisted Evil
За сега това е от мен. Желая ви сладки сънища  Hug

# 58
  • Мнения: 10
dobro utro i ot men!ama vie naistina ste mnogo burzi nespite li izob6to?az vse mi se spi.kakto vijdam v edin moment tiq koito sme ot provinciqta opredeleno nemojem da se vklu4im vuv va6ite razgovori.za koeto vie nqmate vina razbira se(kakvo ste vinovni kato ste ot sofiq),ama v edin moment pone az se 4ustvam izolirana i izli6na vuv koqta i da bilo tema.tova e moe mnenie ne sum iskala da vi obidq i zasegna ,oba4e 4eta 4eta i vse razni ne6ta za doktori koito sa si tam pri vas ,magazini ,blokove i t.n .az pi6a ,zadavam vupros4eta,izkazvam mneniq ,na koito nikoi  ama nikoi ne mi e oburnal vnimanie .kakto edno momi4e be6e pisalo odeve se 4udq dali nqkoi ni zabelqzva.ot tova mi stava bolno,poneje misleh ,4e tuk 6te namerq razbirane ,hora sus shodni interesi (bremennost i vsi4ko proti4a6to prez neq),a se okaza ,4e sum se lugala.razgovora se vodi ot nqkolko 4oveka i do tam.ako moje  da oburnete vnimanie na tova 6te sum vi mnogo blagodarna,a ako re6ite da me izklu4ite napulno 6te vi razbera.nadqvam se pone s tova obru6tenie da buda leko zabelqzana .
lek den vi jelaq !

# 59
  • Мнения: 2
Добро утро хубавелки!

Имаме си нова мама Maria D  newsm74. Добре дошла сред нас!

Вече започнах да осещам липсата на работното място. Може би сега вече ще започне да ме хваща яд  newsm61.
Може ли да има такива гадове мръсни.

Поне времето е хубаво и ще планувам разходка с настоящите вече около мен мами.Но да си призная не ми се среща много с тях. Хора, възможно ли е това да ти е непрекъсната тема на разговор? И всеки да ти вика "Ти сега ще видиш от къде изгрява слънцето". Преди да си направим бебенцето, ние много се пазехме /4 години/, аз просто не се виждах в ролята на майчица. Но идва един момент, в който природата си казва думата / аз съм на 26, а той на 34/. Сега всички хора, започват да ме питат защо толкова съм чакала, не е могло да стане ли, въобще какво се е случвало? А то пък взе даже че се случи по-бързо отколкото очаквахме, работихме само 7 месеца по въпроса.
Това на мен не ми харесва, искам да се срещам с майки, които ще повдигнат и друга тема на разговор. Хайде ние сме още в малките месеци, и някакси еуфорията особено покрай първата ни бременност още не е отминала и някакси ни е простено, си мисля аз.

Хайде излях си малко негодованието  Weary, благодаря че ме изчетохте

gery roz честито тупкащо сърчице   love001

Общи условия

Активация на акаунт