Какво най-много ви дразни в България?

  • 5 664
  • 157
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 668
1.Дразнят ме никнещите , като гъби строежи на най - невероятни места и това , че никой не упражнява контрол върху строителството . Достатъчно е да си платиш в общината или на главният архитект и си готов - можеш да строиш върху детската площадка примерно .
2. Дразнят ме вземащите вече връх простотия и селения и озлоблението в хората .
3. Дразни ме полицията , която нищо не върши .
3. Дразни ме мръсотията
4. Дразни ме шумът и това , че никой не спазва наредбите - примерно м/у 14 и 16ч. да не се вдига шум.
5. Дразнят ме всевъзможните данъци за винетки , пътен данък / доста висок за големите автомобили / , а в същото време улиците се разпадат.
И така ... мога още много да пиша , но няма смисъл ...

А и циганите ме дразнят . Но повече ме дразнят идиотите , които държат насила да ги интегрират.

# 91
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Как не ви е срам да се дразните от България и българите? И публично да го заявявяте.  Confused

# 92
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Войнстващата простотия.
П.П. Една позната си правила списък - "за" и "против" да напусна страната. Имала много "за". Само едно "против" - Азис.
Вече не живее в България.

# 93
  • Мнения: 122
Харесвам родината си.
Опитвам се да превъзпитам себе си............... това е.

# 94
  • Countryside
  • Мнения: 11 659
Войнстващата простотия.
П.П. Една позната си правила списък - "за" и "против" да напусна страната. Имала много "за". Само едно "против" - Азис.
Вече не живее в България.
Ох, болна тема е този индивид и подобните нему. Ама тя простотията не ходи по гората....а по хората  ooooh!

# 95
  • Мнения: 1 152
1. Най-общо казано задоволително големият процент, т.нар. овчи народ - безотговорност, бездушие, и много блеееееене.
2. Всичко останало произтича от точка 1.

# 96
  • Мнения: 3 521
Едно-единствено нещо - нежеланието на 90% от хората да видят по-далече от собственото си дъ.

# 97
  • Мнения: 1 479
Имаме страхотна природа и море!Дразни ме управлението.Дразни ме факта,че управляващите не правят нищо за развитието на селата и градовете в Бьлгария.Най-много се дразня от всички дошли "от кол и вьже "в София и обьркаха ритьма на живот на столичани!В момента градьт ми не е това,което беше #Cussing out

# 98
  • Мнения: 2 386
Съгласна съм с всичко написано. Но мен не ме дразни, а ме отчайва, наистина.

# 99
  • Мнения: 606
Да и мен. Циганите на сапун.

Не ща такъв сапун!  Stop

# 100
  • Мнения: 824
Дразня се,че обществото ни няма гражданска позиция.Повечето хора мислят,че те не са в състояние да променят нещата.А кой трябва да ти помогне,ако ти сам не си помогнеш?

# 101
  • Мнения: 505
Невъзпитаните, прости, нетолерантни, злобни и нечистоплътни хора - има ги в изобилие тук и май няма шанс да изчезнат скоро, защото възпитават поколение след поколение... Tired

# 102
  • Мнения: 94
дразни ме това че вече не можеш да живееш нормално,мизерията,гладните хора по улицата,но не ме дразнят те а тези които го позволяват.С една дума икономиката ни е пълен провал Close

# 103
Липсата на култура в България най-много ме дразни.От там идват и всички други неща,които ме дразнят-как много хора си хвърлят боклуци просто ей така по улиците например.

# 104
  • Мнения: 183
Безхаберието на хората!Но тъй като аз се опитвам да реша моите си проблеми и дразнения,се опитвам да събудя скапаният народ...Не ми ли личи!?

Общи условия

Активация на акаунт