ВРАЦА - 12

  • 13 354
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 68
На мен с ами казвали,че пола на детето се определя и по това на кой последно се е сменила кръвта,понеже нали през определено време на човек му се сменя кръвта и на който последно се е смениха y или x са повече.Някакви такива.

# 16
  • Мнения: 159
Благодаря ви за комплиментите  Hug Сега се прибрахме с малката- леле какъв студ настана вън  cold , дано това да са последните студени дни тази зима. Според таблицата трябва да имам момче  newsm78 , а пък аз си имам момиченце Simple Smile
metko добре дошла Hug

Последна редакция: пт, 21 мар 2008, 17:35 от Bubeto79

# 17
  • Мнения: 904
Не искам да ви разочаровам,но според таблицата дъщеря ми трябваше да е момче. Mr. Green

# 18
  • Мнения: 68
Не ни разочароваш, споко Simple Smile

# 19
  • Мнения: 556
Вече мога спокойно да си отдъхна,приключих със всякакви теми,реферати и прочие. newsm44

# 20
  • Мнения: 68
Браво,време е за отдих

# 21
  • Мнения: 2
Ха здравейте и от мен.Тук последно време само ви чета и нямам време да напиша един ред толкова съм заета.
Бубе  Hug браво много готино е станало оформлението.
buba_85 ти случайно да не работиш в складовете.Аз май днес се изложих, че ходихме май при вас да си пълним тонер касетата.Бях с мъжа си и Ани, ако е така извинявам се  Embarassed.

# 22
  • Мнения: 41
здравеите и от мене, много сте бързи бе хора, аз си направих с моя една разходка до кораба радецки Hug беше много готино не бях ходила а вие сте писали  #Crazy не мога сега да смогна

# 23
  • Мнения: 41
На мене от таблицата ми излиза момче, а и вече 2-3 пъти ми казаха че са 100% че е момче, така че не знам newsm78 само да не излезе накрая момчето да пикае клекнало че купих и чорапки в синьо hahaha Joy Joy Joy

# 24
  • Мнения: 556
ние с мъжкото тяло ще се възползваме от това,че днес е петък и утре не е на работа и ще излезем да пием но нещо,и да хапнем евентуално Grinning

# 25
  • Мнения: 41
litle angels ако не етайна къде ще ходите, хубава ли е кухнята?
Пожелавам ви приятно искарване на вечерта

# 26
  • Мнения: 728
Е Бубе тоя път те признах.. нямаш равна. Страницата е  newsm74

metko  welcome дано ти е забавно с нас

Таблицата не върши  Crossing Arms
Колко такива калкулатори за пола на детето има в нета не е истина и по всичките Крис трябваше да е момиче, да да ама не.
То всичко зависи от мъжа.  Naughty Той ги носи У хромозомите
Аз докато бях бременна много ходех в китайския.. този новия който е до ферит не е зле там.

Последна редакция: пт, 21 мар 2008, 19:53 от Red_Sonya

# 27
  • Мнения: 2 425
Ние се каним да се фейнем някой ден до пицария Наполи. Ходила ли е някоя от вас там и какви са ви впечатленията?  newsm78

# 28
  • Мнения: 369
Здравейте  Hug Страницата е страхотна просто нямам думи  newsm51

 За таблицата - единият път е вярна с първото дете  момиче -така е  ,но с второто показва момче  пък то се оказа пак момиче

# 29
  • Мнения: 117
Добро утро, момичета! Grinning Много сте изписали от вчера. Мерси на всички за "сметките" по таблицата. По-скоро всичко е за развлечение- не вярвам да показва точно, а просто стават съвпадения, може би Rolling Eyes
Аз от вчера съм почнала да подготвям нещата по списъка за родилното- вчера минах през аптеката и май накупих всичко необходимо от там и вече съм малко по-спокойна. Днес ще продължа с покупките и дано намеря всичко което ми трябва.
Желая ви лек и ползотворен съботен ден, мами! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт