ЮЛСКИ БЕБЧЕТА'08 (тема 31)

  • 10 852
  • 318
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 223
Макар че, като беше по-топло и се намажех с мас започваше неистово потене. Не знам как ще е като дойдат жегите.

Ами не е препоръчително за жегите, тежка е и запушва порите. За по-студено време няма проблем. После (пък що не и още сега) минаваш на растителната алтернатива - зехтин.

С мас не се мажа, редувам разни мазила, но напоследък често ползвам зехтинче, защото ми понася добре.

# 46
  • Мнения: 690
Pearly, това е идея. Какъв ползваш? Знам, че трябва да бъде преработен по някакъв начин, че ако е от салатния кожата потъмнява (придобива маслинен тен)...

# 47
  • Мнения: 223
Знам, че трябва да бъде преработен по някакъв начин, че ако е от салатния кожата потъмнява (придобива маслинен тен)...

Ми засега 100% чист салатен си ползвам (преварявам си го на водна баня) - това от няколко дни, а и нали редувам с други мазила, та още нямам маслинен тен, но ако взема да позеленявам ще се ориентирам към нещо друго Simple Smile Иначе Икаров имат и маслиново масло. Изобщо Икаров си е алтернатива с многото му предложения, за любителите на мазните неща Simple Smile

# 48
  • Мнения: 2 323
Колко бързо ви попиват маслата? Аз не понасям мазното по кожата си и затова ако е олио бих се мазала само с бебешко, защото бързо попива.....и все пак си е олио Confused
Но всъщност не мисля да си сменям стягащия лосион. Чувствам си много добре кожата.

# 49
  • Мнения: 223
Колко бързо ви попиват маслата? Аз не понасям мазното по кожата си и затова ако е олио бих се мазала само с бебешко, защото бързо попива.....и все пак си е олио Confused
Но всъщност не мисля да си сменям стягащия лосион. Чувствам си много добре кожата.

Ами да ти кажа аз не понасях мазнотии по тялото си и преди не съм се мазала с никаква козметика, кожата ми не е лоша. Но сега страх лозе пази и нали още не е жега, не ми пречи да се мажа с такива неща. За по-нататък не знам. Иначе след баня най-добре си попива, кожата е най-дружелюбна към тях тогава Simple Smile

Не знам за колко време попива - след баня като съм се мазала 10 мин., след това ми е топло и се мотая докато се охладя и тогава се обличам. Но нямам проблеми с дрехите да ми се омазняват или нещо такова...

Забравих да допълня, че вечер като се мажа 2 път (банята ми е сутрин и тогава си попива добре), по-трудно попива и е по-мазно след това.

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 9 729
Мамитаааа, от половин час се опитвам да се регистрирам в продавалника smile3511 newsm61 smile3511 newsm61

Не получавам тъпия е-мейл за регистрация, какво да направя #2gunfire

# 51
  • Мнения: 693
nova_badeshta_mama, вече ще те съкращавам така NBM. Явно нещо се е скапал сайтът, защото от няколко дни е така и аз се мъчих в неделя, не се ядосвай!

# 52
  • Мнения: 2 323
Нова бъдеща мамо, пиши като гост в правилата / или както се казваше там/ А също пробвай и с рег от тук да влезеш....Поне преди така ставаше със старите регистрации.

Пърли, аз определено нямам време за масажи по 10 мин. Сутрин си взимам душ преди да стане малката за ясла, мазането и попиването трябва да е много бързо. А вечер - ужасно ми се спи и е пак мислия невъзможна. Може да ходя на масажи  Mr. Green ама за редовно няма $$  Laughing

# 53
  • Мнения: 223
Пърли, аз определено нямам време за масажи по 10 мин. Сутрин си взимам душ преди да стане малката за ясла, мазането и попиването трябва да е много бързо. А вечер - ужасно ми се спи и е пак мислия невъзможна. Може да ходя на масажи  Mr. Green ама за редовно няма $$  Laughing

Хаха, сетих се за една дама, която беше писала в една тема защо е предпочела секцио - нямала излишно време, което да губи за нормално раждане.

Заети хора ей Simple Smile Това в кръга на майтапа, нали знаеш!

Иначе и за масаж не става - никой няма да се навие да масажира бременния ти корем и цици Simple Smile Аз след като ми забраниха да се заигравам с тях, супер лекинко се мажа, едва ли не с перце.

Трябва да измислиш друг план Laughing Например потапяне във вана със свинска мас  Crazy уау, звучи... мазно  Joy

# 54
  • Мнения: 326
Джоли, какъв матрак избрахте. Ние спим на Тед...не съм много очарована. Двулицев е, но вече му усещам пружините .... Не знам бебешките как са вътре.
Не че съмДжоли, ама да си кажа. Аз ходих в Тед през уикенда и си харесахме матрак за нас от латекс. Имат 10г. гаранция. Питах за бебешки матраци, но самите те си казаха че по-изгодно е да си го купим от детските магазини -първо, защото те там поддържат такива количества (а при тях нямало и трябвало по-поръчка да се правят) и второ защото били по-евтини (пак защото не са правени по поръчка)

# 55
  • Мнения: 2 323
Пърли, нещо хич не е била в час, горката. Аз загубих ценно време два пъти повече в болницата  Laughing Шегата настрана, наистина времето с дете е кът, а ако съчетаваш и с още нещо, понякога е ...  Crazy

Коколин, в латексовия матрак има ли пружини?

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 9 729
Нова бъдеща мамо, пиши като гост в правилата / или както се казваше там/ А също пробвай и с рег от тук да влезеш....Поне преди така ставаше със старите регистрации.

Къде са тия правила #Crazy
Луда станах с тоя сайт #Crazy #Crazy

Пуснали са количка каквато искам, а не мога да си запиша коментар към пусналия обявата да се свърже с мен smile3511

Дайте съвет, в раздел На пазар ли да пиша, на админа ли да пиша, как да стане newsm78 newsm78 newsm78

# 57
  • Варна
  • Мнения: 441
Бебчо е ок, мятка си с крачета, вече е около кг, дължината на бедрото е за 27 седмица. Само като му видя сърчицето как тупка и се побърквам от щастие. Дали разбира колко много си го обичам вече . Много хубаво му се виждала пъпната връв, като синджирче, защото съм била слабичка  #Crazy, нещо не ми се връзва с моите 12 кг отгоре  newsm78.
А пък мен ме сложиха на строга диета- без сол, пържено, яйца,салатка, това заради белтъка.
За контракциите ми каза да си ги броя и ако са повече от 4- 5 на ден, болезнени, неболезнени да отивам. Да пия 4 пъти по 1 магнерот и ако неслушам да лежа ще ме вземе в болиницата  Confused и щели да ми сложат системи  Cry.
Секцио ще раждам. А ако се интересува някои, на вип етажа в АГ Варна, при секцио ти дават бебето да стои при теб на 3 ден. Аз като чух и ревнах, иначе носели ти го да го кърмиш,а ако родиш нормално си е все при теб.
Скъсяването е резултат от раничката и в моя случай било по- добре да не бърникат много за цитонамазката сега.
Дадох пълен отчет  Simple Smile..

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 9 729

А пък мен ме сложиха на строга диета- без сол, пържено, яйца,салатка, това заради белтъка.


Малей, как без салатка Confused

Иначе бебчо всичко разбира като му говориш и си мислиш за него, сигурна съм че усеща обичта ти Peace

# 59
  • Мнения: 223
Иначе бебчо всичко разбира като му говориш и си мислиш за него, сигурна съм че усеща обичта ти Peace

А дали усеща, че като ме изрита понякога ми изкарва ангелите? Щото вече му става навик.

Общи условия

Активация на акаунт