Отново за бебешкото дупе

  • 7 325
  • 110
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 089
Единственото,което ми идва на ум е,че е по-добре да не пиша повече в темите за ЕБХ.
 
Глупости пък ти!  newsm50
И все пак,Алекс,си мисля,че проблемът ти не съм точно аз...
yes

# 106
  • Мнения: 756
 Благодаря ти yanast  за извинението , имам изградена представа за теб и се радвам , че човек като теб ми поднася извинения - това може само да ме ласкае!  bouquet Да, така е ,проблема ми въобще не е dimitriana -проблемът ми е отношението , което е изразено по отношение на бащите , които излиза че въобще не могат да осъзнаят какво е да гледаш бебе и факта , че има такова  отношение към останалите родители и деца.
Pandichka  е абсолютно права  в коментара си за отношението , което трябва да проявяваме към останалите , които са по - различни от нас.....извинявайте момичета , но ти  си е с мирис на дискриминация .
Dimitriana  ти от какво точно се почувства обидена ? Както искаш постъпвай - дали ще пишеш или не в темите за ЕБХ си е абсолютно твой проблем и мен това не ме вълнува , но ме вълнува много момента , в който разбера че някоя майка дели детето си от моето ....това е тъжното и тревожното .
Изборът ми за ЕБХ няма да бъде повлиян от горното, а отношението на детето ми към него.

# 107
  • Мнения: 756
stelt77  проблема е именно ,че се говори общо - преполагам че сега разбра защо .
Ленито  newsm50 е много подходяща емотикона за  това какво може да се очаква като последствие , от хора които се отнасят по този начин с по- различните - цял свят се мъчи да избегне  именно това .

Дано има ЕБХ и няма драми по повод ЕБХ , което казвам съвсем сериозно и отговорно!

# 108
  • Мнения: 762
Ми хубаво- нека съм памперс-расистка.Написала съм го и в темата:
...защото рекламите с ходещи руси деца с памперси никога не са ме умилявали,а още когато бях девойка ме караха да се смущавам от шумолящото, видимо неудобно и неестетично средство...
Щом всеки си има право на избор,значи и за мен има някакъв шанс,нали?
А доколкото за бащите - има един единствен,за когото имам лошо мнение и един единствен,за когото имам добро.Другите не ги познавам като такива.

# 109
  • Мнения: 4 753
stelt77  проблема е именно ,че се говори общо - преполагам че сега разбра защо.

Ами да ти кажа честно не разбрах....  newsm78 Четох, четох и пак не ми стана ясно за какво се разсърди толкова... Не стига, че обвиняваш dimitriana за нещо, което въобще не е казала (това за бащите и конкретно твоя мъж), ами и излиза, че в темата, която тя е пуснала за ЕБХ не може да каже собственото си мнение... Не мисля, че някой ти дължи извинение за нещо, никой не ти се е подигравал, нещо си въобразяваш...
Относно дискриминацията - никъде не видях такава.... Не можеш да дискриминираш майка, която слага памперси на децата си, както и не можеш да дискриминираш хора, които пият витамини... Това са пълни глупости... И всеки има право да смята едно или друго нещо за правилно или неправилно... Аз съм на мнение, че ваксините вредят и не слагам такива, dimitriana е убедена, че памперсите вредят и също не слага такива... Споделяме си ги тези неща, въпреки че не сме съгласни с всичко... Не виждам какъв е проблема...

# 110
  • Мнения: 2 829
Момичета, хайде да спрем, да броим до 10 и да започнем пак, а?
Всъщност, Димитриана, понеже аз също имам изградено отношение към теб (много те харесвам и уважавам) да си призная кое е единственото нещо, което не ми хареса-онова изказване за погледа на детенцето, в другата тема. Затова и предложих ако някой се е обидил-да пише там, където се е обидил.
Аксел, прочети пак изречението на Димитриана-разбрала си го по обратен начин. Димитриана всъщност искаше да похвали бащите  Grinning
Изобщо не разбрах защо стана караницата? Всъщност от един пост, който имаше за цел само да покаже подкрепа, не да обиди! Аксел, моля те, прочети пак "обидния" пост!
Много ще ми бъде тъжно ако заради 1 малко шеговит пост и един лигав лозунг загубим един от членовете на нашата малка ЕБХ общност и Димитриана, надявам се да не съм те обидила аз!

Общи условия

Активация на акаунт