Появих се рано-рано! Теб да видя исках, мамо!!!

  • 19 240
  • 311
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 139
Хайде и аз да се запиша. Добро утро мили мамчета.
Дундурелче да ти кажа Преслава седи вече добре от два-три дни, но има моменти, в които я изправям и тя тупва нарочно и хич не и се стой сама. За изправянето хич не ми се вижда скоро да се изправим, че тя не може сама да седне, ами ще чакаме. И аз си записвам такива паметни моменти в тефтерче.
Sladka mama може би по-гъстите АМ ще и помогнат на Дари да не повръща или поне значително да се намали.

# 16
  • Мнения: 167
Здравейте.

Благодаря за отзивчивостта и съветите.

Мдааа знам за млеката за против повръщане,но нашето педи иска малко да поизчака.

Всъщност като се замисля,може би пък не е толкова страшно,защото не повръща всеки път,а 1-2 хранения на ден,но пък изповръща почти всичко. newsm78
Не знам,но от другата седмица,педи каза,че ако продължава така ще включим Фризовом.

Приятен ден

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
Здравейте и в новата темичка. Пожелавам на всички дечица да са здравички и да ни радват с нови постижения!  Hug
Dorothy, ти ме обнадежди за прохождането. Ние взехме час за невролог за 14.04, дотогава трябва да запазя спокойствие. Дано всичко да е наред и да тръгне най-после.  Praynig 

Mim4o, ще дам още инфо за детенце, ако имаш възможност да допълниш в списъка. Роден е на 22.10.2006 г. и се казва Павел.

# 18
  • Мнения: 1 685
ket-G  късмет мила при невролога Hug Hugдано всичко да е наред и на 14 04 да пишеш добри новини Stop

# 19
  • София,
  • Мнения: 4 267
SLADKA MAMA Фризовома наистина е добър той е и против колики, запек и да знаеш, че ще Ви се отрази много добре, така че не се чуди много, а иначе в момента на Фризолак ли сте? Може и да слагаш по една лъжичка повече в количеството, което обикновено и приготвяш и така става то се сгъстява, и с малко по голяма биба.  Peace
Ket_G успех при неонатолога и само хубави неща да пишеш, стискаме палци всичко да бъде наред.  Hug
mamajaba, радвам се че вече сядате е и скоро ще укрепнете още повече не се тревожи. А Преска колко килограма е вече. Аз мисля, че Вероника е много нестабилна още, защото е много слабичка - още си стои на 6 кг. и немърда нагоре, даже докато беше болничка и повръщаше свали пак около 200гр. та сега докато ги навакса  newsm78 - и мускулите и не я държат много иначе в количката си стои много стабилно, явно там като е по тясничко и е обградена отвсякъде и се чувства спокойна и уверена.
Момичета  много ми стана странно, че до съвсем скоро Вероника не заспиваше, ако не я приспя на ръце, а сега неиска така да я гуша и да я друскам, опъва се пищи, като я оставя в леглото и се повъртява малко и заспива. Или пък като я сложа на спалнята и легна до нея, тя се гушва в мен и заспива много бързо. И странното е, че това стана като беше болна и вдигаше температура, а тогава точно навърши 8 месеца.  newsm78 Това е много хубаво, защото ми беше писнало да я приспивам на ръце.  Hug Надявам се, че като оздравее няма да се върне към старите си навици. А тя все още кашля и пием антибиотик. Утре пак ще я водя на преглед.  ooooh!

# 20
  • Мнения: 2 070
Здравейте Hug
Ади ходи на физиотерапия ,заради хремата.
Направо съм се отчаяла вече. ooooh!
Спря да се дави и кашля.
Сега от носа духа в промишлени количества ,жълто-зелени сополи.
До преди това ,изобщо не излизаше навън ,ако успее да издуха нещо ,секрета беше бистър.
И всеки казваше алергия,а то май си има и синусно възпаление.
Дано се оправим най-после Praynig

# 21
  • Мнения: 1 685
о паликарова много, много  ми се иска Ади да се оправя вече ooooh!милата още боледува-ужас!дундурела жоро и той в началото така заспиваше-на ръце Laughingама и аз не знам какво му стана сега като го взема да го приспивам -мънка върти се бута ме и ,не иска и не иска. Laughing

# 22
  • Мнения: 2 070
Гери не е болна,обаче има непрекъсната хрема.
изобщо няма да и обръщам внимание,ако не и пречи на съня.
а тая зима и пневмонията не ни се размина ooooh! Tired

# 23
  • Варна
  • Мнения: 965
Паликарова, хубаво е, че излизат секретите - да се изчисти. Направо ме разби обаче - дори не би ми хрумнало, че може да стане това след физиотерапия. Кой ви насочи и как точно стана? (нали имаме сходни проблеми, та много ме вълнува)  Embarassed
Вики е на поредния антибиотик (мина точно седмица откакто спряхме предишния) - закачихме грипа с кашлицата, но при него много бързо се развиват нещата - за 1 ден се влоши. Утре или във вторник сме пак на лекар.

# 24
  • Мнения: 2 070
Ние не сме голям град,обаче имаме 4 частни болници.
Физиотерапията е подпомагащо лечение за много болести.
В момента правим лечение на синусите и носоглътката с ултразвук,и магнитни нагревки.
Миналата есен правихме пак нагревки с нискочестотни вълни,спря да се дави ,но нямаше този изчистваш ефект.
Дано този път се е нацело къде е проблема.Лечението е сдруги апарати,не като миналогодишното.
Иначе ,аз първа предложих физиотерапията,но УНГ,педито и алерголожката го одобриха ,като алтернатива.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 965
Паликарова,  с две ръце стискам палци!

# 26
  • Мнения: 50
Ket_G и ние сме на невролог на 14.04. Май става въпрос за един и същи лекар. Нашия час е 19,00. А вашия? Аз ще го водя защото не иска да сяда. Може но не иска. Вече съм се видяла в чудо. Не знам какво да правя. #Cussing outТакова бебе не познавам като моето. Педито каза, че ако до 9 м. не седне ще ни прати на рехабилитация. Според нея е "неукрепнала гръбна мускулатура" и няма данни за ДЦП. Той се върти като пумпал.
Ооооооох много дълго стана. Отивам да спя, че утре е последен ден от годишното приключване и после  newsm68 newsm44. Оставам си да си гледадам бебчо и да си говоря с вас.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 711
Записваме се и ние в новата темичка Simple Smile
Хайде да се оправят всички болни дечица и само хубави новини да има в тази прекрасна тема. Браво на Тони за загравието  Hug

# 28
  • Мнения: 109
Айде привет и от мен!

Момичета, ако ще ви успокои поне малко, моята Мария започна първо да се изправя на крачетата си, а след това успя да седне сама от легнало положение и то с толкова много въртеливи движения и дупене, че...   Shocked Ма така му било удобно на детето, дойде му акъла и как да сяда по-лесно, ма нали трябва да опита всичко. Аз честно казано още не знам какво означава да "седне" детето?! Щото най-разпространено е, че децата сядат на 6 месеца. Е как, сами ли се изправят? Абсурдно ми се струва. Някой ако има идеи, да ги хвърля насам.

Ей, болните да се оправяте бързо и стига толкова. Както една съфорумка каза - изчерпали сте си квотата за тая година!

 Hug

# 29
  • Мнения: 983
Добро утро, момичета! Как изкарахте уикенда?

Аз се включвам днес с едно въпросче, моят Жоро от две сутрини се буди със сух памперс и след като го пусна да пошета малко, след десетина минути се е изпишкал много, все едно си го събира и изведнъж го прави на сутринта. Дали това е проблем или е нормално за по-голяма възраст вече, как мислите?

За протокола, той също първо започна да се изправя на крачетата си и след това да сяда от легнало положение  Peace Аз го нагласях седнал и той се набираше на решетките на кошарата и така се тренирахме  Blush

Айде, хубав ден! И само усмивки  тази седмица Wink

Общи условия

Активация на акаунт