Ето и Април дойде , нека много радост да ни донесе и по едно сладичко дете !

  • 21 247
  • 447
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 366
Честито на хубавица Ламица! на малката Ламица! Да стане още по-голяма хубавица и умница!

Марго  Hug Hug Hug
Изпращам на всички ви по една голяма  Hug заедно с моята вяра, а аз вярвам, че всяка една от нас ще има щастието да гушка своето щастие. Моето в момента кротко спи в креватчето.  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 280
Честито на малката Мия    bouquet да расте здрава и много щастлива.

Рита, честито и на мамчето ти, скоро да я зарадваш с внучка  Heart Eyes   bouquet

# 17
  • Мнения: 3 016
Дано пжеланията на  да станат  silviayo  реалност  .

# 18
  • Мнения: 1 409
Аги,как е Лъчи?
silviayo,аз също ти пожелавам в най-скоро време да се сбъдне най-съкровената ти мечта.Много силно те гушкам  Hug Често гледам снимките на малкия ти Криско и си поплаквам  Hug Hug Hug
Ритка,да ти е жива и здрава мама.Много да те слуша и скоро да е най-грижовната баба.
Аз също съм на рожден ден тази вечер,на моя мъж сестра му е рожденичка и ще водим Марти на купон.
Весе,всичко ще се подреди с появата на слънцето и разходките.Аз успях да се размина без следродилна депресия благодарение на това,че родих лятото,но ела ме виж сега.Изпаднала съм в една лудост,чак не мога да се позная,все нещо не ми е наред и ми е криво.Но престоя в къщи така действа за съжаление,много е гадно,а и като си сама по цял ден още по-гадно.Ще мине скоро,имай още малко търпение. Hug

# 19
  • на дъното
  • Мнения: 1 546
Благодаря ви много момичета много сте мили  Hug
reni 805 желая ти в най скоро време и ти да гушкаш бебче след този ад през който си минала

# 20
  • София
  • Мнения: 1 941
Лъчи е по-добре, но трябва да пие този АБ седем дена. Аз по принцип все се допитвам и до една друга докторка - хомеопат, но тогава в петък не можах. Той не беше спал цяла нощ, имаше и температура и нямаше къде да ходя и при другата. А пък много често така като се допитам до повече от един и те разбира се са все на различни мнения, изпадам в голяма чуденка кой да послушам. И специално за този път ме хвана страх, че е възпалено ушенцето.

# 21
  • Мнения: 1 369
Честит първи рожден ден на малката Ламка!!! Да е много здрава, да е все така красива, да слушка мама и тате от време на време с по едно ушенце:) На мама и тате честит празник!

Марги, щом си се престрашила да пуснеш темичка тоя месец, аз ти пожелавам това да бъде твоя месец и до края му да ни се похвалиш с нещо много хубаво EFP
 На всички ви пожелавам хубав месец. Пролетта дойде, чакам хубави новини от някои личности, на които хем им е ред, хем им се пада!!!
 silviayo, явно на всички, пишещи тук, си ни легнала на сърцето. Няма да повтарям написаното по-горе от другите момичета, просто една силна  Hug от мен!

 Бела ми се опъпчи по бузките. Умирам от ужас да не вземе да се опъпчи цялата. И без това толкова неща не ям заради кърменето, а сега и ако е от нещо, дет съм яла... ми какво да правя пъък newsm45 То кърма не става само от вода и чай за кърмачки...трябва и да се яде нещо...
 Весе, от другата седмица щяло да се оправя времето. Вие до Заимовата градинка можете ли да стигнете? Понеже аз основно там я разхождам, че е по-голяма, в Докторската ми е скучно... Можем да убиваме заедно времето, докато мъжете РАБОТЯТ Mr. Green

 Ася съвсем се изгуби...

# 22
  • София
  • Мнения: 1 941
Ники, това може да е така нареченото "бебешко акне". Лъчи се беше разкрасил така. Мазах с Бочко и мина. Но ти си звънни на педи за всеки случай.

Ритке, ЧРД на мамка ти! Да жива и здрава и да се стяга за внуче!

# 23
  • Мнения: 1 008
Ники, споко! Не е от твоето ядене. Всички бебенца минават през тоя период с опъпчването. Известно време ще е така. Нещо с хормоните е свързано и приспособяването на бебето към средата извън коремчето на мама  Hug

# 24
  • Мнения: 7 112
Ритче, и тук ЧРД на майчицата ти!   bouquet Все хубави неща й желая!

Глоренце, няма начин да няма начин.  Hug Няма ли как да го изненадаш мъжа ти за 2-3 дни през седмицата?  Hug Хем и ти да се поразведриш с малко отпуска.

Светленцето ви целува. Май й е притеснено за утре. Държи се и не го показва обаче.  Hug
Утре много стиснати палци за милата ни Класна.  Hug fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Ники, бързо да й се изчисти красивото личице на Бела, а кака Ритка може би й е време да вземе мерки с червените конци.  Hug

# 25
  • Мнения: 280
Ники, хормонално е, временно е , Филип беше така до преди месец и се изчисти. А когато ям нещо неподходящо телцето му ставаше на ситни червеникави точици и така успявам да разбера кои храни да изключа, получи ми се при ядене на вафла с фъстъци, прясно мляко и венъж като прекалих с половин шоколад  Confused
Да те питам аз пак за тия нощнички, как мога да си поръчам по интернет? Или да се свържа директно с фирмата и да намеря дистрибутор из района ни.

# 26
  • Мнения: 245
Стискам палци за утре, Светле  Hug.

# 27
  • Мнения: 1 409
Ники,спокойно не се притеснявай за пъпчиците.Всички бебета преминават през този период.По този начин организма на бебо се изчиства от хормоните на мама.Ще премине.Марти беше яко изпъпчен,аз го мазах със крем Здраве и лека по лека изчезнаха и повече не са се появявали.
И от мен едни силно стиснати палци за милата ни класна.  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 28
  • София
  • Мнения: 3 123
Честит рожден ден на принцеса Мия! Heart Eyes
Честит празник и на майката на Ритка -да е жива и здрава и лятото да дундурка хубава малка прицеска!  bouquet
Светленце стискам палци за утре!  bouquet

Ники,ние също сме с такива пъпки и освен по лицето,цялата му главичка също е така. Sad

 Милинки,нека този месец ни донесе само хубави новини,нови бебета,положителни тестове и здрави дечица! Hug

# 29
  • Мнения: 1 369
 За Светлето и бебчо за утре fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

 Аз знам,че всички минават и през коликите, и през пъпките... ама ми се искаше да вземе да ни подмине нас...
 Дари, нямам идея за поръчка по интернет, тук в София ги продават във всички магазини за пижами. Аз бях тръгнала вчера към един магазин, обаче ги намерих в друг, който просто ми беше на пътя. След това ги видях и в подлеза на спортната палата, виждала съм ги в подлеза на Орлов мост. И къде ли не още. Не може в Русе да ги няма. Ако имаш познат, който идва до София, мога да ти взема и на теб, само не знам кога... или пък да ти я пратя с колет newsm78до сега не ми се е случвало да пращам колет и не знам как става newsm78
 Рони, що си се прекръстила, само обърквате и ти и Аги и без това празната ми напоследък глава, като си сменяте имената...
 Забравих предишния път-на Ритата на мама ЧРД!   bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт