Ето и Април дойде , нека много радост да ни донесе и по едно сладичко дете !

  • 21 251
  • 447
  •   1
Отговори
# 45
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Присъединявам се към темата дано в скоро време всяка мама преживяла загуба пак да и се осмисли живота с едно бебче
 stork-boy newsm51

дано, миличка
чакам го с нетърпение за всяка от вас, която има желание
няма да забравя страия албум със снимки, но много ще се радвам да видя и нов някой ден....

обичм ви и чакам и ац Класната да си дойде
до тогава и пращам всичките си мисли и цялата си надежда за едно здраво и хубаво бебе след уреченоо време...

# 46
  • Мнения: 3 091
Голямо стискане на палци правим!!! ще продължаваме все така!

Веселче,  Hug Не ти звъня, защото не знам кога спи бебето! ако имаш нужда от нещо, само кажи!
само да ми мине лудницата и ще се присъединя към вас с Ники в парка Заимов.

Благодаря ви за пожеланията от името на дребната ламя!

целувам ви, прегръщам ви и ви обичам!

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 10:06 от Ламята Спаскa

# 47
  • Мнения: 7 122
Преди малко се чух със Светлето - звучи доста по-обнадеждена от вчера, стори ми се спокойна и се чувства добре.
И как няма да е по-добре. Хубавото младо докторче било цяла нощ наблизо, че и през деня след манипулацията. Обещах й да ви кажа, че е Кукумицинче  Heart Eyes тя, но забравих защо трябваше да ви го кажа.  Crazy Все има защо. Сигурно затова си я обичаме толкова много.  Heart Eyes

Благодаря на всички ви, че отново намерихте време и думи да ми напишете по нещо успокоително. Мен хич ме няма напоследък и искрено се надявам да не засегна много тези, които пропускам, но просто заспалия ми мозък работи на забавен каданс. Надявам се в скоро време да възкръсна и да съм пак адекватна. Hug Hug Hug
Важното е, че имаш мозък, Весенце. Дано онзи красив мъж на сърцето ти скоро ти отпусне малко юздите, че да влезеш в по-ведър ритъм.  Heart Eyes

Наденце,  Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 1 098
Рони, това че забравяш дали е не е добър знак за нещо пролетно.  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 7 122
Ритче, просто ти имаш фантазия и много добри чувства Heart Eyes, а аз памет на гугутка. Нищо друго свръхестествено (или най-естествено) в момента не върлува около мен.  Laughing

# 50
  • София
  • Мнения: 1 941
Днес Лъчи става на годинка и половина! Heart Eyes Да ми е жив и здрав!  PraynigЧерпя ви по този случай. cook beer

# 51
  • на дъното
  • Мнения: 1 549
Triste Честит ти рожденик нека да ти е здрав и да те радва много smile3525 Gift bdbaloni

# 52
  • Мнения: 7 122
Агиии, честит ти рожденик и половина.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Поне днес дано получи разрешение за потапяне на нещо във вазата.  Laughing

Искам снимка на Лъчи, искам снимка на Лъчи. Ако може сътворена от най-талантивата фотоШопкиня  Heart Eyes в момента.

# 53
  • Мнения: 3 016
Triste,да расте здраво и щастливо дете Лъчко! Желая ви само щастливи мигове с него!

# 54
  • Мнения: 1 008
Аги, честита годинка и половина!  Hug Нека расте здрав и усмихнат малкия чаровник!

# 55
  • София
  • Мнения: 1 941
рони, не ме разсмивай Joy Шерката е повече фотоШопкиня, аз съм само Шопкиня hahaha
Мерси за пожеланията момичета!  bouquet  reni _805, добре дошла и ти при нас! Hug Винаги обаче ми е било тъпо да казвам "добре дошли" в този подфорум. Sad

# 56
  • Мнения: 656
Аги,да ти е жив и здрав Лъчи. bouquetОще много,много пакости Laughing и весели мигове.

# 57
  • Мнения: 1 008
рони, не ме разсмивай Joy Шерката е повече фотоШопкиня, аз съм само Шопкиня hahaha
рони, не вярвай.  Naughty Има талант и й се отдава и то доста  Wink Аз конкурси не съм печелила  Crossing Arms

# 58
  • Мнения: 7 122
Шерче, а твоето творчество под кой номер беше? В този ред на мисли.  Thinking Grinning

# 59
  • Мнения: 651
Аги, да ти е жив и здрав Хитреца Heart Eyes. Да е все така изобретателен тарикат  Mr. Green.

Аз да ви се изфукам - през последното денонощие спах цели 9 часа - страшен кеф /нещо ни се е прецакала Мозилата и не мога да си сложа оная готината скачаща емотиконкаGrinning . Друго си било да си адекватен. Аз ви го наклеветих малкото дзвер и то взе, че показа, че може и иначе  Mr. Green.

ЛамицеHug. Бебето кога спи и то не знае, но не е научено на тишина да спи Laughing. Благодаря ти   bouquet.

На всички  Hug Hug Hug.

Общи условия

Активация на акаунт