Ето и Април дойде , нека много радост да ни донесе и по едно сладичко дете !

  • 21 261
  • 447
  •   1
Отговори
# 60
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Рони, аз пък също се усъмних с тая твоя разсеяност и този прекрасен мечтателен аватар....нищо де аз си мечтая, пък скоро се надявам мечтите ми да ги сбъднеш

# 61
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
АГИ да ти е жив и здрав мъжа да расте голям и да сбъдне твоите големи надежди
желая му щастие и сбъднати мечти - твоите, неговите, вашите...

# 62
  • София
  • Мнения: 1 098
Аги да ви е жив и здрав малкия, и само бели да прави, ама да не боледува толкова често ако може.  Hug

# 63
  • Мнения: 1 008
Шерче, а твоето творчество под кой номер беше? В този ред на мисли.  Thinking Grinning

Нямам участие аз  Grinning На мен ми дай да шаря снимки. Другите такива красоти не ги разбирам много много  Grinning
Весе, честито ти сън!  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 1 369
 Аги, да ти е жив и здрав сладура! Да няма повече болести, дето плашат мама Hug Hug Hug

 Момичета, кога бебоците започват да прескачат нощното хранене? Тая нощ яде 3 пъти:( през 2 часа... И пак старата песен- цокне 4-5 минути и заспива непробудно, и след около 2 часа пак рев и пак 5 минути ядене... На сутринта гърдите щяха да ми се пръснат. Май взех да "предлагам" доста повече, отколкото е "търсенето"... Като няма-лошо, като има много- пак не е много добре...
 И още е пъпчива милата, като я гледам такава и ми е много мъчно, ама какво да го правим този пубертет по никое време...няма отърване от него явно...

# 65
  • Мнения: 1 409
Аги,да ти е жив и здрав порасналия мъж.  bouquet
Ники,не знам дали ще ти прозвучи успокоително,но Марти започна да прескача нощното хранене едва когато му свършиха коликите,което при него беше на 3,5 месеца.До тогава си хапваше всяка нащ в 3.Сега не яде нощем,но пък за сметка на това се буди да пие вода,което означава,че спане няма.А от както се научи да се изправя,нощем най-редовно е прав и крещи и се хили,не знам кога ще започне да спи като хората,но се надявам да е скоро,защото моите батерии вече са на изчерпане.Сутрин едва ставам от кревата и цял ден съм като пияна.Едва след следобедния му сън,към който и аз се присъединявам ми просветва и се чувствам като бял човек.
Рони,и аз се усъмних в теб,май е време да ни изненадаш вече  Wink
Как е Светлето днес?
Ще бягам да лягам.До утре  Hug

# 66
  • Мнения: 1 210
Здравейте.....
Иска ми се и аз да се усъмня в Рони - то бяха доктори миналия месец, то бива разсеяност сега...... Ама сигурно ще каже девойката "Иска ви се" Пък може всичко да е плод на усърдния труд по годишното приключване - то това си е изпитание като едно раждане (само дето е всяка година)......  Joy

Ники, ходихте ли за първите мерки и теглилки? Весе, докладвай как расте Божидар...

# 67
  • София
  • Мнения: 1 941
Благодаря ви за пожеланията! Hug Hug Hug

Ники, ако берни не е прозвучала успокоително Wink, то аз едва ли - Лъчи започна да не се буди нощем едва към годинката. До към 6-тия се будеше по 2 пъти, после по 1 път в ранни зори, когато още е тъмно. А като му никнат зъбки се буди и по повече пъти и досега. И той така да цокне малко, успокои се и заспи.

Веси, дано по честичко се понаспиваш. Simple Smile

А сега да ви кажа малкият хитряга какви ги върши - идва при мен и ми дава някоя играчка да му я пусна и аз като види, че започвам да се занимавам, се втурва и си взима някой крем и усърдно се омазва. Или другата тактика е да си тананика песничка и небрежно  да си подрипва и докато аз си мисля че си пее, той с танцувална стъпка е гепил някое червило и си е разкрасил бузките. Mr. Green

# 68
  • Мнения: 7 128
А такааа, а Мони си ходи на училище ненагримирана, що някой друг оползотворява мазалото.  Laughing

Не се сърдете, но малко депресиращо ми идват подмятанията. Знам, че са направени с добро чувство, обаче ме напряга.  Peace

# 69
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
РОни, знам мила...затова и не ги правя освен един път в годината....но пък така ми се иска да те нагуша  да направя и други неща...ама нямам шанс за сега...
до тогава гуш и не ни се връзвай - това е като леко потупване по рамото приятлески ...ти си знаеш де

# 70
  • Мнения: 515
Здравейте момичета Hug

Прегръдки и целувки за всички рождинници които съм пропуснала  Hug Heart Eyes  bouquet

И аз като времето нещо ми беше тъжно, а освен товабях  и болна  ,доста зле се чувствах ,опитваше се грипчо от доста време да ме просне на  леглото и най-после успя/ трябва да е доволен/ , но вече съм по добре.Прочетох какво сте писали ама малко през пръсти после ще чета по обстойно Embarassed
Радвам се за Светлето само хубави новини чакам от нея Heart Eyes
Честито на всички успели да подремнат , а и на тези които не са успели  Laughing/защото пречината за безсънието им е много хубава Wink/

# 71
  • Мнения: 651
Не се сърдете, но малко депресиращо ми идват подмятанията. Знам, че са направени с добро чувство, обаче ме напряга.  Peace
знам, знам и затова си те обичам и си трая  Hug.
Ех тоя Лъчи - е страхотен хитряга е  Grinning. Аги, благодаря за пожеланието, дано ме стигне  Wink.
Ники, ние вече пропускаме по едно ставане нощем, но май не сме критерий, щото сме на смесена манджа.
Аничка, Божидар расте видимо  Grinning. Станал е още по-дълъг и има бузки, но ще ни мерят чак на 21.04.
Зори нещо нищо не казва. Как е Жори? Как се  справяте?
Злати се загуби.

Приятен уикенд, че не знам кога пак ще успея да пиша.

 Hug Hug Hug

# 72
  • Мнения: 1 369
 Приет и от нас:) Тая нощ детето беше много добро, заспа в 12 и се събуди чак в 5,30:)) И за награда днес се сдоби с акт за раждане и ЕГН:)) Ето ви малко снимки от снощната баня:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=228762&photo=140

 Чакам другата седмица да се оправи времето и да запознаем Бела и Божидар в парка:) И с още някой,ако пожелае:)
 Аги, цуни  начервения Лъчката от леля му Ники Hug
 Рони Hug Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 1 409
Ронка,съжалявам.Не съм искала да се почувстваш кофти. Heart Eyes Hug
Следващата събота и неделя ако е хубаво времето и ние ще сме в Борисовата градина,а ако утре и в неделя е хубаво също ще сме там.Ще се радвам да видя бебоци и мами и всички останали,разбира се. Hug

# 74
  • Мнения: 651
Момичета, с нетърпение чакам да се оправи времето и да се срещаме честичко, а защо не и всеки ден  Laughing. Този уикенд обаче ще сме много посещавани от кого ли не, та няма да мога да ви видя, но за следващия ще се постарая да отсвиря всички, защото вече имам нужда от вашата компания. Тъпото е само, че сме пешеходци и Емо събота и неделя спи между нощни смени, но все ще измислим начин за придвижване и на по-дълги разстояния.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт