Ето и Април дойде , нека много радост да ни донесе и по едно сладичко дете !

  • 21 252
  • 447
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 3 091
Ясна,  Hug Hug Hug


Момичета, целувам ви всички!

# 436
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Момичета, не ми се отваря вече форума  Sad ...
Ясна, и на мен като на на Рони ми идва да псувам  #Cussing out
Меги, наистина е по-добре шарките да се изкарват набързо и в съвсем млада възраст. Само пази да не се чеша заради евентуални белези. Бързо оздравяване желая!  Hug
Прегръщам ви всички! Пак ми се доплака... Докога??? Няма ли да има край вече???

# 437
  • София
  • Мнения: 3 123
Ясничка,ужасно съжалявам мила.Толкова ми е мъчно,че минаваш и през това. CryТи някакъв прогестерон приема ли.Има чувството,че вече без прогестерон,бебето не може да се захване.Братовчедка ми и тя си загуби бебето наскоро и това беше причината.

# 438
  • Мнения: 3 166
Добро утро, момичета!

Бързам да споделя нещо, дето ме тормози. Както знаете имаме булонка, която изгонихме да живее на двора. Грижим се добре за него, обаче е хванал КРАСТА. Не ми е ясно как. Все едно - факт е, че има - снощи беше на ветеринар - това е диагнозата. Започва лечение. Въпросът е в друго - аз съм ходила да го храня. АМи ако съм се заразила? Винаги съм се миела след това, ама все пак.. Щото чета ,че се хваща от някакви кърлежи и се питам ако са се качили на дрехите ми и аз не съм усетила? А инкубационнният период е към 20 дни. Т.е. ще живея 20 дни в напрежение. Търсих информация за  връзката между крастата и бременност, ама не намерих нищо. Някой да знае нещо по въпроса? Честно казано притеснява ме. Вероятно звуча прекалено страхливо, ама това е....

# 439
  • Мнения: 3 621
svetlana_78  аз на твое място бих питала и ветеринаря /мисля си че би трябвало да знае дали от кучето можеш и ти да се заразиш/ и гинеколога си днес нали си е работен ден обади му се. И най-вече не се притеснявай предварително   bouquet

# 440
  • Мнения: 611
svetlana_78  аз на твое място бих питала и ветеринаря /мисля си че би трябвало да знае дали от кучето можеш и ти да се заразиш/ и гинеколога си днес нали си е работен ден обади му се. И най-вече не се притеснявай предварително   bouquet

Съгласна съм с Нефертити  Hug Дано всичко е наред и нямаш  основание за притеснение  bouquet Hug

# 441
  • Мнения: 7 122
Светле, как успя да го измислиш този мрачен филм с кърлежите, дето са ти се покатерили по дрехите?  Hug
Я бързо провери как е доктора, че и той да разбие малко традиционно богатото ти въображение.  Grinning Никакви красти не ти давам да те хващат.  Heart Eyes

# 442
  • Мнения: 226
Прегръщам те  Hug мила Ясна!
Аз от суеверие не посмях да се похваля, че съм бременна - чаках да се чуе сърчице ... и тогава да си сложа лентичка.
Тогава молих за стиснатите ви палци ...
Е, не чухме ...
Няма обяснение - до 6 седмица растеше, после изведнъж нищо ...
Миналата година не успяха да видят даже ембрион, сега имаше.
Съжалявам, че ви натъжавам. Знам, че тук мога да споделя мъката си и ще бъда правилно разбрана. Още веднъж те прегръщам, Ясна!

На Светлето пожелавам да няма нищо, за което да се притеснява повече.

# 443
  • Мнения: 245
ДидкоHug...

Писах и трих, не знам какво да кажа. Прегръщам теб и Ясничка.

Много ми се псува - **** и живота, **** и съдбата.  Close

Ей така се чувствам и аз.

# 444
  • Мнения: 7 122
 Didko,  Cry Hug
А за суеверията - не им се давай. Винаги може да се появи още някое, което да помрачи и най-дребната радост.  Hug

# 445
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ДИДКО, ЯСНА...нямам думи
съжалявам, боли ме за вас с вас съм

# 446
  • Мнения: 273
ДИДКО,ЯСНА много сьжалявам момичета.незнам как бих ви дала утеха.просто искам да ви кажа,че силно ви прегрьщам,както и другите.

# 447
  • Мнения: 1 409
Дидко,съжалявам,че се е наложило да преминеш през този кошмар.Силна прегръдка и за теб  Hug
Мразя го този април,добре че свършва. Close

Общи условия

Активация на акаунт