Ето и Април дойде , нека много радост да ни донесе и по едно сладичко дете !

  • 21 266
  • 447
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 210
Днес работливите - да не се впрягате и да не работите, че ще се окаже нахалос свършената работа. Почивайте си.

# 391
  • Мнения: 1 409
Мече,от този козунак бих си хапнала с най-голямо удоволствие  eat
Аничка,браво страхотен козунак си направила.Бързо да се оправя бебчо и да не те притеснява повече  Hug
Аз понеже не мога да меся,машината за хляб ще свърши тази работа докато си боядисвам яйцата.
И аз не  съм доспала.Голям рев пада тия дни,но не мога да разбера какво му става.Сигурно пак някой зъб е тръгнал,ама не се вижда пък и той не дава да го пипна.На всичкото отгоре след като се поуспокои,реши да си поседне в кревата и да попляска.Направо лошо ми стана.На мен ми се спи той пляска и се радва и това в 3 посреднощ.
Оставям ви,че след малко ще го водим към църквата да се мушка под масата.
 Hug

# 392
  • Мнения: 1 369
Оставям ви,че след малко ще го водим към църквата да се мушка под масата.

Е това си го представих- пускат пълзащ Марти и той минава под масата;)) Голям фурор ще предизвика:))
Искам и аз да стина до под масата, ама ще трябва да изчакам баща ми да си дойде от работа и да му оставя Бела. Понеже в това време хич не ми се иска да я извеждам.

Върти ми се в главата да врътна един козунак и аз, ама баш пък днес newsm78 Ще оставя май за утре, ако е лошо времето пак- поне ще си имам занимание. Ама искам на разходкаааа!

Мече, много сладък козунак си забъркала:))
Аничка, надявам се Борката да е по-добре и да нямате повече такива неприятни моменти. Чувала съм, че ухо много боляло... Cry

Много хора ми се губят. Пак ще призова Ася, Шушу и Дари на отчет.

# 393
  • Мнения: 3 091
здравейте!

Аничка, Мечо  Hug

и аз въртях козунаци вчера...
ето: http://bebeapril2007.multiply.com/photos/album/66#41

Има и нови снимки на Мията http://bebeapril2007.multiply.com/photos/album/66

# 394
  • Мнения: 1 008
Много хубави козунаци сте направили, браво!
Аничка, нека бързо оздравява малчо!
Мече, радвам се че сме те развеселили  Wink За Виктория е рай на село. Така се кефи и тича на воля. Невена е много сладка като боксьорка и на великденската снимка  Grinning
берни,  Hug И на мен ми писна от периоди.... Сега сме на фаза пишкане на мокета  и катерене по абсолютно всичко в къщата ooooh!
Ние си отиваме на село за празниците и утре ще боядисваме яйцата, ще месим, готвим... и... ще пием кафенце в градината  Grinning
Отивам да гледам снимките на Мия. Весело посрещане на празника   bouquet

# 395
  • Мнения: 3 091
Фивър, наистина яйцата са много красиви!
  bouquet  chef
Аничка, като твоя козунак никога не мога да направя! страхотия

# 396
  • Мнения: 1 210
Ламче, и твоя козунак е супер. А Мия е толкова пораснала вече. Догодина ще ти помага за козунаците и яйцата със сигурност.

Весели празници на всички.

# 397
  • Мнения: 3 166
Леле, какви сте ми работливи. То козунаци, то яйца, то чудесии. Браво на вас!  bouquet И ние боядисахме яйцата вчера, но тъй  като боите ми се оказаха ужасни, излезна, че най-добре боясидани са на Вики ръцете. Peace

Ламче, имам си любима снимка - тази, на която Мия полага старания да намушка и крак и ръка в устата. Амбициозна дама ни е тя!

Шерче, и нашето Вики най-обича на село. Там децата се чувстват най-добре - далеч от града, на чист въздух и с многоооого пространство за тичане. Peace Целувки на Вики от Вики.

Лилинце, милинка, ми значи това е знак отсъдбата да си почиваш повечко. Айде, че  скоро няма да имаш възможност за подобен лукс - почивка.  Hug

Весели празници, момичета. Ние ще сме при мама, да ми шъта и не знам кога ще пиша пак!

# 398
  • Мнения: 651
Весели празници, милички!

# 399
  • Мнения: 686
Весели празници!

# 400
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
здравейте момичета
искам да ви пожелая Весели Празници с любимия човек и семейството  bouquet
и да трошите яйца яко Joy Mr. Green
Ние с Влади сме добре..адски ни мъчат зъбите....до сега нямаме нито един избил а ве4е е на 8 месеца #Crazy #Crazy
но за сметка на това ходим като го държа за ръчичките си ходи доста смело..няма да се учудя ако проходи тогава да му избият зъби #Crazy Crazy Crazy

целуФФФ на всички

# 401
  • София
  • Мнения: 3 123
Весели празници!  bouquet Heart Eyes Hug

# 402
  • Мнения: 1 409
Весели презници и от нас.Много целувки на всички,особено на малките дами от Марти  Heart Eyes  Hug

# 403
  • Мнения: 515
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ МОМИЧЕТА .   ХРИСТОЗ ВОЗКРЕСЕ

                                                         



ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И САМО ХУБАВИ НЕЩА ОТ ТУК НАТАТЪК.
Да си живи и здрави бебоците ,бременелките и следващите такива скоро добри новини.

Последна редакция: пн, 28 апр 2008, 07:18 от helenapeeva

# 404
  • Мнения: 7 128
Воистина воскресе!
Честит и светъл празник!
helenapeeva, благодаря ти, че ни поздравяваш!   bouquet

Невероятно загубени същества обслужват православните храмове.  Tired То не бе стъргане на пода, то не бяха разговори между клисарките, че и работното им време е свещено било.  Tired
Поне бяха достатъчно далече от свещниците за мъртвите.

Общи условия

Активация на акаунт