Ето и Април дойде , нека много радост да ни донесе и по едно сладичко дете !

  • 21 271
  • 447
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 369
Христос Воскресе!

За всички вас  Hug Hug Hug  Heart Eyes

# 406
  • София
  • Мнения: 3 123
ЧЕСТИТО ВЪЗКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО

# 407
  • Мнения: 651
Честито Възкресение Христово и от мен.

# 408
  • Мнения: 686
ВОИСТИНА ВОЗКРЕСЕ!
Честит празник на всички!

# 409
  • Мнения: 226
Воистина воскресе!
Честито Възкресение Христово!
Весели празници на всички!

# 410
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Воистина возкресе!
Честито Възкресение, милички!  Hug
Много ви прегръщам  Hug Hug Hug
Рони, аз заведох Филип на Велики четвъртък в тукашната църква - един кантон, преустроен на храм. Свещеникът и "Добър ден" не ни каза, а синът ми така се превъзбуди вътре, че не спря да пее през цялото време. Понякога се чудя имат ли въобще сърца тия служители или това се очаква само от миряните  Tired Нямате представа католиците колко са различни в това отношение... Но това е друга тема... Именно затова и не отидох в петък да го пусна под масата. Не ми се гледат отегчени физиономии баш по най-големите празници. Да ми е живо и здраво момченцето, пък че някой до обяд е сърдит на себе си, следобед - на целия свят, си е за негова сметка!

# 411
  • Мнения: 827
Христос Воскресе, момичета.
Надявам се с този светъл празник да ни се опростят греховете и да не бъдем повече наказвани.От тук нататък само красиви усмивки на лицата ни. Hug Hug

# 412
  • Мнения: 419
Честито Възкресение Христово!Нека този светъл празник донесе много радост и топлина в сърцата ни!

Последна редакция: пн, 28 апр 2008, 11:15 от elektra_86

# 413
  • Мнения: 611
Христос Воскресе мили момичета Hug

Нека този празник донесе много усмивки на лицата ви , и без сълзи в очите ни Hug

# 414
  • Мнения: 1 409
Честито Възкресение,мили момичета.
Желая на всички много усмивки и поводи за празнуване. Hug

# 415
  • Мнения: 345
Здравейте момичета. Понеже незнам как да го кажа, ще го кажа направо - вече не съм бременна! В петък прокървих и ме приеха в Шейново. Опитаха всичко да задържа плода, но....... вчера след силни контракции го изхвърлих. Направиха ми кюретаж вечерта и днес се прибрах вкъщи. Та....това е.  Rolling Eyes

# 416
  • Мнения: 3 016
yasna,миличка  и аз не знам как да ти го кажа . Съжалявам ужасно много   Hug .От сърце ти желаех  всичко най- добро . Защо така се случи Господи ?! Това момиче не го заслужаваше .С теб съм  . Hug Hug

# 417
  • Мнения: 1 369
 Ясничка, Hug Hug Hug
 Не е честно... newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

# 418
  • Мнения: 245
Ясна,  Cry и  Hug.
Чувствам се ужасно тъпо заради последния си пост, в който те окуражавах след думите на лекаря ти за неправилното сакче. Просто при мен беше така и исках да ти вдъхна увереност и да не се притесняваш излишно. Сега се виждам като последна патка. Извинявай, миличка. Прости.

Пак на празник Господ си прибра ангелче.  Cry

# 419
  • Мнения: 515
Ясничка  Cry Hug съжелявам мила,наистина не е честно Cry

Общи условия

Активация на акаунт